SERIÁL: Rosamunde Pilcherová   díl: Když srdce pláče - (83. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

46% 28 hlasů
4.6 10 28
seriál / romantické, thriller Rakousko/Německo,
< Předchozí díl83. z 115 dílůNásledující díl >
(Rosamunde Pilcher   episode: Wenn das Herz zerbricht)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Nebezpečný příboj televize pá. 31.5. Doma 20.30 (skryté titulky), ne. 2.6. Doma 15.35 (skryté titulky)
Lizenz zum Seitensprung televize so. 1.6. Doma 22.00, ne. 2.6. Doma 01.40
Cesta za štěstím televize ne. 2.6. Doma 05.55 (skryté titulky)

Tragická událost rozdělila život dvou kamarádů. Budoucnost sice svede jejich cesty zase dohromady, ale objeví se mezi nimi žena.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Něco tak ubohého jako je toto se nevidí. No asi je to pro dementy, kteří sedí u obrazovky a je jim zcela jedno, co na ní běží. Hlavně, že jim ubíhá čas. Ale jejich prázdné nádoby se plní balastem. No za mne hnus a škoda času.
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Když srdce pláče

Oliver a Max byli přátelé, Oliver se dokonce zamiloval do Maxovy sestry Evelyn. Max byl začínající architekt a rekonstruoval starý dům. Uvědomil si, že špatně upevnil lešení, a protože věděl, že sem chystají Oliver s Evelyn, zavolal mu, aby tam nechodili. Oliver ho však neposlechl a uvolněné kameny na místě Evelyn zabily... Tato tragédie zásadně ovlivnila jejich životy. Max byl odsouzen k vězení a ztrátě diplomu. Oliver zdánlivě vyvázl bez trestu, ale trpí hroznými výčitkami svědomí a naprosto se mu změnila osobnost. Už nedokáže nikoho opravdu milovat a vztah, který měl s bývalou spolužačkou Katie, ukončí dost nevybíravým způsobem. Katie se to dotkne a rozhodne se mu pomstít. Mezitím Oliver naváže nový vztah s krásnou modelkou Jessicou. Jessica je nejen krásná, ale i hodná a Olivera miluje. Jednoho dne se v právnické firmě objeví i Katie, zatím jen na dočasnou výpomoc. Tvrdí Oliverovi, že vše z minulosti je zapomenuto a jsou kamarádi. Oliver dostane od šéfa skvělou nabídku na nové místo v New Yorku. Zároveň mu ale naznačí, že by bylo vhodné, aby se s Jessicou oženil, protože by to přitáhlo žádoucí pozornost tisku. Oliver souhlasí... Jessica pomáhá své tetě Bridget, která pracuje jako fotografka a žije s bohatým entomologem Humphrym. Nikdy se nevzali, protože Bridget nechtěla vypadat jako zlatokopka. Při focení se náhodou setkávají Jessica a Max, který po ztrátě diplomu architekta pracuje se svým otcem jako varhanář. Okamžitě jsou si sympatičtí. Dalo by se říct, že se Max zamiloval. Oliver žádá Jessicu, aby za ním přijela, a požádá ji o ruku. Svatbu si představuje jen jako malý obřad na úřadě, Jessica je ale věřící a chce velkou svatbu v kostele. Ráda by tam měla i jeho rodiče a své příbuzné. Oliverovi se do toho moc nechce, ale nakonec souhlasí. Bridget zorganizuje svatbu v místním kostele. Max, který tu hraje na varhany, Olivera zahlédne a raději odchází. Netuší, že nevěstou je Jessica, do které se zamiloval... Katie je také na svatbě. Je to zdatná manipulátorka, vyláká Olivera od Jessicy a navrhne mu, že by se spolu mohli ještě naposledy vyspat a zavzpomínat tak na staré časy. Oliver souhlasí. Katie ovšem zavolá Jessicu, že ji Oliver ještě chce před svým odjezdem vidět. Jessica vejde do bytu a najde je spolu v posteli. Katie je spokojená.


Podobné seriály

M*A*S*H (38)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 07.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Durrellovi III (7/8)
(The Durrells III) Spokojená rodina je základ štěstí. Britský seriál na motivy románové tr...
dnes 09.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Inga Lindström: Čas na lásku
(Inga Lindström: Zurück ins Morgen) Emilie se po studiu vrací do malého městečka k otci, k...
dnes 10.25
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 27. 5. 2019 Svátek má Valdemar
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz