fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

64% 390 hlasů
6.4 10 390
seriál / krimi, thriller USA,
< Předchozí díl9. z 13 dílůNásledující díl >
(Criminal Minds: Suspect Behavior   episode: Smother)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Živá panenka televize pá. 23.8. AXN Sat 20.05, po. 26.8. AXN 01.05
Osamělé srdce televize po. 26.8. AXN Sat 20.05, út. 27.8. AXN 01.45
Nevidět zlo televize út. 27.8. AXN HD 20.05, st. 28.8. AXN HD 22.50

V Manchesteru došlo během devíti dnů k únosu tří mladých žen. Jejich děti zůstaly vždy v pořádku na místě. Tým Sama Coopera začíná hledat pachatele, který pravděpodobně nepracuje sám.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Žádná kriminálka, je to nechtěná science-fiction. Tak si to shrňme: Ve třinácti průměrných detektivkách na straně dobra vyšetřuje všechny zločiny hodný afroamerický kriminalista. Pachateli strašlivých zločinů a tímpádem reprezentanty zla jsou ze 100% - tedy ve všech třinácti dílech - výhradně bílí muži a ženy. Přitom v reálu je podle statistik počet odsouzených afroamerických a latinoamerických zločinců ve věznicích USA téměř 80%. Prefabrikovaná rasistická propaganda, snažící se v nás podprahově vyvolat etnomasochismus. A navíc ne moc dobrá.
Všechny komentáře k seriálu 3+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Matka a syn

Na parkovišti posadí mladá matka dítě do sedačky a než stačí nastoupit do auta, je přepadena a unesena. Protože se jedná již o třetí podobný případ během devíti dnů, je do Manchesteru povolán tým odborníků na analýzu chování zločinců. I předešlé dvě oběti byly ve chvíli únosu s dětmi, kterým se ale nikdy nic nestalo a zůstaly v pořádku na místě... Vzhledem k době, která uplynula od dvou prvních únosů, lze předpokládat, že pachatel už ženy zabil - je tedy třeba nejprve nalézt jejich těla. Ta se také na odlehlém místě brzy najdou: mrtvoly leží, jako kdyby ženy jen spaly, jsou čistě oblečené, učesané a nalíčené. Vše naznačuje tomu, že prvotní zuřivost, se kterou vrah ženy mnoha bodnými ranami do oblasti prsou zabil, pak vystřídaly výčitky svědomí. Mrtvé nebyly pohlavně zneužity a toto, stejně jako další indicie, vede agenty k domněnce, že pachatelem by mohla být žena. Nejprve uvažují o mladé ženě, patrně také matce, která může trpět poporodní depresí nebo prostě jen depresí jako takovou... V domě Norrisových mezitím najde Deirdre v zamčeném pokoji další oběť svého syna Trevora - Tanyu Restonovou. Je mrtvá. Deirdre ji opatrně začne líčit a upravovat... Druhý den je nalezena Tanyina mrtvola. S jejím manželem agenti nedávno hovořili a jejímu staršímu synovi Benovi Mick slíbil, že udělají vše, aby mu mámu vrátili. Postupně začíná být jasné, že o mladou ženu asi nepůjde. Podle psychologického portrétu se jedná o starší, 35 až 50 let starou ženu, trpící pravděpodobně obsedantně kompulzivní poruchou. Je také jasné, že sama nemohla dostat těla na místa, kde byla později nalezena. Operují tu tedy nejspíš dvě osoby: vrah-teenager a s největší pravděpodobností jeho matka, která mu pomáhán zbavit se těl žen, které zabil. Sam Cooper odhaduje, že mladík byl v mládí matkou zneužívaný a zcela jí podléhal. Zabíjí ženy, ale ve skutečnosti touží zabít matku, která mu zničila život. Brzy dojde k dalšímu únosu a tentokrát zmizí i dítě - malý chlapec.


Podobné seriály

Smrtonosná zbraň II (14)
(Lethal Weapon II) Dvojitá dávka Baileyových Jess, sestra detektivky Baileyové, se dostan...
dnes 22.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (5)
(Law & Order: Criminal Intent II) Případy newyorského policejního oddělení, které vyšetřuj...
dnes 23.25
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Taggart XXII (6)
Poslechni, nebo zemřeš! Skotská policie v boji se zločinem. Epizoda z britského krimináln...
zítra 00.10
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 19. 8. 2019 Svátek má Ludvík
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz