SERIÁL: Futurama


fb  Sdílet

1. série  (1999)

1. díl Vesmírný pilot 3000  V TV   dnes Sky1 HD UK 18.30, út. 25.6. Sky1 HD UK 18.30
2. díl Na Měsíc a dál  V TV   út. 25.6. Sky1 HD UK 19.00
3. díl Nejlepší přítel robota
4. díl Marná vesmírné lásky snaha  V TV   dnes Sky1 HD UK 19.00
5. díl Útěk z Planety robotů  V TV   zítra Sky1 HD UK 18.30
6. díl Konzerva za všechny prachy  V TV   zítra Sky1 HD UK 19.00
7. díl Má tři slunce  V TV   čt. 20.6. Sky1 HD UK 18.30
8. díl Drtivý odpad  V TV   čt. 20.6. Sky1 HD UK 19.00
9. díl Peklo jsou ti druzí roboti  V TV   pá. 21.6. Sky1 HD UK 18.30

2. série  (1999 - 2000)

1. díl Zkáza Titaniku
2. díl Marťanská univerzita
3. díl Den závislosti
4. díl Fry a továrna na Slurm
5. díl Citové pouto
6. díl Brannigan vrací úder
7. díl Do voleb hlava nehlava
8. díl První společné V. V. ce
9. díl Zamilovaný korýš
10. díl Mám tě po krk
11. díl To menší zlo
12. díl Zuřící Bender
13. díl O původu kyklopů
14. díl Ve spárech byrokracie
15. díl To je on, můj klon
16. díl Bájné město Atlanta
17. díl Mafián Bender
18. díl Trable s poplíky
19. díl Den Matky
20. díl Krajně mezní příběhy

3. série  (2000 - 2001)

1. díl Kvílení autodlaků
2. díl Zachraňte vojína Bendera
3. díl Jak ztratit holku za 1000 let
4. díl Vyhnání z Frye
5. díl Amazonky to chtěj taky
6. díl Láska benderovská
7. díl Tahle země není pro blbý
8. díl Humrův humor
9. díl Bender mezi tučňáky
10. díl Víc neštěstí, než rozumu
11. díl Tucet sirotků
12. díl Roboti musejí být šílení
13. díl Zpívání všechny chmury nahání
14. díl Tak skáče čas
15. díl Nebezpečné roboznámosti

4. série  (2001 - 2002)

1. díl Rozval Roswell
2. díl Dva Santové tankují super
3. díl Krajně mezní příběhy
4. díl Valentýnská odysea
5. díl O původu Leely
6. díl Pod kopyty bugolů
7. díl Pracant egyptský
8. díl Božský Bender
9. díl Burza bezcenných papírů
10. díl Liga výjimečných břídilů
11. díl Železný kuchař
12. díl Kam se dosud žádný fanoušek nevydal
15. díl Juniorské mistrovství zla.

5. série  (2002 - 2003)

1. díl Nikdo to rád horké
2. díl Čtyři z rakety a pes
3. díl Juniorské mistrovství zla
4. díl Jak chutná svoboda
5. díl Zbouchnutej
6. díl Temný raubíř
7. díl Leela běží o životy
8. díl Fryův smysl života
9. díl Žihadlo
10. díl Krabice do neznáma
11. díl Tři sta babek
12. díl Afryodiziakum
13. díl Benderové nepláčou
14. díl Ztraceno v upgradu
15. díl Bendera by měli v televizi zakázat
16. díl Smlouva s Roboďáblem

6. série  (2010 - 2011)

0. díl VI/0
1. díl Znovuzrození  V TV   út. 25.6. Prima Cool 15.25 /ST/, st. 26.6. Prima Cool 12.05 /ST/
2. díl Adam a Leela  V TV   st. 26.6. Prima Cool 15.30 /ST/, čt. 27.6. Prima Cool 11.55 /ST/
3. díl Krutá aplikace  V TV   čt. 27.6. Prima Cool 15.20 /ST/, pá. 28.6. Prima Cool 11.55 /ST/
4. díl Návrh Nekonečno  V TV   pá. 28.6. Prima Cool 15.20 /ST/, so. 29.6. Prima Cool 12.15 /ST/
5. díl Šifra mistra Blbonarda  V TV   so. 29.6. Prima Cool 14.45 /ST/
6. díl Číslo pět nežije
7. díl Lepší později než pozdě
8. díl Černý Diblík, bílý kocour
9. díl Přírobověda  V TV   dnes Prima Cool 12.10 /ST/
10. díl Tělo mého přítele  V TV   dnes Prima Cool 15.30 /ST/, zítra Prima Cool 12.10 /ST/
11. díl Ndndesmiřitelné lrrrozdíly  V TV   zítra Prima Cool 15.35 /ST/, čt. 20.6. Prima Cool 11.55 /ST/
12. díl Mutanti se bouří  V TV   čt. 20.6. Prima Cool 15.20 /ST/, pá. 21.6. Prima Cool 12.05 /ST/
13. díl Sváteční spektákl  V TV   pá. 21.6. Prima Cool 15.35 /ST/, so. 22.6. Prima Cool 12.45 /ST/
14. díl Neutopie  V TV   so. 22.6. Prima Cool 15.15 /ST/, ne. 23.6. Prima Cool 12.15 /ST/
15. díl Benderama  V TV   ne. 23.6. Prima Cool 14.45 /ST/, po. 24.6. Prima Cool 11.55 /ST/
16. díl Krotitelé roboduchů  V TV   po. 24.6. Prima Cool 15.25 /ST/, út. 25.6. Prima Cool 11.55 /ST/
17. díl Fryority report
18. díl Mlčení cvakátek
19. díl Malý kabelový kabaret
20. díl Čest rodiny Farnsworthů
21. díl Möbius Dick
22. díl Jedno vejce do skla
23. díl Léčba Zoidbergem
24. díl Bojovníci s rýmou
25. díl Rychlé čipy
26. díl Reinkarnace

7. série  (2012 - 2013)

1. díl Sexuální praktiky robotů
2. díl Chyť mě za ruku
3. díl Narodím se zítra
4. díl Zloděj na pytel
5. díl Rozvod po mutantsku
6. díl Ostudový dotek
7. díl V boji proti stroji
8. díl Tenkrát na Oktoberfestu
9. díl Honba za svobodnou vůlí
10. díl Skoro poslední přání
11. díl Viva Mars Vegas
12. díl Hon na robolišku
13. díl Přírodňárna
15. díl Fry and Leela's Big Fling
16. díl T.: The Terrestrial
17. díl Forty Percent Leadbelly
18. díl The Inhuman Torch
19. díl Saturday Morning Fun Pit
20. díl Calculon 2.0
21. díl Assie Come Home
22. díl Leela and the Genestalk
23. díl Game of Tones
24. díl Murder on the Planet Express
25. díl Stench and Stenchibility
26. díl Meanwhile
0. díl VIII/0
1. díl VIII/1
2. díl VIII/2
3. díl VIII/3
4. díl VIII/4
5. díl VIII/5
6. díl VIII/6
7. díl VIII/7
8. díl VIII/8
9. díl VIII/9
10. díl VIII/10
11. díl VIII/11
12. díl VIII/12
13. díl VIII/13
1. díl Rychle a zploštile
2. díl Opičí úlet
3. díl Tydýt mimozemšťan
4. díl Píseň železničáře
5. díl Hrátky s ohněm
6. díl Sobotní zábavné dopoledne
7. díl Kalkulon 2
8. díl Zadečku, vrať se
9. díl Genům navzdory
10. díl Hra o tóny
11. díl Vražda v Planet Expresu
12. díl Rozum a čich
13. díl Mezitím
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 18. 6. 2019 Svátek má Milan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz