SERIÁL: Buffy, přemožitelka upírů   díl: Až na konec cesty - (6. série / 6. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

82% 1355 hlasů
8.2 10 1355
akční / drama / fantasy / romantický, seriál USA, , 60 min.
< Předchozí díl106. z 145 dílůNásledující díl >
(Buffy the Vampire Slayer   episode: All the Way)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Je Halloween a v obchodě se dveře netrhnou. Alex si uvědomí, jak moc Anyu miluje a všem oznámí jejich zasnoubení. Tara začne mít problémy s tím, jak Willow neustále používá magii.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu V každém pokolení je jedna vyvolená. Vyvolená, aby bojovala proti upírům, démonům a jiným zlým silám. A aby s nimi navždy skoncovala... je to přemožitelka. Buffy je na první pohled obyčejná holka, která se od svých spolužáků liší tím, že je vyvolená pro boj s upíry. K tomu aby přeprala a zlikvidovala všechny démony potřebuje pomoc školního knihovníka Gilese, napraveného upíra Angela, nejlepší kamarádky Willow a kamaráda Alexe.
Všechny komentáře k seriálu 37+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Až na konec cesty

Magický obchod je plný zákazníků, neboť je Halloween. Když konečně Anya zavře, je nadšená z výdělku. Giles, Buffy, Tara, Willow, Dawn a Xander v obchodě pomáhali a jsou také rádi, že padla. Když Xander vidí šťastnou Anyu, rozhodne se konečně oznámit jejich zasnoubení. Všichni se přesunou k Buffy domů, kde hodlají oslavovat. Dawn se rozloučí s tím, že jde spát k Janice. Vydají se ale s kamarádkou do parku, kde na ně čekají Zack s Justinem, a společně se toulají městem. Dawn s Janice nemají tušení, že randí s upíry. I když oslava stále pokračuje, Buffy se odebere na hlídku. Nemá tušení, že je Dawn v nebezpečí. Vše vyjde najevo, až když zavolá matka Janice, že by u nich měla její dcera být. Giles okamžitě ukončí oslavu. Taru s Willow pošle do Bronzu, Anya s Xanderem zůstávají doma, kdyby někdo volal, a Giles jde ke Spikovi hledat Buffy. Když Buffy dorazí ke Spikovi, je už Giles pryč. O Dawn se tedy dozvídá od Spika. Giles Dawn najde a zabrání Justinovi, aby ji kousl. Zjistí ale, že jsou obklopeni dalšími upíry. Naštěstí dorazí Buffy se Spikem.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 16. 7. 2019 Svátek má Luboš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz