fb  Sdílet

1. série  (2009 - 2010)

1. díl Skrytá identita
2. díl Ztracená čest  V TV   st. 1.11. AXN HD 23.00, st. 1.11. AXN Sat 23.00, čt. 2.11. AXN HD 23.55, čt. 2.11. AXN Sat 23.55
3. díl Predátor  V TV   dnes Kabel1 8.05
4. díl Najdi a znič  V TV   zítra Kabel1 9.25
5. díl Korejská spojka
6. díl K nerozeznání
7. díl Závan minulosti
8. díl Útok ze zálohy
9. díl Úmyslná náhoda
10. díl Vražedná víra
11. díl Narušení
12. díl Ozvěna starých časů
13. díl Nezvěstný
14. díl Smrtelná dávka
15. díl Poplach v bance
16. díl Čínská čtvrť
17. díl Na plný plyn  V TV   dnes Sky1 HD UK 13.00, zítra Sky1 HD UK 13.00
18. díl Pokrevní bratři  V TV   út. 24.10. Sky1 HD UK 13.00
19. díl Boj zblízka  V TV   zítra Sky1 HD UK 16.00, st. 25.10. Sky1 HD UK 13.00
20. díl Pozlátko  V TV   út. 24.10. Sky1 HD UK 16.00
21. díl Naděje umírá poslední
22. díl Lov
23. díl Odhalení
24. díl Callen G.

2. série  (2010 - 2011)

0. díl II/0
1. díl Dvojí hra
2. díl Černá vdova
3. díl Hranice
4. díl Zvláštní zásilka
5. díl Andílci
6. díl Mrtvý bod
7. díl Neznámý  V TV   dnes Kabel1 7.10, út. 24.10. AXN Digi TV 22.00, st. 25.10. AXN Digi TV 1.40
8. díl Lovci lebek  V TV   zítra Kabel1 14.55, út. 24.10. Kabel1 9.35, čt. 2.11. AXN Digi TV 0.45
9. díl Rozhřešení  V TV   zítra AXN Digi TV 7.05, zítra AXN Digi TV 13.05, út. 24.10. Kabel1 14.55, st. 25.10. Kabel1 9.25
10. díl Vykoupení  V TV   zítra AXN Digi TV 18.10, út. 24.10. AXN Digi TV 7.10, út. 24.10. AXN Digi TV 13.15
11. díl Porucha  V TV   út. 24.10. AXN Digi TV 18.15, st. 25.10. AXN Digi TV 7.25, st. 25.10. AXN Digi TV 13.15
12. díl Pozorovatelna
13. díl Archanděl
14. díl Kriminál
15. díl Cínoví vojáčci  V TV   čt. 2.11. Kabel1 9.25
16. díl Ukradená atomovka  V TV   st. 1.11. AXN Digi TV 7.25, st. 1.11. AXN Digi TV 13.15
17. díl Je to osobní  V TV   st. 1.11. AXN Digi TV 18.10, čt. 2.11. AXN Digi TV 7.30, čt. 2.11. AXN Digi TV 13.20, čt. 2.11. Kabel1 14.55
18. díl Harm's Way  V TV   dnes AXN HD 17.00, dnes AXN Sat 17.00, út. 24.10. AXN HD 0.00, út. 24.10. AXN Sat 0.00
19. díl Vnitřní nepřítel  V TV   dnes AXN HD 18.00, dnes AXN Sat 18.00, út. 24.10. AXN HD 1.00, út. 24.10. AXN Sat 1.00
20. díl Vloupačka
21. díl Na raketě
22. díl Plan B
23. díl Podvodníci
24. díl Agentka v Praze

3. série  (2011 - 2012)

1. díl Dům na pláži
2. díl Cyber Threat  V TV   zítra Prima Cool 6.15 /ST/
3. díl Změna identity  V TV   zítra Prima Cool 10.00 /ST/, út. 24.10. Prima Cool 6.35 /ST/
4. díl Arabské jaro  V TV   út. 24.10. Prima Cool 10.10 /ST/, st. 25.10. Prima Cool 6.30 /ST/
5. díl Oběť  V TV   st. 25.10. Prima Cool 10.05 /ST/
6. díl Osamělý vlk
7. díl Čest
8. díl Chamtivost
9. díl Zrada  V TV   st. 1.11. Prima Cool 6.30 /ST/
10. díl Únik informací  V TV   st. 1.11. Prima Cool 10.05 /ST/, čt. 2.11. Prima Cool 6.30 /ST/
11. díl Vyšší moc  V TV   čt. 2.11. Prima Cool 10.15 /ST/
12. díl Slídilové
13. díl Strategie ústupu
14. díl Parťáci
15. díl Vrah
16. díl Kensi Blyeová 1/2
17. díl Kensi Blyeová 2/2
18. díl Drak a víla
19. díl Pomsta
20. díl Vlastenecký zákon
21. díl Dotek smrti
22. díl Poklidná čtvrť
23. díl Šachy naslepo 1/2
24. díl Šachy naslepo 2/2

4. série  (2012 - 2013)

1. díl Koncovka
2. díl Rekrut
3. díl Pátý muž
4. díl Odepsaná kampaň
5. díl Z minulosti
6. díl Drsná procitnutí
7. díl Pod kůží
8. díl Civilní ztráty
9. díl Zlatý standard
10. díl Volná jízda
11. díl Jízda
12. díl Papíroví vojáci
13. díl Vyvolený
14. díl Cvičný tým
15. díl Učitel historie
16. díl Přísaha
17. díl Hledaný
18. díl Rudý tým 1/2
19. díl Rudý tým 2/2
20. díl Očista
21. díl Vzkříšení
22. díl Havran a labutě
23. díl Krvavé diamanty
24. díl Sešup

5. série  (2013 - 2014)

1. díl Ascension
2. díl Havárie
3. díl Omni
4. díl Splacený dluh
5. díl Nepsané pravidlo
6. díl Velký bratr
7. díl Dlouhý den
8. díl Fallout
9. díl Vila klidu
10. díl Zamrzlé jezero
11. díl Zvedá se železná opona
12. díl Senátorova dcera
13. díl Věrnost
14. díl Válečný pláč
15. díl Starý přítel
16. díl Ryba na suchu
17. díl Between the Lines
18. díl Nultý den
19. díl Válečná kořist
20. díl Přímo na očích
21. díl Tři srdce
22. díl Ještě jedna příležitost
23. díl Exposure
24. díl Hluboko v nesnázích

6. série  (2014 - 2015)

1. díl Hluboko v nesnázích 2/2
2. díl Nevkusné srdce
3. díl Ústředí
4. díl Třetí chór
5. díl Černý rozpočet
6. díl Lovec s posláním
7. díl Leipei
8. díl Šedý muž
9. díl Zrádce
10. díl Konec vlády
11. díl Humbuk  V TV   út. 24.10. SAT1 0.05
12. díl Spirála
13. díl Ve výkonu služby
14. díl Černý vítr
15. díl Léčka
16. díl Datum expirace
17. díl Vždy připraven
18. díl Boj se stíny
19. díl Posila
20. díl Vztek
21. díl Výstražné světlo
22. díl Palebné pole
23. díl Moskevská mise
24. díl Chernoff, K.

7. série  (2015 - 2016)

1. díl Aktivní opatření
2. díl Citadela
3. díl Řidič slečny Díaz
4. díl Command & Control
5. díl Blame It on Rio  V TV   út. 24.10. AXN HD 7.25, út. 24.10. AXN Sat 7.25, út. 24.10. AXN HD 14.10, út. 24.10. AXN Sat 14.10
6. díl Vyděrač  V TV   út. 24.10. AXN HD 19.05, út. 24.10. AXN Sat 19.05, st. 25.10. AXN HD 7.20, st. 25.10. AXN Sat 7.20
7. díl An Unlocked Mind
8. díl The Long Goodbye
9. díl Defectors
10. díl Vnitřní záležitosti
11. díl Zrušte Vánoce  V TV   st. 1.11. AXN HD 7.40, st. 1.11. AXN Sat 7.40, st. 1.11. AXN HD 14.20, st. 1.11. AXN Sat 14.20
12. díl Ryzí hodnoty  V TV   st. 1.11. AXN HD 19.05, st. 1.11. AXN Sat 19.05, čt. 2.11. AXN HD 7.40, čt. 2.11. AXN Sat 7.40
13. díl Andělé a démoni  V TV   čt. 2.11. AXN HD 19.05, čt. 2.11. AXN Sat 19.05
14. díl Stará láska
15. díl Matrjoška 1/2
16. díl Matrjoška 2/2
17. díl Pomsta se odkládá
18. díl Výměna
19. díl Sedmé dítě
20. díl Dvojitý agent
21. díl Hlava hada
22. díl Granger Owen
23. díl Není kouře bez ohně
24. díl Oko za oko

8. série  (2016 - 2017)

1. díl High-Value Target  V TV   st. 1.11. AXN Digi TV 22.00, čt. 2.11. AXN Digi TV 2.25, čt. 2.11. AXN Digi TV 23.50
2. díl VIII/2
3. díl The Queen's Gambit
4. díl Black Market
5. díl Ghost Gun
6. díl Home Is Where the Heart Is
7. díl Crazy Train
8. díl Parallel Resistors
9. díl Glasnost  V TV   dnes AXN 9.20, dnes AXN 17.10
10. díl Sirens  V TV   dnes AXN 10.20, dnes AXN 18.10
11. díl Tidings We Bring
12. díl Kulinda
13. díl Hot Water
14. díl Under Siege
15. díl Payback
16. díl Old Tricks
17. díl Queen Pin
18. díl Getaway
19. díl 767
20. díl From Havana with Love
21. díl Battle Scars
22. díl Golden Days
23. díl Uncaged
24. díl Unleashed

9. série  (2017)

1. díl IX/1
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 22. 10. 2017 Svátek má Sabina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz