fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

86% 1528 hlasů
8.6 10 1528
seriál / thriller, krimi USA, , 60 min., 5 sérií / 56 dílů, od 15 let
Boardwalk Empire

Režie:
Ukázka
02:11Atlantic City, 1920. Když byl alkohol postaven mimo zákon, ze zločinců se stali králové.
Na samém sklonku prohibice, v lednu 1920, zosnuje Enoch "Nucky" Thompson, přední osobnost Atlantic City, důmyslný plán, jak vydělat velké peníze pašováním alkoholu, a začíná obchodovat s Arnoldem Rothsteinem a Charlie "Lucky" Lucianem. Na Nuckyho se obrátí krásná a těhotná Margaret Schroederová, která ho prosí, aby jejímu manželovi pomohl sehnat práci. Ze zákopů první světové války se vrací Nuckyho bývalý chráněnec Jimmy Darmody a navazuje pochybné partnerství, které by mohlo mít pro něj i pro Nuckyho zničující následky. Epizoda Boardwalk Empire je pilotním dílem stejnojmenného televizního seriálu HBO v Čechách známého pod názvem Impérium - Mafie v Atlantic City.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Má to sice výbornou dobovou atmosféru a brilantního Buscemiho a další skvělé herce. Avšak to je právě ten problém, těch postav se prostě navalí hned zpočátku moc a skoro k žádné si nevypěstujete žádný vztah, jejich osudy s člověkem nic moc neudělají. Navíc je to celé takové schématické a místy nudné. Žádný gangsterský epos se nekoná, 3 hvězdy.
Všechny komentáře k seriálu 19+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Impérium - Mafie v Atlantic City

Renomovaný režisér Martin Scorsese spojil síly se scénáristou seriálu Sopranos Terencem Winterem a v produkci HBO natočili kriminální dramatický seriál z období prohibice. Amerika v roce 1920. Válka skončila, Wall Street jede na plné obrátky a za peníze se dá koupit úplně všechno. Nastala doba změn - ženy získaly volební právo, začíná vysílat rozhlas a světu vládnou mladí. Na plážích v jižním New Jersey leží Atlantic City, velkolepé centrum zábavy, světová herna s neomezenými možnostmi, jenž proslulým řetězcem hotelů Boardwalk, spolu se spoustou nočních klubů a zábavních podniků, konkuruje Broadwayi. Za pár dolarů si tady každý může žít jako král, ať už legálně, nebo nelegálně. Nepopiratelným vládcem Atlantic City je správce městské pokladny Enoch "Nucky" Thompson (Steve Buscemi). Politický šíbr, zákulisní byznysman, napůl politik a napůl gangster, spokojený v obou rolích. Kvůli výhodné poloze u moře, pár minut od Filadelfie, pár hodin od New Yorku a sotva den jízdy od Chicaga, město přímo vybízí k nelegálnímu obchodu s rumem a Nucky umí tyto výhody plně využít. S pomocí svého bratra, městského šerifa Eliase Thompsona, skupiny spřízněných politiků a místních zločinců získal Nucky kontrolu nad veškerým kšeftováním s ilegálním alkoholem. A dělá obchody i s mafiánskou smetánkou - Arnoldem Rothsteinem, Jimem Colosimem, Luckym Lucianem i samotným Al Caponem.


Podobné seriály

Odložené případy VI (15)
(Cold Case VI) Tým vyhledá žena, jejíž manžel je už rok nezvěstný a teď se ztratil i syn. ...
dnes 05.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
X-Men: Nová generace (5)
Extrakce vzpomínek Reed je vysvobozen. Jeho dalším úkolem je získat si důvěru mutantů, kt...
dnes 06.25
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Otec Brown VII (1)
(The Father Brown VII) Velká vlaková loupež Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Premiéro...
dnes 09.07
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 23. 11. 2019 Svátek má Klement
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz