SERIÁL: Inga Lindström   díl: Tajemství Svenaholmu - (3. série / 3. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

53% 22 hlasů
5.3 10 22
seriál / romantické Německo, , 88 min.
< Předchozí díl12. z 79 dílůNásledující díl >
(Inga Lindström   episode: Das Geheimnis von Svenaholm)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Návrat ztracené dcery televize zítra Kino Barrandov 07.15 (skryté titulky), čt. 14.11. Barrandov 00.50 (skryté titulky)
Rozhodující léto televize čt. 14.11. Kino Barrandov 07.00 (skryté titulky), pá. 15.11. Barrandov 01.00 (skryté titulky)
Návrat do Vickerby televize so. 16.11. Kino Barrandov 15.40 (skryté titulky), st. 20.11. Kino Barrandov 07.00 (skryté titulky)

Do malé vesničky Svenaholm přijíždí ze Stockholmu doktorka Lea, aby převzala zavedenou lékařskou ordinaci. Majitel sousední firmy Erik je zásadně proti a situace se ještě více zkomplikuje, když se do Ley zamilují oba Erikovi synové...
Do malé vesničky Svenaholm přijíždí ze Stockholmu doktorka Lea. Má zde převzít zavedenou lékařskou ordinaci, kterou prodává místní doktorka Johanna. Obě ženy se brzy dohodnou, proti je jen majitel místní designérské firmy Erik, dnes už na penzi, kterého Johanna po dlouhá léta tajně miluje. Situace se zkomplikuje ještě víc, když se do Ley zamilují oba Erikovi synové, kteří nyní rodinnou firmu vedou. Per je dokonce ochoten se s Leou okamžitě oženit, ona však dá přednost Mikaelovi. Jenže když Mikael zjistí, že je sokem svého bratra, ustupuje do pozadí... Leina přítomnosat ve Svenaholmu se nelíbí ani Johannině zdravotní sestře Gudrun. Ta Lee nakonec prozradí, že její rodiče tu kdysi žili a její otec tu za zvláštních okolností zemřel. Lea, které o tom doposud neměla tušení, se rozhodne zjistit, co se tehdy vlastně stalo...
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu si ho měl nechat uřezat, aby už nemohl souložit, zplodit dítě! To jsou hrozné zápletky,! Ale dnešní politika je horší!! Co více. Hezkký dny.
Všechny komentáře k seriálu 15+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Tajemství Svenaholmu

<>Obrázek nenalezen<> Atraktivní Lena Lagerberg žije ve Stockholmu a pracuje jako letuška. Přestože létá po celém světě, ve svém rodném městě Schären, kde stále žije její rodina, už nebyla spoustu let. Přes její minulost leží temný stín, který Leně brání vrátit se domů a ona se bojí, že by návrat do sídla Lagerbergových mohl otevřít staré rány. A přece jednoho dne nastane situace, která si její návrat vyžádá. To když se její otec Björn, který provozuje společně s rodinou její sestry Ingrid malý hřebčín s prázdninovým penzionem, těžce zraní na lodi. Radost ze shledání je veliká, přesto Björn cítí, že se jeho dcera ještě stále nedokázala vyrovnat s minulostí a její návrat je pouze dočasný. A není sama, koho minulost těžce poznamenala. Její babička Elinor Frödin, která žije v sousedním, nádherném sídle "Marielund", se snaží Leně vyhýbat jak jen je to možné. <>Obrázek nenalezen<> Jenže právě u ní je přes prázdniny ubytován pohledný architekt Magnus Jacobsson se svou jedenáctiletou dcerou Emmou. Hned při prvním setkání to mezi ním a Lenou pořádně zajiskří, jenže žádný z nich se nechce ke svým citům přiznat. Lena se bojí otevřít hlubokým citům ze strachu, že by mohla milované opět ztratit, Magnus proto, že je ženatý. Přesto oba cítí, že jsou k sobě neodolatelně přitahováni a když se jednoho dne setkají u malebných jezer ležících poblíž usedlosti Lagerbergových, je jasné, že je to láska. Situace se začne komplikovat poté, co se Lena přece jen setká s babičkou Elinor. Temné tajemství, které je spojuje, je pro Lenu stále ještě noční můrou. Komplikuje se také její vztah s Magnusem, a to všechno ji nakonec vede k rozhodnutí odjet. Ale pak se jednoho dne ztratí během vyjížďky malá Emma. <>Obrázek nenalezen<> Magnus a Lena se ji okamžitě vydají hledat. Jejich láska musí toho dne podstoupit velmi neobvyklou zkoušku.


Podobné seriály

Ordinace v růžové zahradě II (929)
Budu máma i táta Vojtu čeká atestace: udělá důležitou zkoušku, i když v komisi zasedne Má...
dnes 20.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny
(Rosamunde Pilcher: Kinder des Glücks) Kdo vyhraje spor o šestiletého Chrise? Jeho biologi...
zítra 10.25
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Inga Lindström: Návrat ztracené dcery
(Inga Lindström: Begegnung am Meer) Získala vytouženou práci, bude se vdávat a je šťastná....
čt. 14.11. 00.50
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 12. 11. 2019 Svátek má Benedikt
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz