SERIÁL: Dr. House   díl: Prokletý - (1. série / 13. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

88% 2514 hlasů
8.8 10 2514
seriál / zdravotnictví USA, , 45 min.
< Předchozí díl13. z 179 dílůNásledující díl >
(Dr. House   episode: Cursed)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Dvanáctiletý chlapec věří, že je proklet poté, co mu destička Quija řekne, že brzo zemře. Jeho otec, významný finanční přispěvatel nemocnice, zvyšuje nároky na House a jeho tým, jak se snaží diagnostikovat chlapcovy symptomy připomínající zápal plic a podivnou vyrážku. Napětí se zvýší, když House pozve Chaseova otce, Chasovi odcizenému, renomovaného doktora, který je zde na návštěvě z Austrálie, do jeho diagnostického týmu k velké nelibosti Chase a House je nedostatkem citového vztahu mezi nimi zaujat. Když se chlapcova diagnóza stává mnohem zřetelnější, musí čelit faktu, že jeho otec nemusí být tím, v koho věří.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděl jsem zatím jen pár dílů, House v pohodě, ale ti doktůrci mi tam nějak nesedí. Na seriál jsem začal koukat kvůli písně My Body is a cage od Petra Gabriela.
Všechny komentáře k seriálu 53+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Fan stránka    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Prokletý

Malý chlapec Gabriel se společně se svými kamarády zúčastní vyvolávání duchů. Ptají se, kdo do roka zemře, odpověď zní Gabe. Následující víkend chlapec dostane vysokou horečku a zkolabuje. Lékaři podle prvních příznaků předpokládají, že chlapec má těžký zápal plic. Další testy však ukazují na nákazu Antraxem - snětí slezinnou. Stav malého pacienta se zhoršuje, selhává mu dýchání a na těle se objevuje podivná vyrážka gigantického rozsahu. Lékaři přehodnocují svou diagnózu. Jsou přesvědčeni, že došlo ke kombinaci dvou vzácných nemocí, Antraxu a Sardecosisu. U chlapce se začíná objevovat svalová paralýza. House nařizuje další vyšetření. Jeho výsledek lékaře doslova ohromí, chlapec trpí leprou.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 18. 2. 2018 Svátek má Gizela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz