fb  Sdílet

1. série  (2009 - 2010)

1. díl Skrytá identita  V TV   po. 3.4. AXN 19.00, út. 4.4. AXN 10.05
2. díl Ztracená čest  V TV   zítra Sky1 HD UK 16.00
3. díl Predátor  V TV   zítra Sky1 HD UK 13.00, pá. 31.3. Sky1 HD UK 16.00
4. díl Najdi a znič  V TV   pá. 31.3. Sky1 HD UK 13.00, po. 3.4. Sky1 HD UK 16.00
5. díl Korejská spojka  V TV   po. 3.4. Sky1 HD UK 13.00
6. díl K nerozeznání
7. díl Závan minulosti
8. díl Útok ze zálohy
9. díl Úmyslná náhoda
10. díl Vražedná víra
11. díl Narušení
12. díl Ozvěna starých časů
13. díl Nezvěstný  V TV   dnes Sky1 HD UK 23.00, ne. 2.4. Sky1 HD UK 0.10
14. díl Smrtelná dávka
15. díl Poplach v bance
16. díl Čínská čtvrť
17. díl Na plný plyn
18. díl Pokrevní bratři
19. díl Boj zblízka
20. díl Pozlátko
21. díl Naděje umírá poslední
22. díl Lov
23. díl Odhalení  V TV   pá. 31.3. Prima Cool 20.15 /ST/, so. 1.4. Prima Cool 15.55 /ST/
24. díl Callen G.

2. série  (2010 - 2011)

0. díl II/0
1. díl Dvojí hra
2. díl Černá vdova  V TV   zítra TV DAJTO 12.25 /ST/
3. díl Hranice  V TV   zítra Markíza 3.00 /ST/
4. díl Zvláštní zásilka  V TV   zítra TV DAJTO 18.10 /ST/, pá. 31.3. TV DAJTO 12.25 /ST/
5. díl Andílci  V TV   so. 1.4. Viasat3 12.25, ne. 2.4. Viasat3 2.35
6. díl Mrtvý bod  V TV   pá. 31.3. TV DAJTO 18.10 /ST/, po. 3.4. TV DAJTO 12.25 /ST/
7. díl Neznámý
8. díl Lovci lebek  V TV   út. 4.4. Markíza 2.00 /ST/
9. díl Rozhřešení  V TV   po. 3.4. TV DAJTO 18.10 /ST/, út. 4.4. TV DAJTO 12.25 /ST/
10. díl Vykoupení
11. díl Porucha
12. díl Pozorovatelna
13. díl Archanděl
14. díl Kriminál
15. díl Cínoví vojáčci
16. díl Ukradená atomovka
17. díl Je to osobní
18. díl Harm's Way
19. díl Vnitřní nepřítel
20. díl Vloupačka
21. díl Na raketě
22. díl Plan B
23. díl Podvodníci
24. díl Agentka v Praze

3. série  (2011 - 2012)

1. díl Dům na pláži
2. díl Cyber Threat
3. díl Změna identity
4. díl Arabské jaro
5. díl Oběť
6. díl Osamělý vlk
7. díl Čest
8. díl Chamtivost
9. díl Zrada
10. díl Únik informací
11. díl Vyšší moc
12. díl Slídilové
13. díl Strategie ústupu
14. díl Parťáci
15. díl Vrah
16. díl Kensi Blyeová 1/2
17. díl Kensi Blyeová 2/2
18. díl Drak a víla
19. díl Pomsta
20. díl Vlastenecký zákon
21. díl Dotek smrti
22. díl Poklidná čtvrť
23. díl Šachy naslepo 1/2
24. díl Šachy naslepo 2/2

4. série  (2012 - 2013)

1. díl Koncovka
2. díl Rekrut
3. díl Pátý muž
4. díl Odepsaná kampaň
5. díl Z minulosti
6. díl Drsná procitnutí  V TV   so. 1.4. Kabel1 14.35, ne. 2.4. Kabel1 7.45
7. díl Pod kůží  V TV   so. 1.4. Kabel1 15.30, ne. 2.4. Kabel1 8.40
8. díl Civilní ztráty
9. díl Zlatý standard
10. díl Volná jízda
11. díl Jízda
12. díl Papíroví vojáci
13. díl Vyvolený
14. díl Cvičný tým
15. díl Učitel historie
16. díl Přísaha
17. díl Hledaný
18. díl Rudý tým 1/2
19. díl Rudý tým 2/2
20. díl Očista
21. díl Vzkříšení
22. díl Havran a labutě
23. díl Krvavé diamanty
24. díl Sešup

5. série  (2013 - 2014)

1. díl Ascension
2. díl Havárie
3. díl Omni
4. díl Splacený dluh
5. díl Nepsané pravidlo
6. díl Velký bratr
7. díl Dlouhý den
8. díl Fallout
9. díl Vila klidu
10. díl Zamrzlé jezero
11. díl Zvedá se železná opona
12. díl Senátorova dcera
13. díl Věrnost
14. díl Válečný pláč
15. díl Starý přítel
16. díl Ryba na suchu
17. díl Between the Lines
18. díl Nultý den
19. díl Válečná kořist
20. díl Přímo na očích
21. díl Tři srdce
22. díl Ještě jedna příležitost
23. díl Exposure
24. díl Hluboko v nesnázích  V TV   pá. 31.3. Prima Cool 21.10 /ST/, so. 1.4. Prima Cool 16.55 /ST/

6. série  (2014 - 2015)

1. díl Hluboko v nesnázích 2/2
2. díl Nevkusné srdce
3. díl Ústředí
4. díl Třetí chór
5. díl Černý rozpočet  V TV   zítra AXN Digi TV 7.30, zítra AXN Digi TV 12.20
6. díl Lovec s posláním  V TV   zítra AXN Digi TV 8.30, zítra AXN Digi TV 13.20
7. díl Leipei  V TV   zítra AXN Digi TV 17.10, pá. 31.3. AXN Digi TV 7.10, pá. 31.3. AXN Digi TV 12.10
8. díl Šedý muž  V TV   zítra AXN Digi TV 18.10, pá. 31.3. AXN Digi TV 8.10, pá. 31.3. AXN Digi TV 13.10
9. díl Traitor  V TV   pá. 31.3. AXN Digi TV 17.10, po. 3.4. AXN Digi TV 7.10, po. 3.4. AXN Digi TV 12.10
10. díl Konec vlády  V TV   pá. 31.3. AXN Digi TV 18.10, po. 3.4. AXN Digi TV 8.10, po. 3.4. AXN Digi TV 13.10
11. díl Lei Pei  V TV   po. 3.4. AXN Digi TV 17.10, út. 4.4. AXN Digi TV 7.20, út. 4.4. AXN Digi TV 12.20
12. díl Spirála  V TV   po. 3.4. AXN Digi TV 18.10, út. 4.4. AXN Digi TV 8.20
13. díl Ve výkonu služby
14. díl Černý vítr
15. díl Léčka  V TV   zítra AXN HD 23.00, zítra AXN Sat 23.00, pá. 31.3. AXN HD 2.40, pá. 31.3. AXN Sat 2.40
16. díl Datum expirace  V TV   zítra AXN HD 23.55, zítra AXN Sat 23.55, so. 1.4. AXN HD 2.50, so. 1.4. AXN Sat 2.50
17. díl Vždy připraven
18. díl Boj se stíny
19. díl Posila
20. díl Vztek
21. díl Výstražné světlo
22. díl Palebné pole
23. díl Moskevská mise
24. díl Chernoff, K.

7. série  (2015 - 2016)

1. díl Aktivní opatření
2. díl Citadela
3. díl Řidič slečny Díaz
4. díl Command & Control  V TV   zítra AXN HD 13.05, zítra AXN Sat 13.05
5. díl Blame It on Rio  V TV   zítra AXN HD 14.05, zítra AXN Sat 14.05
6. díl Unspoken  V TV   zítra AXN HD 19.00, zítra AXN Sat 19.00, pá. 31.3. AXN HD 13.10, pá. 31.3. AXN Sat 13.10
7. díl An Unlocked Mind  V TV   zítra AXN HD 20.00, zítra AXN Sat 20.00, pá. 31.3. AXN HD 14.10, pá. 31.3. AXN Sat 14.10
8. díl The Long Goodbye  V TV   pá. 31.3. AXN HD 19.05, pá. 31.3. AXN Sat 19.05, po. 3.4. AXN Sat 13.15, po. 3.4. AXN HD 13.15
9. díl Defectors  V TV   pá. 31.3. AXN HD 20.05, pá. 31.3. AXN Sat 20.05, po. 3.4. AXN Sat 14.15, po. 3.4. AXN HD 14.15
10. díl Vnitřní záležitosti  V TV   po. 3.4. AXN Sat 19.05, po. 3.4. AXN HD 19.05
11. díl Zrušte Vánoce  V TV   so. 1.4. AXN Sat 11.25, so. 1.4. AXN HD 11.25, ne. 2.4. AXN Sat 9.30, ne. 2.4. AXN HD 9.30
12. díl Ryzí hodnoty  V TV   so. 1.4. AXN Sat 12.20, so. 1.4. AXN HD 12.20, ne. 2.4. AXN Sat 10.25, ne. 2.4. AXN HD 10.25
13. díl Andělé a démoni  V TV   so. 1.4. AXN 16.05, ne. 2.4. AXN 7.05, ne. 2.4. AXN 14.00
14. díl Stará láska  V TV   so. 1.4. AXN 17.05, ne. 2.4. AXN 8.05, ne. 2.4. AXN 15.00
15. díl Matrjoška 1/2
16. díl Matrjoška 2/2
17. díl Pomsta se odkládá
18. díl Výměna
19. díl Sedmé dítě
20. díl Dvojitý agent
21. díl Hlava draka
22. díl Granger Owen  V TV   zítra AXN Digi TV 0.45, zítra AXN Digi TV 22.55
23. díl Where There's Smoke...
24. díl Oko za oko

8. série  (2016 - 2017)

1. díl High-Value Target
2. díl Belly of the Beast
3. díl The Queen's Gambit
4. díl Black Market
5. díl Ghost Gun
6. díl Home Is Where the Heart Is
7. díl Crazy Train
8. díl Parallel Resistors
9. díl Glasnost
10. díl Sirens
11. díl Tidings We Bring  V TV   po. 3.4. SAT1 21.15, út. 4.4. SAT1 1.50
12. díl Kulinda
13. díl Hot Water
14. díl Under Siege
16. díl VIII/16
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 29. 3. 2017 Svátek má Taťana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz