SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Smrt podle poslední módy - (5. série / 4. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

65% 1031 hlasů
6.5 10 1031
akční / drama / krimi / mysteriozní / thriller, seriál USA,
< Předchozí díl101. z 232 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: If Looks Could Kill)

Režie:
Herci: , , , , , více...
V přístavišti člunů je nalezeno tělo mrtvého muže, ale vzápětí je zřejmé, že příčinou smrti bylo sražení autem. Úlomky nalezené v noze oběti vedou k identifikaci auta a jejího majitele. Je jím Jason Hollings pracující v modellingu a mrtvým je Steve Dixon, jeho kolega, se kterým se údajně vraceli z focení a Jason půjčil Stevovi vůz, protože ještě jel za svojí přítelkyní Abby Biggsovou, jednou z majitelek firmy. Ta po určitém váhání vztah připustí, ale trvá na tom, že se o celé záležitosti nesmí dozvědět její partnerka Janet. Ta již ale o celé věci dávno věděla a vyšetřovatelům naznačila, že by možným pachatelem mohl být Danny Walters, jehož zvíře Dixona prý pokousalo a ten požadoval za úraz peněžní náhradu. Nicméně se vzápětí podaří usvědčit skutečného vraha, kterým byl samotný Hollings. Těžce nesl, že byl Dixon vybrán pro focení na titulní stranu známého časopisu, neboť se domníval, že k tomu přispěl jeho vztah k majitelce agentury. Situace se však zkomplikuje ve chvíli, kdy je nalezen další mrtvý muž ze stejné branže, Cody Lane. Vyšetřovatelům se opět brzy podaří zjistit, že vraždil muž, který při první vraždě odtahoval Hollingsův vůz, a je vcelku zřejmý i jeho motiv. Jeho dcerka leží s leukémií v nemocnici a on nemá pojistku a tudíž potřebuje peníze. Nechce ovšem prozradit, kdo ho najal. Práce vyšetřovatelů se tedy zaměří na účty zúčastněných. Za pozornost stojí vysoká životní pojistka, kterou agentura uzavřela na Codyho. Vychází najevo i fakt, že jeden z klientů firmy zemřel na srdeční selhání a Janetin manžel vypadl z 11. patra. Vyšetřovatelé se snaží dostat pravdu z Abby, ta ale vše popírá, a tak jim nezbývá než se zmínit, že i na ni je uzavřena vysoká pojistka. Krátce na to je Janet nalezena mrtvá a místo činu má budit dojem sebevraždy. Pro CSI je však hračka dokázat, že došlo k vraždě. Při výslechu Abby žena zkolabuje a umírá. Janet jí totiž před svou smrtí stihla ještě obdarovat rtěnkou obsahující kyanid. Natalii v úřadě navštíví její manžel Nick Townsend, který byl právě propuštěn z vězení, kam byl poslán za to, že ubližoval Natalii. Chce si na stejném místě najít práci, Natalii obtěžuje, vyvolává konflikty a odvolává se na svědky z řad Nataliiných kolegů.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ze všech tří Kriminálek je tahle určitě moje nejoblíbenější. Dřív to bývala Las Vegas, jakmile jsem ale spatřila v akci Horatia Canea se svou ryšavou kšticí a nepolapitelnými slunečními brýlemi, bylo jasné, že má vyhráno. Skvělé případy, výborný sympatický detektiv i jeho tým!
Všechny komentáře k seriálu 23+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu
V TV televize čt. 6.11. Nova 17.25, pá. 7.11. Nova 00.15 - Další díly v TV

do mých oblíbených tv pořadů
Nastavení upozornění
Popis dílu Smrt podle poslední módy

Lodná skrutka zachytí mužské telo a roztrhá ho. Keď tím CSI príde na miesto činu, Dr. Alexx Woodsová zistí, že muž zomrel skôr, ako sa dostal do vody a... A bude veľmi ťažké ho identifikovať. V členku obete nájdu zapichnutý kúsok plastu, ktorý identifikujú ako časť z Mercedesu, a tak Horacio Caine a Eric Delko hľadajú auto a objavia opustený voz. Po obhliadke nájdu stopy po obeti - je zjavné, že auto havarovalo, vodič mal pravdepodobne smrteľné zranenie, ale kto ho potom hodil do mora? Mercedes je registrovaný na Jasona Hollingsa, manekýna pracujúceho pre známu agentúru JA Models. Hollings identifikuje mŕtveho ako kolegu Stevea Dixona. Tvrdí, že mu auto požičal, pretože Steve chcel navštíviť priateľku Abby Biggsovú, spoluvlastníčku agentúry. Abby tvrdí, že bola so Steveom, ale k ničomu medzi nimi nedošlo. Čo sa skutočne medzi nimi odohralo? Mobilný telefón vydá svoje svedectvo - fotografie incidentu. Zábery zavedú tím CSI k majiteľovi tigra, ktorého mal utratiť, keď zaútočil na Dixona počas fotografovania modelov. Muž prizná, že ho Dixon zažaloval, ale odmieta obvinenie, že by ho zabil. Kto je teda páchateľom? Tím vyšetrovateľov si neoddýchne ani na chvíľu - niekto z balkóna zhodil ďalšieho manekýna agentúry JA Models. Súvisia obe úmrtia?logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 25. 10. 2014 Svátek má Beáta
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz