SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Smrt podle poslední módy - (5. série / 4. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1043 hlasů
6.5 10 1043
seriál / thriller, akční, krimi USA,
< Předchozí díl101. z 232 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: If Looks Could Kill)

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize pá. 11.12. FANDA 20.20 - Další díly v TV


V přístavišti člunů je nalezeno tělo mrtvého muže, ale vzápětí je zřejmé, že příčinou smrti bylo sražení autem. Úlomky nalezené v noze oběti vedou k identifikaci auta a jejího majitele. Je jím Jason Hollings pracující v modellingu a mrtvým je Steve Dixon, jeho kolega, se kterým se údajně vraceli z focení a Jason půjčil Stevovi vůz, protože ještě jel za svojí přítelkyní Abby Biggsovou, jednou z majitelek firmy. Ta po určitém váhání vztah připustí, ale trvá na tom, že se o celé záležitosti nesmí dozvědět její partnerka Janet. Ta již ale o celé věci dávno věděla a vyšetřovatelům naznačila, že by možným pachatelem mohl být Danny Walters, jehož zvíře Dixona prý pokousalo a ten požadoval za úraz peněžní náhradu. Nicméně se vzápětí podaří usvědčit skutečného vraha, kterým byl samotný Hollings. Těžce nesl, že byl Dixon vybrán pro focení na titulní stranu známého časopisu, neboť se domníval, že k tomu přispěl jeho vztah k majitelce agentury. Situace se však zkomplikuje ve chvíli, kdy je nalezen další mrtvý muž ze stejné branže, Cody Lane. Vyšetřovatelům se opět brzy podaří zjistit, že vraždil muž, který při první vraždě odtahoval Hollingsův vůz, a je vcelku zřejmý i jeho motiv. Jeho dcerka leží s leukémií v nemocnici a on nemá pojistku a tudíž potřebuje peníze. Nechce ovšem prozradit, kdo ho najal. Práce vyšetřovatelů se tedy zaměří na účty zúčastněných. Za pozornost stojí vysoká životní pojistka, kterou agentura uzavřela na Codyho. Vychází najevo i fakt, že jeden z klientů firmy zemřel na srdeční selhání a Janetin manžel vypadl z 11. patra. Vyšetřovatelé se snaží dostat pravdu z Abby, ta ale vše popírá, a tak jim nezbývá než se zmínit, že i na ni je uzavřena vysoká pojistka. Krátce na to je Janet nalezena mrtvá a místo činu má budit dojem sebevraždy. Pro CSI je však hračka dokázat, že došlo k vraždě. Při výslechu Abby žena zkolabuje a umírá. Janet jí totiž před svou smrtí stihla ještě obdarovat rtěnkou obsahující kyanid. Natalii v úřadě navštíví její manžel Nick Townsend, který byl právě propuštěn z vězení, kam byl poslán za to, že ubližoval Natalii. Chce si na stejném místě najít práci, Natalii obtěžuje, vyvolává konflikty a odvolává se na svědky z řad Nataliiných kolegů.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Smrt podle poslední módy

Lodná skrutka zachytí mužské telo a roztrhá ho. Keď tím CSI príde na miesto činu, Dr. Alexx Woodsová zistí, že muž zomrel skôr, ako sa dostal do vody a... A bude veľmi ťažké ho identifikovať. V členku obete nájdu zapichnutý kúsok plastu, ktorý identifikujú ako časť z Mercedesu, a tak Horacio Caine a Eric Delko hľadajú auto a objavia opustený voz. Po obhliadke nájdu stopy po obeti - je zjavné, že auto havarovalo, vodič mal pravdepodobne smrteľné zranenie, ale kto ho potom hodil do mora? Mercedes je registrovaný na Jasona Hollingsa, manekýna pracujúceho pre známu agentúru JA Models. Hollings identifikuje mŕtveho ako kolegu Stevea Dixona. Tvrdí, že mu auto požičal, pretože Steve chcel navštíviť priateľku Abby Biggsovú, spoluvlastníčku agentúry. Abby tvrdí, že bola so Steveom, ale k ničomu medzi nimi nedošlo. Čo sa skutočne medzi nimi odohralo? Mobilný telefón vydá svoje svedectvo - fotografie incidentu. Zábery zavedú tím CSI k majiteľovi tigra, ktorého mal utratiť, keď zaútočil na Dixona počas fotografovania modelov. Muž prizná, že ho Dixon zažaloval, ale odmieta obvinenie, že by ho zabil. Kto je teda páchateľom? Tím vyšetrovateľov si neoddýchne ani na chvíľu - niekto z balkóna zhodil ďalšieho manekýna agentúry JA Models. Súvisia obe úmrtia?


Podobné seriály

M*A*S*H (116)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 07.15
Prima
Výjimeční II (9)
Ďábel tě stáhne do pekla Hicks a Dani se snaží zastavit auto s bombou, kterou chce Parish...
dnes 07.30
Prima Cool
Lovci zločinců II (2)
(Person of Interest II) Jim Caviezel je bývalý agent CIA, který je považován za mrtvého. K...
dnes 07.30
Nova Cinema
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pondělí 30. 11. 2015 Svátek má Ondřej
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz