SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Nečekané napadení - (5. série / 11. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

65% 1031 hlasů
6.5 10 1031
akční / drama / krimi / mysteriozní / thriller, seriál USA,
< Předchozí díl108. z 232 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Backstabbers)

Režie:
Herci: , , , , , více...
Probíhá soudní řízení státu Florida proti Sonye Barak alias Sonye Moretě, která je obviněna z pokusu vyhodit do povětří jadernou elektrárnu a z únosu členů Kinkellovy rodiny. Jedním ze svědků je i Horatio, který musí připustit, že nakonec Sonyiny informace přispěly k nalezení rodiny, i když to bylo výměnou za snížení trestu. Je stanovena kauce za propuštění na jeden milión dolarů, což má Kinkella Horatiovi velmi za zlé. Navíc je přímo před budovou soudu zastřelen obhájce Sonyi, Tanninger. Majitelem auta, ze kterého se střílelo, je Craig Edwards, který se vzápětí i přiznává ke střelbě a jehož zastupuje Larry Fremont. Sonya zmizela v Tanningerově autě, které pak bylo nalezeno u Hectora Rivery. Ten tvrdí, že Sonyu nezná a že auto našel, že klíčky byly v zapalování. Ke všemu se v kufru vozu najde mrtvola několikanásobně pobodaného 30 letého muže. Horatio s Natálií jsou stále více přesvědčeni, že terčem neměl být Tanninger, ale Sonya. Mrtvý z kufru vozu je identifikován jako Gabriel Servantes. Na policii dorazí jeho malá dcerka Emma s tetou, přičemž dívenka byla svědkem otcovy smrti. Calleigh slibuje dívce, že nebude muset svědčit u soudu. Další šetření vyvrátí Edwardsovo tvrzení, že vraždu spáchal on a Horatio si uvědomuje, že mladíkovo přiznání mělo zastavit hledání Sonyina zabijáka. Horatio se proto spojí se Sonyou a žádá ji, aby se vrátila, že jí hrozí nebezpečí. Hector stále popírá zabití Cervantese a tvrdí, že Sonyu z auta vyhodil. Záznamy z blízké autopůjčovny však dokáží, že lže. Sonya mu klíčky normálně předala a sama si půjčila auto bez GPS s kouřovými skly. Ve chvíli, kdy se zdá, že jediný důkaz spojující Hectora s vraždou Cervantese Ryan kvůli svému předvádění zničil, povšimnou si detektivové Cervantesova tetování. Cervantes chtěl začít žít normální život, patřil však do gangu Los Conejos, kde pro něho toto rozhodnutí bylo totéž co ortel smrti. Šéf gangu nakonec přizná, že pověřil Hectora záležitost vyřešit. Mezitím vyšetřovatelé sledují právníkův mobil, který je dovede do skladiště, kde dojde k přestřelce s teroristy. Sonya však na místě není. Hectorovi se podaří prokázat vinu při přípravě výbuchu elektrárny a ten se poté ke všemu přiznává. Z vraždy Tanningera se nakonec podaří obvinit Larryho Fremonta, který se ještě pokoušel svalit vinu na Abu Nafiho. Překvapením je pak zjištění, že to byl právě Peter Kinkella, kdo poslal k soudu kauci za Sonyu. Doufal totiž, že ji zabijou vlastní lidé. Horatio již tedy ví, kde má Sonyu hledat a jeho předpoklad se potvrdí. Kinkella pozval Sonyu na loď, kde ji hodlá zabít. Horatio ho naštěstí v jeho počínání včas zastaví a Sonyu upozorňuje, že porušuje místem pobytu podmínky kauce. Ta se jen usměje s tím, že až do jednání soudu je volná.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ze všech tří Kriminálek je tahle určitě moje nejoblíbenější. Dřív to bývala Las Vegas, jakmile jsem ale spatřila v akci Horatia Canea se svou ryšavou kšticí a nepolapitelnými slunečními brýlemi, bylo jasné, že má vyhráno. Skvělé případy, výborný sympatický detektiv i jeho tým!
Všechny komentáře k seriálu 23+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Díly v TV:
Vlk v rouše beránčí televize zítra Cool TV 14.05
Hon na predátora televize zítra RTL2 (hu) 17.00, ne. 2.11. RTL2 (hu) 01.10
Munice za všechny peníze televize zítra RTL Crime 20.15, po. 3.11. Cool TV 16.30

Popis dílu Nečekané napadení

Tím CSI prenasleduje teroristov z bunky Al-Qadr a zabijakov z gangsterskej organizácie Los Craneos po tom, ako pred budovou súdu zastrelili právneho zástupcu teroristky a dobodali mladého predavača, bývalého mafiána, ktorý chcel začal žiť čestne... Sonyu Barakovú, údajnú členku teroristickej organizácie Al Qadr, obvinia zo spoluúčasti na únose rodiny Petera Kinella, ale súd ju na vysokú kauciu prepustí na slobodu. Keď pred súdnou budovou zastrelia jej právneho zástupcu Russella Tanningera, Sonya ujde na právnikovom Mercedese a vrah unikne na žltej Corvette. Natalia Boa Vistaová a nadporučík Horatio Caine vypátrajú, že strelcovým cieľom mala byť Sonya. Majiteľom žltej Corvette je Craig Edwards, pozitívny na test zvyškov pušného prachu na rukách. Jeho mladý právnik Larry Fremont mu však zakáže odpovedať na otázky, či je v spojení s organizáciou Al-Qadr. Ukáže sa však, že Edwards nestrieľal na advokáta Tanningera. Kriminalisti Calleigh Duquesneová a Ryan Wolfe vyšetrujú Hectora Riveru, člena gangu Los Craneos, ktorého zastavili za volantom hľadaného Mercedesu zavražd, člena gangu Los Craneos, ktorý ho opustil, aby zmazal svoju zločineckú minulosť a začal nový život ako počestný obchodník. Stalo sa mu osudným práve toto životné rozhodnutie? Calleigh pozorne počúva výpoveď malej osemročnej Emmy Cervantesovej. Tá totiž dokáže opísať muža, ktorý dobodal jej otecka Gabriela v rodinnom obchode...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 31. 10. 2014 Svátek má Štěpánka
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz