SERIÁL: Můj přítel Monk   díl: Pan Monk nevidí - (5. série / 4. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

80% 1135 hlasů
8 10 1135
seriál / thriller, krimi USA, , 42 min.
< Předchozí díl65. z 133 dílůNásledující díl >
(Monk   episode: Mr. Monk Can't See a Thing)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Pan Monk a jeho fanynka televize zítra Doma 07.10
Doma 07.10
Pan Monk a malý Monk televize zítra Cool TV 08.00
Pan Monk a tajný Santa televize zítra Cool TV 09.00

Pan Monk navštíví místní hasiče s žádostí, aby mu zkontrolovali detektory kouře. Hasiči vyjíždějí zrovna k požáru, pan Monk tam zůstane jen se starým Rustym. Toho napadne neznámý muž, zabije ho lopatou a Monka oslepí tím, že mu chrstne do očí rozpouštědlo. Není jisté, že bude Monk ještě vidět, přesto se s pomocí Natalie, Stottlemeyera a Dishera pouští do řešení případu. Oheň, ke kterému byli odvoláni hasiči, byl založen úmyslně, Monk navštíví dům, ve kterém hořelo a dojde k závěru, že oběť, mladá žena Stefanie Prestonová, byla ve skutečnosti uškrcena. Vrah založil požár a v převleku za hasiče se mezi nimi ztratil. Další pátrání vede na Stefaniino pracoviště, na stavbu. Tam stále slepý Monk zaslechne zvuk, který slyšel v den, kdy byl zavražděn Rusty: vrzání bot. Patří muži jménem Eddie - ten se ale při dramatické honičce na stavbě zřítí z výšky a zabije se. Vrah zemřel, ale Monk ještě není spokojen: je přesvědčen, že Eddie měl komplice, a přijde na to, že jím byl šéf stavební firmy Breen, který si vraždu Stefanie u Eddieho objednal. Breen ohrozí na životě i Stottlemeyera a Monka, tomu se ale v kritickém okamžiku vrátí zrak a Breena postřelí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Zábava vyššieho rádu pre každého, koho zaujíma psychika a chápe, čo je fóbia a obsedanto-kompulzívna porucha. Samozrejme, Monk je väčšinu času horúcim kandidátom na vraždu ;-) Osobitné ocenenie patrí podpornej postave Randyho.
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Pan Monk nevidí

V St. Claře je zavražděna mladá žena, Nicole Vasquesová. K vyšetřování je přizván jako soukromý poradce Adrian Monk. Monk kdysi pracoval u policie, ale kvůli psychice byl dočasně suspendován. Má sice neobvyklé pozorovací schopnosti, všimne si sebemenší maličkostí, ale je natolik velký puntičkář, že na své okolí působí spíš jako blázen. Při jeho práci ho musí neustále zklidňovat osobní ošetřovatelka Sharona a pravidelně dochází k doktoru Krogerovi na psychoterapii. Když dojde při volební kampani v San Francisku k pokusu o zastřelení kandidáta na starostu Warrena St. Claira, je Adrian Monk stávajícím starostou přizván k vyšetřování. Monkův bývalý nadřízený, kapitán Stottlemeyer, není z této spolupráce příliš nadšený, ale musí respektovat starostovo rozhodnutí. Členové vyšetřovacího týmu i manželka kandidáta, Miranda St. Clairová, jsou velice znepokojeni, když poznají Adriana Monka. Nechápou, proč takový, podle nich blázen, má policii pomáhat s vyšetřováním atentátu... Po ohledání místa činu se Monk domnívá, že atentátník je totožný s vrahem Nicole Vasquézové ze St. Clary. Kapitán Stottlemeyer s Monkem však nesouhlasí. Monk však tuto stopu sleduje dál a požádá jednoho mladíka z týmu, aby mu zjistil nějaké informace. Později mu mladík volá, že něco našel a domluví se, že mu dokumenty vezme domů. Cestou je však přepaden a zavražděn...


Podobné seriály

M*A*S*H (34)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 08.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Hercule Poirot III (10)
Záhada lovecké chaty Původně měli umírat jen tetřívci, někdo však zastřelil člověka. Davi...
dnes 09.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Policie Modrava III
Vyhaslý případ V Sušici je zavražděná dcera předsedy Krajského soudu v Plzni. Pracovala j...
dnes 09.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 14. 10. 2019 Svátek má Agáta
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz