SERIÁL: Hannibal


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

85% 1556 hlasů
8.5 10 1556
drama / horor / krimi / mysteriozní / thriller, seriál USA, , 44 min., 3 série / 39 dílů, od 18 let

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Kaiseki televize pá. 20.9. Italia 1 05.04
Italia 1 05.04
Nikujaga televize pá. 20.9. Italia 1 05.45
Italia 1 05.45
Hassun televize so. 21.9. Italia 1 03.08
Italia 1 03.08

Detektiv Will Graham má nového zabijáckého parťáka.
Nejnovější stylizovaný thriller vypráví mistrovský příběh manipulace a Lectera nechá fungovat přímo v ústředí mocné FBI. Jeho úkol je jasný: uznávaný psychiatr Dr. Hannibal Lecter má pomáhat mimořádně nadanému detektivovi Willu Grahamovi, muži, který je obdařen schopností vcítit se do zvrácené mysli nejhorších masových vrahů. Pro ty z vás, kteří znají příběh vysoce inteligentního kanibalského vraha Hannibala, bude tato podívaná fascinujícím výletem do neznáma.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Hannibal. Tak to je delikatesa. Sledování seriálu o pojídání lidí a používání jich jako kompost může ledakomu udělat nevolno. Kdo to ale vydrží, tak ho čeká super jízda s kvalitním seriálem a s nechutným záporákem. V současnosti je Hannibal jeden z nejlepších seriálů dostupný na obrazovce.
Všechny komentáře k seriálu 14+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Hannibal

Hlavními hvězdami seriálu jsou Hugh Dancy jako Will Graham, brilantní, empatický psycholog FBI, který je schopen intuitivně rekonstruovat zvrácené myšlenky a metody sériových vrahů. Tato schopnost ho však fyzicky a zejména psychicky šíleně vyčerpává. Jeho šéf a psovod Jack Crawford, však Willovu zvláštní schopnost vidět do mysli zločinců nutně potřebuje. Proto se rozhodne pro netradiční tah a najme pro svého detektiva uznávaného psychiatra, který má pečovat o Willovo pošramocené psychické zdraví. Dr. Hannibal Lecter ví o duševních pochodech zločinců své, ale jeho svěřenec o tom samozřejmě nemá ani potuchy. V téhle nebezpečné hře kočky s myší, která se odehrává mezi světy dobra a zla, budeme sledovat, co se stane s tímto nesourodým párem geniálního policisty a geniálního zločince. Můžeme už dopředu prozradit, že oba mimořádní muži mají společného víc, než by se mohlo na první pohled zdát.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 18. 9. 2019 Svátek má Kryštof
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz