fb  Sdílet

1. série  (2009)

1. díl Květiny na tvůj hrob
2. díl Mrtvá chůva
3. díl Ruská ruleta
4. díl Za vším hledej ženu
5. díl Ledová královna
6. díl Nekupujte padělky
7. díl Sběratelé šperků
8. díl Duchové
9. díl Ztracené děvčátko
10. díl Vražedná identita

2. série  (2009 - 2010)

1. díl Bílý kůň
2. díl Dvojí výzva
3. díl Tvář módního týdne
4. díl Nekonečná identita
5. díl Příběh Elišky z Čech
6. díl Upíří víkend
7. díl Labutí píseň
8. díl Poslíček smrti
9. díl Miluj mě k smrti
10. díl Poklad mrtvého muže
11. díl Pátá kulka
12. díl Navěky družičkou  V TV   zítra Kabel1 10.25
13. díl Rána pod pás  V TV   zítra Kabel1 16.00, čt. 29.9. Kabel1 10.20
14. díl Ten třetí  V TV   čt. 29.9. Kabel1 16.00, pá. 30.9. Kabel1 10.20
15. díl Cuba libre  V TV   pá. 30.9. Kabel1 16.00, so. 1.10. Kabel1 12.00
16. díl Domina vždy plácne dvakrát
17. díl Nikky bude hořet  V TV   út. 4.10. Kabel1 16.00, st. 5.10. Kabel1 10.40
18. díl Vražda jako předloha  V TV   st. 5.10. Kabel1 16.00, čt. 6.10. Kabel1 10.35
19. díl Prastará kletba
20. díl Vražedná sledovanost  V TV   pá. 7.10. Kabel1 16.00, so. 8.10. Kabel1 12.00
21. díl Špinavý polda  V TV   so. 8.10. Kabel1 19.15
22. díl Na nože
23. díl Jedna vražda nestačí
24. díl Smrtelná hra

3. série  (2010 - 2011)

1. díl Smrtelná známost
2. díl On mrtvý, ona mrtvá  V TV   po. 3.10. Kabel1 17.25, so. 8.10. Kabel1 6.10
3. díl Lovci pokladů
4. díl Subkultura
5. díl Anatomie jedné vraždy
6. díl Trojitý vrah
7. díl Málem slavný
8. díl Vrah na videu
9. díl Blízká setkání vražedného druhu
10. díl Poslední láhev
11. díl Nikki Heatová
12. díl Kouzla a čáry
13. díl Uzemnění
14. díl Smolné štěstí
15. díl Poslední hřebíček
16. díl Bomba
17. díl Odpočítávání
18. díl Se sekerou v zádech
19. díl Smrtelné přelíčení
20. díl Smrtící pizza
21. díl Univerzitní šampion
22. díl Milovat a zemřít v L. A
23. díl Soutěž krásy
24. díl Knockout

4. série  (2011 - 2012)

1. díl Návrat  V TV   čt. 6.10. Viasat3 17.05, pá. 7.10. Viasat3 16.10
2. díl Hrdinové a zločinci  V TV   pá. 7.10. Viasat3 17.05, so. 8.10. Viasat3 13.55
3. díl Hlavní je hlava  V TV   so. 8.10. Viasat3 14.55
4. díl Romeo a Julie po čínsku
5. díl Pěst kapitalismu
6. díl Démoni
7. díl Bezpečnostní schránka
8. díl Hotel plný vzpomínek
9. díl Sniper
10. díl V poutech
11. díl Dokud nás smrt nerozdělí
12. díl Spiknutí
13. díl Pes, přítel člověka
14. díl Případ lovce pokladů
15. díl Pandora
16. díl Spouštěcí moment
17. díl Vraždy podle pohádky
18. díl Smrt tanečnice
19. díl 47 vteřin
20. díl Mrtvá Angličanka
21. díl Lovci hlav
22. díl Živí mrtví
23. díl Navždy

5. série  (2012 - 2013)

1. díl Po bouři
2. díl Cloudy with a Chance of Murder
3. díl Tajemství neprozradím
4. díl To je vražda, napsal
5. díl Podezření
6. díl Nechť vás provází štěstí
7. díl Poslední píseň
8. díl Po pracovní době
9. díl Mrtvý Santa
10. díl Důležití lidé
11. díl Pod vlivem
12. díl Hříšníkova smrt
13. díl Chránit vraha
14. díl Vyostřeno na nože
15. díl Únos
16. díl Jackson Hunt
17. díl Smrt přichází ze záhrobí
18. díl Stará láska nerezaví  V TV   čt. 29.9. Prima 8.55
19. díl Život jiných  V TV   čt. 29.9. Prima 14.10, pá. 30.9. Prima 8.35
20. díl Rychlý a chlupatý  V TV   pá. 30.9. Prima 14.10
21. díl Holoubátko nebo křepelku?  V TV   po. 3.10. Prima 14.35
22. díl Zatímco jsi stála  V TV   út. 4.10. Prima 14.35
23. díl Lidský faktor  V TV   st. 5.10. Prima 14.35
24. díl Na rozcestí  V TV   čt. 6.10. Prima 14.35

6. série  (2013 - 2014)

1. díl Valkýra  V TV   po. 3.10. Cool TV 16.30, pá. 7.10. Prima 14.35
2. díl Říše snů  V TV   út. 4.10. Cool TV 16.30
3. díl Smrt televizní hvězdy  V TV   st. 5.10. Cool TV 16.30
4. díl Největší fanynka  V TV   čt. 6.10. Cool TV 16.30
5. díl Čas ukáže  V TV   pá. 7.10. Cool TV 16.30
6. díl Get a Clue
7. díl Jaký otec, taková dcera
8. díl Vražda je věčná
9. díl Podoba není náhodná
10. díl Dobrý, špatný a miminko
11. díl V žáru
12. díl V utajení
13. díl Středem pozornosti
14. díl Zemřít pro módu
15. díl Telekineze  V TV   zítra JOJ 12.55, zítra WAU 19.30
16. díl Pokoj 147  V TV   čt. 29.9. JOJ 12.50, čt. 29.9. WAU 19.30
17. díl Smrt na jazyku  V TV   pá. 30.9. JOJ 12.55, pá. 30.9. WAU 19.30
18. díl Dva ninjové  V TV   po. 3.10. JOJ 12.55, po. 3.10. WAU 19.30
19. díl Ve vyšším zájmu  V TV   út. 4.10. JOJ 12.55, út. 4.10. WAU 18.30
20. díl Zlatá sedmdesátá
21. díl Prkno a pořádek  V TV   st. 5.10. JOJ 12.50, st. 5.10. WAU 18.30
22. díl Pravda
23. díl V dobrém i zlém  V TV   čt. 6.10. JOJ 12.55, čt. 6.10. WAU 18.30

7. série  (2014 - 2015)

1. díl Unesený  V TV   čt. 6.10. JOJ 13.55, čt. 6.10. WAU 19.30
2. díl Montrealská stopa  V TV   po. 3.10. France2 21.40, pá. 7.10. JOJ 12.55, pá. 7.10. WAU 18.30
3. díl Bezprostřední nebezpečí  V TV   po. 3.10. France2 22.20
4. díl Dětská hra
5. díl Vrah v síti
6. díl Paralelní svět  V TV   út. 4.10. RTL klub 22.15
7. díl Tenkrát na západě
8. díl Spínač
9. díl Poslední akční hrdina
10. díl Zlý Santa
11. díl Castleova detektivní kancelář
12. díl Případ ztracené kabelky
13. díl Já, svědek
14. díl Vzkříšení
15. díl Zúčtování
16. díl Mise na Mars
17. díl Posila z Hongkongu
18. díl Tváří v tvář smrti
19. díl Smrt právníka
20. díl Spáč  V TV   zítra Prima LOVE 12.55
21. díl Hrozba ve vzduchu  V TV   út. 4.10. Prima LOVE 20.15, st. 5.10. Prima LOVE 12.55
22. díl Mrtvý z New Yorku
23. díl Holanďanův les

8. série  (2015 - 2016)

1. díl XY
2. díl XX  V TV   po. 3.10. France2 20.55
3. díl What Lies Beneath
4. díl What Lies Beneath
5. díl The Nose
6. díl Cool Boys
7. díl The Last Seduction
8. díl Mr. & Mrs. Castle
9. díl Tone Death
10. díl Witness for the Prosecution
11. díl Dead Red
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Vzhledy:
    Vlastni
    Úterý 27. 9. 2016 Svátek má Jonáš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz