fb  Sdílet

1. série  (2009 - 2010)

1. díl Skrytá identita
2. díl Ztracená čest
3. díl Predátor
4. díl Najdi a znič
5. díl Korejská spojka
6. díl K nerozeznání
7. díl Závan minulosti  V TV   zítra Kabel1 14.55, út. 26.9. Kabel1 9.30
8. díl Útok ze zálohy
9. díl Úmyslná náhoda  V TV   út. 26.9. Kabel1 14.55
10. díl Vražedná víra
11. díl Narušení
12. díl Ozvěna starých časů
13. díl Nezvěstný  V TV   zítra AXN Digi TV 7.30, zítra AXN Digi TV 12.20
14. díl Smrtelná dávka  V TV   dnes Sky1 HD UK 13.00, zítra AXN Digi TV 17.15, út. 26.9. AXN Digi TV 7.15, út. 26.9. AXN Digi TV 12.10
15. díl Poplach v bance  V TV   út. 26.9. AXN Digi TV 17.10
16. díl Čínská čtvrť  V TV   dnes Sky1 HD UK 15.00, zítra Sky1 HD UK 12.00, po. 2.10. Kabel1 14.55, st. 4.10. Kabel1 9.25
17. díl Na plný plyn  V TV   dnes Sky1 HD UK 16.00, út. 26.9. Sky1 HD UK 11.00
18. díl Pokrevní bratři  V TV   po. 2.10. AXN Digi TV 7.30, po. 2.10. AXN Digi TV 13.20
19. díl Boj zblízka  V TV   zítra Sky1 HD UK 16.00, po. 2.10. AXN Digi TV 18.15, út. 3.10. AXN Digi TV 7.25, út. 3.10. AXN Digi TV 13.20
20. díl Pozlátko  V TV   út. 26.9. Sky1 HD UK 15.00, út. 3.10. AXN Digi TV 18.15, st. 4.10. AXN Digi TV 7.15, st. 4.10. AXN Digi TV 13.10
21. díl Naděje umírá poslední  V TV   út. 26.9. Sky1 HD UK 16.00
22. díl Lov
23. díl Odhalení
24. díl Callen G.

2. série  (2010 - 2011)

0. díl II/0
1. díl Dvojí hra
2. díl Černá vdova
3. díl Hranice  V TV   út. 26.9. AXN Digi TV 22.00
4. díl Zvláštní zásilka  V TV   út. 3.10. AXN Digi TV 22.00, st. 4.10. AXN Digi TV 1.40
5. díl Andílci
6. díl Mrtvý bod  V TV   zítra Prima Cool 6.00 /ST/
7. díl Neznámý  V TV   zítra Prima Cool 10.40 /ST/, út. 26.9. Prima Cool 6.30 /ST/
8. díl Lovci lebek  V TV   út. 26.9. Prima Cool 10.40 /ST/
9. díl Rozhřešení  V TV   zítra AXN HD 7.20, zítra AXN Sat 7.20, zítra AXN HD 14.05, zítra AXN Sat 14.05
10. díl Vykoupení  V TV   dnes AXN HD 17.00, dnes AXN Sat 17.00, zítra AXN HD 19.00, zítra AXN Sat 19.00
11. díl Porucha  V TV   dnes AXN HD 18.00, dnes AXN Sat 18.00, zítra Kabel1 9.30, út. 26.9. AXN HD 1.10
12. díl Pozorovatelna  V TV   ne. 1.10. Kabel1 8.05, ne. 1.10. AXN Sat 17.00, ne. 1.10. AXN HD 17.00, po. 2.10. Prima Cool 10.10 /ST/
13. díl Archanděl  V TV   ne. 1.10. AXN Sat 18.00, ne. 1.10. AXN HD 18.00, út. 3.10. AXN HD 1.00, út. 3.10. AXN Sat 1.00
14. díl Kriminál  V TV   po. 2.10. AXN HD 7.05, po. 2.10. AXN Sat 7.05, po. 2.10. AXN HD 14.00, po. 2.10. AXN Sat 14.00
15. díl Cínoví vojáčci  V TV   po. 2.10. Kabel1 9.25, po. 2.10. AXN HD 19.00, po. 2.10. AXN Sat 19.00, út. 3.10. AXN HD 7.00
16. díl Ukradená atomovka  V TV   út. 3.10. AXN HD 19.00, út. 3.10. AXN Sat 19.00, st. 4.10. AXN HD 7.05, st. 4.10. AXN Sat 7.05
17. díl Je to osobní
18. díl Harm's Way
19. díl Vnitřní nepřítel
20. díl Vloupačka
21. díl Na raketě
22. díl Plan B
23. díl Podvodníci
24. díl Agentka v Praze

3. série  (2011 - 2012)

1. díl Dům na pláži
2. díl Cyber Threat
3. díl Změna identity
4. díl Arabské jaro
5. díl Oběť
6. díl Osamělý vlk
7. díl Čest
8. díl Chamtivost
9. díl Zrada
10. díl Únik informací
11. díl Vyšší moc
12. díl Slídilové
13. díl Strategie ústupu
14. díl Parťáci
15. díl Vrah
16. díl Kensi Blyeová 1/2
17. díl Kensi Blyeová 2/2
18. díl Drak a víla
19. díl Pomsta
20. díl Vlastenecký zákon
21. díl Dotek smrti
22. díl Poklidná čtvrť
23. díl Šachy naslepo 1/2
24. díl Šachy naslepo 2/2

4. série  (2012 - 2013)

1. díl Koncovka
2. díl Rekrut
3. díl Pátý muž
4. díl Odepsaná kampaň
5. díl Z minulosti
6. díl Drsná procitnutí
7. díl Pod kůží
8. díl Civilní ztráty
9. díl Zlatý standard
10. díl Volná jízda
11. díl Jízda
12. díl Papíroví vojáci
13. díl Vyvolený
14. díl Cvičný tým
15. díl Učitel historie
16. díl Přísaha
17. díl Hledaný
18. díl Rudý tým 1/2
19. díl Rudý tým 2/2
20. díl Očista
21. díl Vzkříšení
22. díl Havran a labutě
23. díl Krvavé diamanty
24. díl Sešup

5. série  (2013 - 2014)

1. díl Ascension
2. díl Havárie
3. díl Omni
4. díl Splacený dluh
5. díl Nepsané pravidlo
6. díl Velký bratr
7. díl Dlouhý den
8. díl Fallout
9. díl Vila klidu
10. díl Zamrzlé jezero
11. díl Zvedá se železná opona
12. díl Senátorova dcera
13. díl Věrnost
14. díl Válečný pláč
15. díl Starý přítel
16. díl Ryba na suchu
17. díl Between the Lines
18. díl Nultý den
19. díl Válečná kořist
20. díl Přímo na očích
21. díl Tři srdce
22. díl Ještě jedna příležitost
23. díl Exposure
24. díl Hluboko v nesnázích

6. série  (2014 - 2015)

1. díl Hluboko v nesnázích 2/2
2. díl Nevkusné srdce
3. díl Ústředí
4. díl Třetí chór
5. díl Černý rozpočet
6. díl Lovec s posláním
7. díl Leipei  V TV   út. 26.9. SAT1 0.05, út. 26.9. SAT1 3.45
8. díl Šedý muž  V TV   út. 3.10. SAT1 0.05, út. 3.10. SAT1 4.00
9. díl Zrádce
10. díl Konec vlády
11. díl Humbuk
12. díl Spirála
13. díl Ve výkonu služby
14. díl Černý vítr
15. díl Léčka
16. díl Datum expirace
17. díl Vždy připraven
18. díl Boj se stíny
19. díl Posila
20. díl Vztek
21. díl Výstražné světlo
22. díl Palebné pole
23. díl Moskevská mise
24. díl Chernoff, K.

7. série  (2015 - 2016)

1. díl Aktivní opatření
2. díl Citadela
3. díl Řidič slečny Díaz
4. díl Command & Control
5. díl Blame It on Rio
6. díl Vyděrač
7. díl An Unlocked Mind
8. díl The Long Goodbye
9. díl Defectors
10. díl Vnitřní záležitosti
11. díl Zrušte Vánoce
12. díl Ryzí hodnoty
13. díl Andělé a démoni
14. díl Stará láska
15. díl Matrjoška 1/2
16. díl Matrjoška 2/2
17. díl Pomsta se odkládá
18. díl Výměna
19. díl Sedmé dítě
20. díl Dvojitý agent
21. díl Hlava hada
22. díl Granger Owen
23. díl Není kouře bez ohně
24. díl Oko za oko

8. série  (2016 - 2017)

1. díl High-Value Target  V TV   dnes AXN 15.10, zítra AXN 22.50
2. díl VIII/2  V TV   dnes AXN 16.10, zítra AXN 23.45
3. díl The Queen's Gambit  V TV   ne. 1.10. AXN 9.05, ne. 1.10. AXN 17.05
4. díl Black Market  V TV   ne. 1.10. AXN 10.05, ne. 1.10. AXN 18.05
5. díl Ghost Gun
6. díl Home Is Where the Heart Is
7. díl Crazy Train
8. díl Parallel Resistors
9. díl Glasnost
10. díl Sirens
11. díl Tidings We Bring
12. díl Kulinda
13. díl Hot Water
14. díl Under Siege
15. díl Payback
16. díl Old Tricks
17. díl Queen Pin
18. díl Getaway
19. díl 767
20. díl From Havana with Love
21. díl Battle Scars
22. díl Golden Days
23. díl Uncaged
24. díl Unleashed  V TV   zítra AXN 0.05

9. série  (2017)

1. díl IX/1
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 24. 9. 2017 Svátek má Jaromír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz