SERIÁL: O ztracené lásce   díl: I/8 - (8. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Videoarchiv    Seznam dílů    

52% 16 hlasů
5.2 10 16
fantasy / rodinný, seriál Česká republika,
< Předchozí díl8. z 9 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...ArchivHonza Jírů - je nemilovaná a opovrhovaná, ale spravedlivá a odhodlaná vrátit zemi to nejcennější, o co ji její vládci připravili.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Pohádkový příběh pro dospělé. Ani ne tak pohádka, je to příběh, který píše život sám. Ukazuje lidské charaktery a drsnost života i osudu. Přináší poučení a zamyšlení. Zajímavé je, že spousta snímků mě zaujme v době, kdy se na ně dívám a pak již mi tak zajímavé nepřijdou. Tento kousek mohu vidět třeba stokrát a pokaždé mi něco dá, všimnu si něčeho nového. Prvně jsem viděla před pár lety a i nyní jsem byla ohromena stejně jako kdysi.
Všechny komentáře k seriálu 6+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu I/8

V podzemí hradu Krutoslavína nachází Honza ke skále přikovaného prince Pravoslava. Rozbije mu okovy, ošetří rány, vynese jej do hradní kuchyně, kde rozdělá v peci oheň a pečuje o něj tak dlouho, až se princ trochu vzpamatuje. Pravoslav má nemocné nejen tělo, ale i duši a před Honzou stojí úkol nejtěžší. Přesvědčit ho o své lásce. Po útěku z hradu se Honza s Pravoslavem ocitají v Lunaparku - ve světě přetěžkých zkoušek - kde jim nástrahy kladou Poběhlice, Baba Jaga, kmotřička Smrt, bezhlavý rytíř Vagabund, zlé Čičulíny a nakonec si je podá kolotočnice Blafulína. Princ podlehne každé sebemenší nástraze, nerozezná pravdu od lži a vždycky si vybere tu nejpohodlnější cestu. Přestože mu Honza pokaždé pomůže, nezbývá jim než skočit do rozjeté Lochnesky a dát se na cestu.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 20. 5. 2018 Svátek má Zbyšek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz