SERIÁL: Mentalista


fb  Sdílet

1. série  (2008 - 2009)

0. díl I/0
1. díl Vražda golfovou holí
2. díl Rudé vlasy a stříbrná páska
3. díl Rudý příliv
4. díl Dámy v rudém
5. díl Sekvoje
6. díl Špinavé ruce
7. díl Vidět rudě
8. díl Tenká červená linie
9. díl Rudá záře
10. díl Prestiž nade vše
11. díl Kumpáni z Rudého Johna
12. díl Rudé běsnění
13. díl Namalováno rudou
14. díl Casanova v šarlatové
15. díl Scarlettina horečka
16. díl Krevní msta
17. díl Carnelian s.r.o
18. díl Vražda a hypnóza
19. díl Tucet rudých růží
20. díl Nitky ke zločinu
21. díl Tajemná žena
22. díl Pokrevní bratři
23. díl Ve stopách Rudého Johna  V TV   ne. 28.10. Kabel1 2.10

2. série  (2009 - 2010)

1. díl Vykoupení
2. díl Šarlatové písmeno
3. díl Rudý odznak
4. díl Rudá hrozba
5. díl Duch
6. díl Černé zlato a rudá krev
7. díl Rudí býci
8. díl Pravá ruka Rudého Johna
9. díl Cennější než rubíny
10. díl Dokud jsi mladý
11. díl Růžové brýle
12. díl Krvácející srdce
13. díl Rychlá kola
14. díl Vyrovnávání účtů
15. díl Pálivá omáčka
16. díl Rudý kód
17. díl Červená krabička
18. díl Rudá voda
19. díl Krvavé peníze
20. díl Všude červená
21. díl Hlavolam
22. díl Rudé písmeno
23. díl Rudá ranní obloha

3. série  (2010 - 2011)

0. díl III/0
1. díl Rudá noční obloha  V TV   zítra Cool TV 9.00
2. díl Trik s krví  V TV   zítra Cool TV 9.55, so. 27.10. Cool TV 13.00
3. díl Krev na jeho rukou  V TV   zítra Cool TV 10.50, so. 27.10. Cool TV 13.55
4. díl Ošetření rudým kobercem  V TV   so. 27.10. Cool TV 14.50
5. díl Rudí koně  V TV   zítra Cool TV 11.45, so. 27.10. Cool TV 15.50
6. díl Růžový kostýmek od Chanel  V TV   zítra Cool TV 12.40
7. díl Žhavá rudá  V TV   zítra Cool TV 13.35
8. díl Ohnivá koule  V TV   zítra Cool TV 14.30
9. díl Rudý měsíc  V TV   zítra Cool TV 15.25
10. díl Veselý červený skřítek  V TV   zítra Kabel1 6.40, zítra Cool TV 16.25
11. díl Krvavý sport  V TV   zítra Kabel1 14.00, zítra Cool TV 17.25, út. 23.10. Kabel1 6.40
12. díl Krvežiznivci  V TV   út. 23.10. Cool TV 9.00, út. 23.10. Kabel1 14.00, st. 24.10. Kabel1 6.40
13. díl Rudý poplach  V TV   út. 23.10. Cool TV 9.55, st. 24.10. Kabel1 14.05, čt. 25.10. Kabel1 6.45
14. díl Krev za krev  V TV   út. 23.10. Cool TV 10.50, čt. 25.10. Kabel1 14.00, pá. 26.10. Kabel1 6.40
15. díl Rudé zlato  V TV   út. 23.10. Cool TV 11.45, pá. 26.10. Kabel1 14.05, po. 29.10. Kabel1 6.45
16. díl Srdcová královna  V TV   út. 23.10. Cool TV 12.40, po. 29.10. Kabel1 14.00, út. 30.10. Kabel1 6.50
17. díl Proud krve  V TV   út. 23.10. Cool TV 13.35, út. 30.10. Kabel1 14.05, st. 31.10. Kabel1 6.45
18. díl Červená míle  V TV   út. 23.10. Cool TV 14.30, st. 31.10. Kabel1 14.05
19. díl Každá růže má svůj trn  V TV   út. 23.10. Cool TV 15.25
20. díl Zredigováno  V TV   út. 23.10. Cool TV 16.25
21. díl Odstrčený syn  V TV   út. 23.10. Cool TV 17.20
22. díl Rapsodie v rudém  V TV   st. 24.10. Cool TV 1.40
23. díl Jahody se smetanou  V TV   st. 24.10. Cool TV 2.40
24. díl Jahody se smetanou  V TV   st. 24.10. Cool TV 3.40

4. série  (2011 - 2012)

0. díl IV/0
1. díl Šarlatové stuhy
2. díl Malá rudá knížka
3. díl Rudé balónky
4. díl Kolo kolo mlýnský
5. díl Krev a písek
6. díl Kde jen může být Carmine O´Brien
7. díl Rudé probleskující světlo
8. díl Růžové šaty
9. díl Rudé tričko
10. díl Fuga v rudém
11. díl Vždy sázej na rudou
12. díl Krvavý Valentýn
13. díl Rudá je nová černá
14. díl Na první pohled
15. díl Válka růží
16. díl Jeho myšlenky byly rudé
17. díl Levné burgundské
18. díl Zdravé tváře
19. díl Pink Champagne on Ice
20. díl Je něco shnilého v Redmundu
21. díl Rubínové střevíčky
22. díl Sbohem a díky za šrámy
23. díl Piki, piki na hlavu
24. díl Zrudlý klobouk

5. série  (2012 - 2013)

0. díl Rudý korálek
1. díl Rudý korálek
2. díl Rulík zlomocný
3. díl Ani jeden rudý cent
4. díl Krevní msta
5. díl Rudý úsvit
6. díl Využitá příležitost
7. díl Krváky táhnou
8. díl Rudý západ
9. díl Špatná volba
10. díl Panama Red
11. díl Rubínový náhrdelník  V TV   dnes Doma 13.55 /ST/
12. díl Rudé autíčko  V TV   zítra Doma 4.25 /ST/
13. díl Rudá stodola  V TV   pá. 26.10. Doma 22.10 /ST/, so. 27.10. Doma 13.55 /ST/
14. díl Rudá v zubech a drápech  V TV   ne. 28.10. Doma 5.05 /ST/
15. díl Rudý lak na nehty  V TV   ne. 28.10. Doma 14.05 /ST/
16. díl Krveprolití
17. díl Červenobílomodrá
18. díl Za rudou oponou
19. díl Den rudého dopisu
20. díl Rudé sametové dortíky
21. díl Bolavé místo
22. díl Pravidla Rudého Johna

6. série  (2013 - 2014)

0. díl VI/0
1. díl Pouštní růže
2. díl Rudý pták s černými křídly
3. díl Svatba v rudém
4. díl Rudý pořadník
5. díl Rudé tetování
6. díl Oheň a síra
7. díl Velký rudý drak
8. díl Rudý John
9. díl Můj blankytný ráj
10. díl Green Thumb
11. díl Bílá linka
12. díl Kdo s čím zachází
13. díl Černý vrtulník
14. díl Grey Water
15. díl Bílá jako padlý sníh
16. díl Fialky
17. díl Stříbrná křídla času
18. díl
19. díl Hnědooká děvčata
20. díl Italská restaurace
21. díl Černá srdce
22. díl Modrý pták

7. série  (2014 - 2015)

0. díl VII/0
1. díl Orange Blossom Ice Cream
2. díl The Graybar Hotel
3. díl Zmrzlina s příchutí pomerančového květu
4. díl Pink Rocks
5. díl Stříbrný kufřík
6. díl Zelený signál
7. díl Žlutý dům
8. díl Nájemný vrah
9. díl Kulka
10. díl Nic není věčné
11. díl
12. díl Hnědý chlupatý koberec
13. díl Bílé orchideje
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 21. 10. 2018 Svátek má Brigita
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz