SERIÁL: Malý pitaval z velkého města   díl: Jupiter - (1. série / 6. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Videoarchiv    Seznam dílů    Podobné seriály    

67% 61 hlasů
6.7 10 61
seriál / krimi Československo, , 52 min.
< Předchozí díl6. z 16 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Narkomani televize zítra ČT1 10.30 (skryté titulky)
Valutová příhoda televize út. 20.8. ČT1 20.00 (skryté titulky), st. 21.8. ČT1 10.25 (skryté titulky)


ArchivKriminalistický benjamínek Michal Pešek vyšetřuje krádež vzácné sošky ze zámeckých sbírek. Začínající policista se má utkat s protřelým recidivistou...
V úvodu tohoto příběhu jsme svědky toho, jak si štáb filmařů na jednom zámku vybírá vhodné interiéry. Po prohlídce se zjistí, že se mezi ně vetřel ještě jeden nevítaný návštěvník a ten zmizel i se vzácnou soškou Jupitera. Pátrání a hledání neznámého díky svědkům, kteří vykreslí přibližnou podobu hledaného, přivede kriminalisty na stopu Hrušky. Při nenápadném pokusu fotografovat podezřelého Hruška kriminalisty odhalí. Za tento incident je případu je zbaven Jiříček, který byl původně vyšetřováním pověřen. Do země se propadl i Strnad, komplic Hrušky. A protože Hruška je pověstný tím, že si z kriminalistů utahuje, přijde Hamřík s nápadem pověřit vyšetřováním znovu Jiříčka, který díky nepovedené akci bude působit na otrlé recidivisty jako pitomec. Hra předpokládá, že tím, že soupeře nepovažují za soupeře, se ve své jistotě před ním podřeknou. Díky postřehu Pekaře, který objeví na hřebenu zadrženého Hrušky zapsané telefonní číslo, podaří se kriminalistům odhalit dobře utajovanou milenku Hrušky Tesařovou, která je na první pohled šťastně vdaná za majetného inženýra. Při osobním setkání Pekař u ní odhalí část hledaných věcí. Sošku Jupitera však odvezl Strnad, který když se dozvěděl, že je Hruška zadržen, chtěl pro sebe urvat větší krajíc.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Seriál, jemuž jsem se léta vysmíval, nevědouc a nevěříc, že by ti špatně oháklí chlápci mohli být součástí kvalitní krimi. A ono jo! Je to dobře napsaný, dobře zahraný, výborně zrežírovaný- nemám s tím problém. Naopak- velice mě to zaujalo. A srovnání s Prvnim oddělením? Určitě spojené nádoby. Dříve a nyní, přístup jinak velmi podobný.
Všechny komentáře k seriálu 12+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Jupiter

Po prehliadke zistia, že sa medzi nich votrel jeden nevítaný návštevník a zmizol aj so vzácnou soškou Jupitera. Pátranie a hľadanie neznámeho, vďaka svedkom, ktorí vykreslia približnú podobu hľadaného, privedie kriminalistov na stopu zlodeja Hrušku. Pri nenápadnom pokuse odfotografovať podozrivého, ich Hruška odhalí. Za incident vezmú prípad Jiřímu Otradovcovi (Michal Pešek), ktorého pôvodne poverili vyšetrovaním. Zmizol však Hruškov komplic Strnad. A pretože Hruška je povestný tým, že si z kriminalistov uťahuje, príde Hamrík s nápadom poveriť vyšetrovaním opäť Jiříčka, ktorý vďaka nevydarenej akcii bude pôsobiť na skúsených recidivistov ako hlupák. Predpokladom hry je, že ak súpera obaja zlodeji nepovažujú za súpera, vo svojej istote sa pred ním prerieknu. Kriminalista Rudolf Pekař (Vlastimil Hašek) postrehne, že na hrebeni zadržaného Hrušku je zapísané telefónne číslo. Kriminalisti tak odhalia dobre zatajovanú Hruškovu milenku, Tesařovú, ktorá je na prvý pohľad šťastne vydatá za bohatého inžiniera. Pri osobnom stretnutí u nej Pekař odhalí časť hľadaných vecí. Sošku však odviezol Strnad, ktorý sa dozvedel, že Hrušku už zadržali. Chce ju predať dám, aby mu zostalo viac. Jiříček Hruškovi nahovorí, že adresu milenky prezradil kriminalistom Strnad, ktorý si tak chcel zachrániť kožu. Hruška na túto fintu skočí a Jiříčkovi prezradí predpokladané miesto, kde by kriminalisti mohli nájsť sošku Jupitera. Tip sa ukáže ako správny a páchatelia skončia zaslúžene za mrežami.


Podobné seriály

13. okrsek (3)
Výpadek signálu Policista Brandt se v utajení pokusil zatknout překupníka nebezpečných zb...
dnes 08.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Hříchy pro pátera Knoxe (3/10)
Otázka alibi I pouhá drobnost může být důležitá... Oblíbený cyklus detektivních příběhů s...
dnes 11.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Big Ben: Smrt kouzelníka
(Der Bulle von Tölz: Der Zauberer im Brunnen) I v malém městě dochází k velkým zločinům. A...
dnes 14.05
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 18. 8. 2019 Svátek má Helena
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz