SERIÁL: Nemocnice na kraji města   díl: Reoperace - (2. série / 1. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Videoarchiv    Seznam dílů    Podobné seriály    

75% 56 hlasů
7.5 10 56
seriál / zdravotnictví Československo,
< Předchozí díl15. z 21 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...ArchivII. série začíná svatbou dr. Karla Sovy a dr. Alžběty Čeňkové. Přicházejí první konflikty a je patrné, že sloužit pod Blažejem nebude pro Karla tak snadné. A udělat si při službě kandidátskou práci bude ještě těžší - zvláště když by tím získal vyšší titul než primář Blažej. Starý primář Sova přivádí do služby v Týništi doktorku Fastovou, ženu ráznou ba svéráznou. Ina Jáchymová žádá dnes už vrchní sestru Huňkovou-Pěnkavovou, aby mohla sloužit noční služby. Blažej to zprvu přijímá s nelibostí, ale pak znovu podlehne jejímu kouzlu. Jeho žena netuší, co všechno tenhle okamžik bude v jejím životě znamenat. Penzionovaný primář Vrtiška zláká doktora Štrosmajera do šachového klubu, ale hned první partie s malou Oldřiškou věru nedopadá slavně.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Nikdy jsem Nemocnici nehověl, i když jako malej jsem hrozně brečel kvůli smrti Štrosmajera. Ale stačí se dívat jen chvilku, na libovolnou scénu, a Dietlova převaha nad současnými scénáristy podobné televizní tvorby se jeví jasněji, než kontrast vždy spravedlivého doktora Sovy proti křiváckému Cvachovi. Za jakýkoliv „nemocniční“ dialog by všichni tvůrci Ordinací, Bazénů, Pojišťoven a dalších h-oven vraždili. O hereckých výkonech platí to samé, tohle jsou lidi, ne vykonstruované a nevěrohodné figury a figurky.
Všechny komentáře k seriálu 12+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Reoperace

Koná se svatba Karla Sovy a Alžběty Čeňkové, ale také přicházejí první konflikty a je patrné, že sloužit pod primářem Blažejem nebude pro Karla tak snadné. A udělat si při službě kandidátskou práci bude ještě těžší. Bývalý primář Sova přivádí do služby v Týništi doktorku Fastovou, ženu ráznou, ba svéráznou. Ina Jáchymová žádá sestru Huňkovou-Pěnkavovou, aby mohla sloužit noční služby na ortopedii. Blažej to zprvu přijímá s nelibostí, ale pak znovu podlehne jejímu kouzlu.


Podobné seriály

M*A*S*H (72)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
zítra 07.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 14. 8. 2018 Svátek má Alan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz