fb  Sdílet

1. série  (2003 - 2004)

1. díl Air Force One
2. díl Pád z výšky
3. díl Mořský vlk
4. díl Nesmrterlní
5. díl Kletba
6. díl Širé moře
7. díl Pod pečetí mlčenlivosti
8. díl Minimální ostraha
9. díl Hlas ze záhrobí
10. díl Pohřbená zaživa
11. díl Špehoun v oblacích
12. díl Má druhá levá noha
13. díl Jedna rána, jedna smrt
14. díl Milosrdný samaritán
15. díl Enigma
16. díl Noční můra
17. díl Na pravdu se přijde  V TV   so. 6.10. Kabel1 0.05, so. 6.10. Kabel1 5.35
18. díl Odhalení
19. díl Svědectví mrtvého
20. díl Únos
21. díl Jeden nebo druhý
22. díl Slabý článek
23. díl Pomsta

2. série  (2004 - 2005)

1. díl Nevidím zlo
2. díl Klub dobrých manželek
3. díl Zmizelý
4. díl Mrtvá neznámá
5. díl Pohřebiště
6. díl Zbylá dovolená
7. díl Tiché volání
8. díl Selhání srdce
9. díl Neoprávněné vniknutí
10. díl Pouta
11. díl Tajemné jezero
12. díl Dvojník
13. díl Skládanka
14. díl Svědek
15. díl Vražda v přímém přenosu
16. díl Noční život
17. díl Oko za oko
18. díl Vosková stopa
19. díl Teorie spiknutí
20. díl Rudá buňka
21. díl Hrdina z malého města
22. díl Smrtící polibek
23. díl Soumrak

3. série  (2005 - 2006)

1. díl Zabít Ariho 1. část
2. díl Zabít Ariho 2. část
3. díl Vražedné hry
4. díl Stříbrná válka
5. díl Záměna
6. díl Voajérova past
7. díl Věc cti
8. díl V utajení
9. díl Past
10. díl Zelenáč
11. díl Modelové chování
12. díl V koutě
13. díl Klam
14. díl Spáč
15. díl Případ hlavy
16. díl Family Secret
17. díl Lačnost
18. díl Léčka
19. díl U ledu
20. díl Nedotknutelný
21. díl Krvavá lázeň
22. díl Ohrožení
23. díl Ztráta paměti 1. část
24. díl Ztráta paměti 2. část

4. série  (2006 - 2007)

1. díl Shalom
2. díl Uprchlík
3. díl Z kola ven
4. díl Podvod
5. díl Mrtvý a nepohřbený
6. díl Hon na čarodějnice
7. díl Výbuch v písku
8. díl Hrdina
9. díl Zlobivá sestra  V TV   so. 29.9. TV DAJTO 17.10
10. díl Uzenáč
11. díl Auto zabiják
12. díl Podezření  V TV   ne. 30.9. TV DAJTO 17.10
13. díl Návrat Sharifa
14. díl Odplata
15. díl Přátelé a milenci  V TV   so. 6.10. TV DAJTO 17.10
16. díl Mrtvý muž přichází
17. díl Kostlivci
18. díl Ledový muž  V TV   ne. 7.10. TV DAJTO 17.10
19. díl Doba odkladu
20. díl Zástěrka
21. díl Bratři ve zbrani
22. díl Ve tmě
23. díl Trojský kůň
24. díl Anděl smrti

5. série  (2007 - 2008)

1. díl Pohřbít své mrtvé
2. díl Rodina
3. díl Akta Ex
4. díl Krize identity
5. díl Věc důvěry
6. díl Chiméra
7. díl Requiem
8. díl Určený cíl
9. díl Ztráty a nálezy
10. díl Tělesný trest
11. díl Kmeny
12. díl Sledování
13. díl Psí známky
14. díl Vnitřní záležitost
15. díl V zóně
16. díl Zpětný náraz
17. díl Tvář
18. díl Soudný den 1. část
19. díl Soudný den 2. část

6. série  (2008 - 2009)

1. díl Poslední muž
2. díl Agent na palubě  V TV   dnes Kabel1 16.00, zítra Kabel1 10.25
3. díl Těžký zločin  V TV   zítra Kabel1 16.00, pá. 28.9. Kabel1 10.15
4. díl Země minulosti
5. díl Devět životů  V TV   pá. 28.9. Kabel1 16.00, po. 1.10. Kabel1 10.25
6. díl Lekce vraždy  V TV   po. 1.10. Kabel1 16.00, út. 2.10. Kabel1 10.20
7. díl Vedlejší ztráty
8. díl Zástěrka
9. díl Dýka v zádech
10. díl Autonehoda  V TV   út. 2.10. Kabel1 16.00, čt. 4.10. Kabel1 10.15
11. díl Tichá noc  V TV   čt. 4.10. Kabel1 16.00, pá. 5.10. Kabel1 10.15
12. díl V kleci  V TV   pá. 5.10. Kabel1 16.00
13. díl Padlý pták
14. díl Láska a válka
15. díl Zastrašování  V TV   zítra Nova Cinema 20.00, pá. 28.9. Nova Cinema 15.45, so. 29.9. Nova Cinema 9.35
16. díl Pomsta
17. díl Cesta do Arizony  V TV   zítra Nova Cinema 21.00, pá. 28.9. Nova Cinema 16.45, so. 29.9. Nova Cinema 10.30
18. díl Knockout  V TV   čt. 4.10. Nova Cinema 20.00, pá. 5.10. Nova Cinema 16.20, so. 6.10. Nova Cinema 10.35
19. díl Hra na schovávanou  V TV   čt. 4.10. Nova Cinema 21.00, pá. 5.10. Nova Cinema 17.15, so. 6.10. Nova Cinema 11.30
20. díl Počítání mrtvých
21. díl Jed
22. díl Legenda (1)
23. díl Legenda (2)
24. díl Vždy věrný
25. díl Aliyah - Cesta

7. série  (2009 - 2010)

1. díl Pravidla či následky
2. díl Znovushledání
3. díl Informátor
4. díl Hodný polda, zlý polda
5. díl Zásady vedení
6. díl Vyhnanci a příbuzní
7. díl Konec hry
8. díl Bez proudu
9. díl Dětská hra
10. díl Víra
11. díl Zážeh
12. díl Rodina
13. díl Let z Paříže
14. díl Maškaráda
15. díl Zavírací nůž
16. díl Den matek
17. díl Dvojí identita
18. díl Střet kompetencí
19. díl Hříšné potěšení
20. díl Bokovka
21. díl Posedlost
22. díl Na hranici  V TV   so. 29.9. Kabel1 0.05, so. 29.9. Kabel1 5.30
23. díl Pravý patriot
24. díl Pravidlo 51

8. série  (2010 - 2011)

1. díl Pavouk a moucha
2. díl Nejhorší noční můra
3. díl Zkrat
4. díl Království a věrní
5. díl Mrtvý éter
6. díl Cracked
7. díl Zlomený šíp
8. díl Cizí nepřítel
9. díl Cizí nepřítel (2/2)
10. díl Falešný svědek
11. díl Lodě v noci
12. díl Nábor
13. díl Svoboda
14. díl Muž vejde do baru
15. díl Vzdor
16. díl Modrá smrt
17. díl Poslední akce
18. díl Z bláta do louže
19. díl Řekni vše
20. díl Dvě tváře
21. díl Odraz mrtvého
22. díl Baltimore
23. díl Labutí píseň
24. díl Pyramida

9. série  (2011 - 2012)

1. díl Povaha lovce
2. díl Neklid
3. díl Penelopin dokument
4. díl Nepřítel na kopci
5. díl Přístav v bezpečí
6. díl Žízeň
7. díl Ďábelský trojúhelník
8. díl Nezvěstná, část 1
9. díl Nezvěstná, část 2
10. díl Otcovy hříchy
11. díl Dědic
12. díl Bezpečný úkryt
13. díl Zoufalec
14. díl Život před očima
15. díl Tajnosti
16. díl Hrátky s myslí
17. díl Utajované informace
18. díl Vyděrač
19. díl Dobrý syn
20. díl Misionářská pozice
21. díl Oheň
22. díl Hrátky s ohněm
23. díl V prachu
24. díl Dokud nás smrt nerozdělí

10. série  (2012 - 2013)

0. díl X/0
1. díl Extreme Prejudice
2. díl Obnova
3. díl Fénix
4. díl Ztraceni v moři
5. díl Jmenovec
6. díl Nervový otřes 1
7. díl Nervový otřes 2
8. díl Gone
9. díl Ďábelská trojka
10. díl Radši se měj na pozoru
11. díl Šabat Šalom
12. díl Šiva
13. díl Autonehoda
14. díl Kanárek
15. díl Poté
16. díl Objížďka
17. díl Hlavní podezřelý
18. díl Hledej!
19. díl Bouře  V TV   zítra AXN 23.50
20. díl Honba za duchy  V TV   pá. 28.9. AXN 0.45
21. díl Berlin  V TV   pá. 28.9. AXN 1.35
22. díl Revenge  V TV   pá. 28.9. AXN 8.50, pá. 28.9. AXN 18.15, so. 29.9. AXN 7.55
23. díl Dvojité zaslepení  V TV   pá. 28.9. AXN 9.45, pá. 28.9. AXN 19.10, so. 29.9. AXN 8.50
24. díl Ať uděláš cokoli  V TV   zítra AXN HD 23.00, pá. 28.9. AXN HD 2.00, pá. 28.9. AXN 20.05, so. 29.9. AXN 9.45

11. série  (2013 - 2014)

1. díl Atentát  V TV   pá. 28.9. Kabel1 22.15, so. 29.9. Kabel1 2.45, čt. 4.10. AXN HD 23.00, pá. 5.10. AXN HD 2.00
2. díl Past, Present, Future
3. díl Najdi letadlo  V TV   pá. 5.10. Kabel1 22.15, so. 6.10. Kabel1 2.45
4. díl Neznámá byla žena  V TV   pá. 5.10. Kabel1 23.15
5. díl Jednou ničema
6. díl Vždy připraven  V TV   so. 6.10. AXN 13.30, ne. 7.10. AXN 11.35, ne. 7.10. AXN 19.10
7. díl Better Angels  V TV   so. 6.10. AXN 14.25, ne. 7.10. AXN 12.30, ne. 7.10. AXN 20.05
8. díl Alibi
9. díl Instinkt
10. díl Ďábelská trojice
11. díl Epidemie
12. díl Smrtící řetězec
13. díl Zpátky na začátek
14. díl Lidé a zrůdy
15. díl Neprůstřelný
16. díl Falešný námořník
17. díl Smrt a rockenroll
18. díl New Orleans - první část
19. díl New Orleans - druhá část
20. díl Stránka nenalezena
21. díl Obvinění
22. díl Střelec
23. díl Admirálova dcera
24. díl Cti otce svého

12. série  (2014 - 2015)

1. díl Dvacet kilometrů  V TV   st. 3.10. AXN Digi TV 21.05, čt. 4.10. AXN Digi TV 0.45
2. díl Zabijte posla  V TV   st. 3.10. AXN Digi TV 22.00, čt. 4.10. AXN Digi TV 1.40
3. díl Tak to chodí  V TV   zítra AXN 21.00, pá. 28.9. AXN 2.20, po. 1.10. AXN 1.45
4. díl Choke Hold  V TV   zítra AXN 21.55, pá. 28.9. AXN 3.00, po. 1.10. AXN 2.25
5. díl San Dominick  V TV   pá. 28.9. AXN HD 2.45, čt. 4.10. AXN 21.00, čt. 4.10. AXN 23.45, ne. 7.10. AXN 0.00
6. díl Parental Guidance Suggested  V TV   so. 29.9. AXN HD 2.35, čt. 4.10. AXN 21.55, pá. 5.10. AXN 0.40, ne. 7.10. AXN 0.55
7. díl Hledači  V TV   út. 2.10. AXN HD 21.00, st. 3.10. AXN HD 1.00, pá. 5.10. AXN HD 2.45
8. díl Semper Fortis  V TV   út. 2.10. AXN HD 22.00, st. 3.10. AXN HD 2.00, so. 6.10. AXN HD 2.45
9. díl Na zemi
10. díl Pravidla domu
11. díl Šach
12. díl Vnitřní nepřítel
13. díl Budujeme, bojujeme
14. díl Kadeti
15. díl Kocovina
16. díl Záblesk minulosti
17. díl Podvodník s uměním
18. díl Nový status
19. díl Patience
20. díl Za dobrý skutek
21. díl Ztraceno v překladu
22. díl Návnada
23. díl Ztracení chlapci
24. díl Země Nezemě

13. série  (2015 - 2016)

1. díl Zastavte krvácení
2. díl Den volna
3. díl V utajení
4. díl Dvojité trable
5. díl Laborka
6. díl Viral
7. díl 16 let
8. díl Zachránci
9. díl Den u soudu
10. díl Pokrevní bratři
11. díl Kolo osudu
12. díl Sesterské město
13. díl Déja Vu
14. díl Dekomprese
15. díl React tým
16. díl Ztracené zbraně
17. díl Po práci
18. díl Zaměřovač
19. díl Důvodné pochyby
20. díl Šaráda
21. díl Vrátit odesilateli
22. díl Domácí fronta
23. díl Mrtvý spis
24. díl Rodina především

14. série  (2016 - 2017)

1. díl Rogue
2. díl Being Bad
3. díl Privileged Information
4. díl Love Boat
5. díl Philly
6. díl Shell Game
7. díl Home of the Brave
8. díl Enemy Combatant
9. díl Pay to Play
10. díl The Tie That Binds
11. díl Willoughby
12. díl Off the Grid
13. díl Keep Going
14. díl Nonstop
15. díl Pandora's Box, Part I
16. díl A Many Splendored Thing
17. díl What Lies Above
18. díl M.I.A.
19. díl The Wall
20. díl A Bowl of Cherries
21. díl One Book, Two Covers
22. díl Beastmaster
23. díl Something Blue
24. díl Rendezvous

15. série  (2017)

1. díl House Divided
2. díl Twofer
3. díl Exit Strategy
4. díl Skeleton Crew
5. díl Fake It 'Til You Make It
6. díl Trapped
7. díl Burden of Proof  V TV   po. 1.10. SAT1 20.15, út. 2.10. SAT1 2.25
8. díl Voices
9. díl Ready or Not
10. díl Double Down
11. díl XV/11
12. díl XV/12
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 26. 9. 2018 Svátek má Andrea
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz