fb  Sdílet

1. série  (2009 - 2010)

1. díl Skrytá identita
2. díl Ztracená čest
3. díl Predátor  V TV   zítra Sky1 HD UK 1.00
4. díl Najdi a znič
5. díl Korejská spojka
6. díl K nerozeznání
7. díl Závan minulosti
8. díl Útok ze zálohy
9. díl Úmyslná náhoda
10. díl Vražedná víra
11. díl Narušení
12. díl Ozvěna starých časů
13. díl Nezvěstný
14. díl Smrtelná dávka
15. díl Poplach v bance
16. díl Čínská čtvrť
17. díl Na plný plyn  V TV   po. 20.1. Sky1 HD UK 12.00
18. díl Pokrevní bratři  V TV   po. 20.1. Sky1 HD UK 13.00
19. díl Boj zblízka  V TV   út. 21.1. Sky1 HD UK 12.00
20. díl Pozlátko  V TV   út. 21.1. Sky1 HD UK 13.00
21. díl Naděje umírá poslední  V TV   st. 22.1. Sky1 HD UK 12.00
22. díl Lov  V TV   st. 22.1. Sky1 HD UK 13.00
23. díl Odhalení  V TV   čt. 23.1. Sky1 HD UK 12.00
24. díl Callen G.  V TV   čt. 23.1. Sky1 HD UK 13.00

2. série  (2010 - 2011)

0. díl II/0
1. díl Dvojí hra
2. díl Černá vdova
3. díl Hranice
4. díl Zvláštní zásilka
5. díl Andílci
6. díl Mrtvý bod
7. díl Neznámý
8. díl Lovci lebek
9. díl Rozhřešení
10. díl Vykoupení
11. díl Porucha
12. díl Pozorovatelna
13. díl Archanděl
14. díl Kriminál
15. díl Cínoví vojáčci
16. díl Ukradená atomovka
17. díl Je to osobní
18. díl Harm's Way
19. díl Vnitřní nepřítel
20. díl Vloupačka
21. díl Na raketě
22. díl Plan B
23. díl Podvodníci
24. díl Agentka v Praze

3. série  (2011 - 2012)

1. díl Dům na pláži
2. díl Cyber Threat
3. díl Změna identity
4. díl Arabské jaro
5. díl Oběť
6. díl Osamělý vlk
7. díl Čest
8. díl Chamtivost
9. díl Zrada
10. díl Únik informací
11. díl Vyšší moc
12. díl Slídilové
13. díl Strategie ústupu
14. díl Parťáci
15. díl Vrah
16. díl Kensi Blyeová 1/2
17. díl Kensi Blyeová 2/2
18. díl Drak a víla
19. díl Pomsta
20. díl Vlastenecký zákon
21. díl Dotek smrti
22. díl Poklidná čtvrť
23. díl Šachy naslepo 1/2
24. díl Šachy naslepo 2/2

4. série  (2012 - 2013)

1. díl Koncovka
2. díl Rekrut
3. díl Pátý muž
4. díl Odepsaná kampaň
5. díl Z minulosti
6. díl Drsná procitnutí
7. díl Pod kůží
8. díl Civilní ztráty
9. díl Zlatý standard
10. díl Volná jízda
11. díl Jízda
12. díl Papíroví vojáci
13. díl Vyvolený
14. díl Cvičný tým
15. díl Učitel historie
16. díl Přísaha
17. díl Hledaný
18. díl Rudý tým 1/2
19. díl Rudý tým 2/2
20. díl Očista
21. díl Vzkříšení
22. díl Havran a labutě
23. díl Krvavé diamanty
24. díl Sešup

5. série  (2013 - 2014)

1. díl Ascension
2. díl Havárie
3. díl Omni
4. díl Splacený dluh
5. díl Nepsané pravidlo
6. díl Velký bratr
7. díl Dlouhý den
8. díl Fallout
9. díl Vila klidu
10. díl Zamrzlé jezero
11. díl Zvedá se železná opona
12. díl Senátorova dcera
13. díl Věrnost
14. díl Válečný pláč
15. díl Starý přítel
16. díl Ryba na suchu
17. díl Between the Lines
18. díl Nultý den
19. díl Válečná kořist
20. díl Přímo na očích
21. díl Tři srdce
22. díl Ještě jedna příležitost
23. díl Exposure
24. díl Hluboko v nesnázích

6. série  (2014 - 2015)

1. díl Hluboko v nesnázích 2/2
2. díl Nevkusné srdce
3. díl Ústředí
4. díl Třetí chór
5. díl Černý rozpočet
6. díl Lovec s posláním
7. díl Leipei
8. díl Šedý muž
9. díl Zrádce
10. díl Konec vlády
11. díl Humbuk
12. díl Spirála  V TV   st. 22.1. Kabel1 5.05
13. díl Ve výkonu služby
14. díl Černý vítr
15. díl Léčka
16. díl Datum expirace
17. díl Vždy připraven
18. díl Boj se stíny
19. díl Posila
20. díl Vztek
21. díl Výstražné světlo
22. díl Palebné pole
23. díl Moskevská mise
24. díl Chernoff, K.

7. série  (2015 - 2016)

1. díl Aktivní opatření
2. díl Citadela
3. díl Řidič slečny Díaz
4. díl Command & Control
5. díl Blame It on Rio
6. díl Vyděrač
7. díl An Unlocked Mind
8. díl Dlouhé loučení
9. díl Defectors
10. díl Vnitřní záležitosti
11. díl Zrušte Vánoce
12. díl Ryzí hodnoty  V TV   po. 20.1. TV Puls 14.00
13. díl Andělé a démoni  V TV   út. 21.1. TV Puls 14.00
14. díl Stará láska  V TV   st. 22.1. TV Puls 14.00
15. díl Matrjoška 1/2
16. díl Matrjoška 2/2
17. díl Pomsta se odkládá
18. díl Výměna
19. díl Sedmé dítě
20. díl Dvojitý agent
21. díl Hlava hada  V TV   po. 20.1. Kabel1 7.40
22. díl Granger Owen  V TV   po. 20.1. Kabel1 14.55, út. 21.1. Kabel1 7.35
23. díl Není kouře bez ohně  V TV   út. 21.1. Kabel1 14.55, st. 22.1. Kabel1 7.35
24. díl Oko za oko  V TV   st. 22.1. Kabel1 15.00, čt. 23.1. Kabel1 7.35

8. série  (2016 - 2017)

0. díl VIII/0
1. díl Cenný cíl
2. díl V břiše netvora
3. díl Královský gambit
4. díl Černý trh
5. díl Nelegální zbraně
6. díl Home Is Where the Heart Is
7. díl Vlak šílenství
8. díl Parallel Resistors
9. díl Glasnost
10. díl Sirens  V TV   dnes Prima Cool 8.15 /ST/
11. díl Tidings We Bring  V TV   zítra Prima Cool 8.05 /ST/
12. díl Kulinda
13. díl Hot Water
14. díl V obležení
15. díl Odplata  V TV   dnes TV DAJTO 17.40
16. díl Staré triky
17. díl Partie královny
18. díl Útěk  V TV   zítra TV DAJTO 17.40
19. díl Let 767
20. díl Srdečné pozdravy z Havany
21. díl Válečné šrámy
22. díl Zlaté časy
23. díl Puštěný z klece
24. díl Utržený ze řetězu

9. série  (2017 - 2018)

1. díl Party Crashers
2. díl Se Murio El Payaso
3. díl Assets
4. díl Plain Sight
5. díl Mountebank
6. díl Můžu dostat svědka?
7. díl The Silo
8. díl Tohle děláme
9. díl Dvakrát mě neošálíš
10. díl Cizinka
11. díl All is Bright
12. díl Pod tlakem
13. díl Cac Tu Nhan
14. díl Sbohem, Vietname
15. díl Liabilities
16. díl Bojovník za mír
17. díl Zrůda
18. díl Krevní msta
19. díl Mimo dosah
20. díl Návrat
21. díl Kde každý zná tvé jméno  V TV   dnes AXN 11.00, dnes AXN 16.10, zítra AXN 3.15, po. 20.1. AXN Sat 7.50
22. díl Venganza  V TV   dnes AXN 11.55, dnes AXN 17.05, zítra AXN 14.45, po. 20.1. AXN Sat 18.10
23. díl Čára v písku  V TV   út. 21.1. AXN Sat 18.10, út. 21.1. AXN HD 18.15, st. 22.1. AXN HD 7.55, st. 22.1. AXN Sat 7.55
24. díl Ninguna Salida  V TV   st. 22.1. AXN Sat 18.10, st. 22.1. AXN HD 18.15, čt. 23.1. AXN HD 7.55, čt. 23.1. AXN Sat 7.55

10. série  (2018 - 2019)

1. díl To Live and Die in Mexico
2. díl Nadčlověk
3. díl Princ
4. díl Hit List
5. díl Pro Se
6. díl Asesinos
7. díl Jeden z nás
8. díl Pattonův projekt
9. díl Nebroušený diamant
10. díl Loupež
11. díl Joyride
12. díl The Sound of Silence
13. díl Lepší andělé
14. díl Smokescreen
15. díl Smokescreen, Part II
16. díl Into the Breach
17. díl Dokud nás smrt nerozdělí
18. díl Na útěku
19. díl Hledání
20. díl Choke Point
21. díl The One That Got Away
22. díl Už žádná tajemství
23. díl Strážce
24. díl Falešná vlajka

11. série  (2019)

1. díl Let Fate Decide
2. díl Decoy
3. díl Hail Mary
4. díl Yellow Jack
5. díl Provenance
6. díl A Bloody Brilliant Plan
7. díl Concours D'Elegance
8. díl Human Resources
9. díl Kill Beale: Vol. 1
10. díl Mother
11. díl Answers
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 18. 1. 2020 Svátek má Vladislav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz