SERIÁL: Nemocnice na kraji města   díl: Únos - (1. série / 6. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Videoarchiv    Seznam dílů    Podobné seriály    

77% 62 hlasů
7.7 10 62
seriál / thriller Československo,
< Předchozí díl6. z 22 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...ArchivPokrývač Galuška žádá dr. Blažeje, aby mu vyjasnil svůj vztah k Ině. Dochází k prudké hádce mezi Karlem a Kateřinou o dceru Haničku.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Nikdy jsem Nemocnici nehověl, i když jako malej jsem hrozně brečel kvůli smrti Štrosmajera. Ale stačí se dívat jen chvilku, na libovolnou scénu, a Dietlova převaha nad současnými scénáristy podobné televizní tvorby se jeví jasněji, než kontrast vždy spravedlivého doktora Sovy proti křiváckému Cvachovi. Za jakýkoliv „nemocniční“ dialog by všichni tvůrci Ordinací, Bazénů, Pojišťoven a dalších h-oven vraždili. O hereckých výkonech platí to samé, tohle jsou lidi, ne vykonstruované a nevěrohodné figury a figurky.
Všechny komentáře k seriálu 12+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Únos

Při velké vizitě pronese dr. Blažej útočnou poznámku o tom, že vedoucí pracovníci vyššího věku by měli uvolnit místo mladším. Otec Iny, pokrývač Galuška, vyhledá o návštěvním dnu dr. Blažeje, žádá od něj vyjasnění vztahu k Ině a způsobí veřejný incident. Dr. Cvach, aby se zavděčil primáři Sovovi, jej přichází informovat o skandálu i o tom, jak velice odsuzuje Blažejovy invektivy. Sova je vůči Blažejovi spravedlivý a odkazuje Cvacha do patřičných mezí. Dr. Cvach upadne na nemocniční chodbě přes nakupená prostěradla, cítí se zesměšněn a napadne kvůli tomu sestru Huňkovou. Ta svému milenci tuto urážku nehodlá odpustit. K dr. Štrosmajerovi přichází manželka kapelníka Bauera s tím, že jeho dcera jí odvedla manžela a žádá jej o zásah. Štrosmajer se marně pokouší své dceři domluvit. Sestru Inu navštíví ředitel Kovanda, otec Blažejovy ženy a žádá ji, aby ukončila svůj vztah s Blažejem a našla si místo jinde. Ina odmítá z nemocnice odejít. Dr. Čeňková ve snaze připravit pacienta Rezka na novou životní perspektivu mu sdělí, že nebude moci již nikdy hrát hokej. Primář Sova to považuje za takové porušení lékařské etiky, že dr. Čeňkovou z oddělení propouští. Dr. Štrosmajer navštíví večer primáře v jeho bytě a přimlouvá se za Alžbětu. Ještě téhož večera přijíždí k Sovovi jeho snacha se zprávou, že Karel unesl Haničku k sobě do Týniště, ačkoliv soud přiřkl dítě jí. Sova odjíždí s Kateřinou a jejím společníkem do Týniště ke Karlovi. Hanička nechce otce opustit, dochází k prudkému konfliktu mezi oběma rozvedenými manžely. Karlův soused a řidič sanitky sděluje primáři Sovovi, že se mladý dr. Sova alkoholu ani nedotkne. Hospodyně Ema naléhá na primáře Sovu, aby se všemi silami snažil svého syna dostat z těžké životní situace. Dr. Blažej dostává od svého tchána 40.000 Kčs, aby zaplatil Ině svůj dluh.


Podobné seriály

Mstitel Blade (5)
Ohnivý ostrov Lovec upírů přezdívaný Blade je opět v akci a jde po stopě tajné organizace...
dnes 06.05
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Bylo, nebylo V (2)
Cena Ve snaze ochránit Temnou Emmu musí Regina podniknout kroky, které otestují její dobr...
dnes 06.30
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Odložené případy III (22)
(Cold Case III) Na oddělení se dostaví žena, která byla před dvanácti lety svědkem vraždy ...
dnes 07.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 15. 10. 2019 Svátek má Tereza
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz