fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

82% 1895 hlasů
8.2 10 1895
seriál / thriller USA, , 24 min., 9 sérií / 182 dílů
Scrubs

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize čt. 26.9. ORF1 16.50, ...


Díly v TV:
Můj první rozchod televize po. 23.9. M2 20.15, út. 24.9. M2 04.35
Můj katalyzátor televize út. 24.9. M2 20.10, st. 25.9. M2 04.05
Můj porcelánový Bůh televize út. 24.9. M2 20.35, st. 25.9. M2 04.30

Mladý J. D. právě dostudoval medicínu a nastupuje do nemocnice. Jak se popere s nedostatkem zkušeností, svéráznými pacienty, cynickými šéfy a sympatickou kolegyní?
Seriál se soustředí na bizarní zkušenosti novopečeného lékařského praktikanta Johna "JD" Doriana. Při jeho práci v nemocnici přeplněné nepředvídatelnými existencemi se dostává do spousty vtipných situací. Ať už se potýká se svými kolegy, nadřízenými či pacienty, vždy je o zábavu postaráno. Humor a tragédie se tu však mohou kdykoli setkat a vy nikdy nevíte, kde končí legrace a jde do tuhého. Velmi často se v průběhu děje dostáváme dovnitř JDho hlavy a vidíme jeho představy, vzpomínky či sny. Navíc nás každou epizodou JD provází jako vypravěč a slyšíme jeho myšlenky a úvahy.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Většina komediálních seriálů či sitcomů postupem času a sérií uvadá a přichází o svou jiskru a náboj, nicméně Scrubs si svou laťku drží vysoko napříč všemi sériemi, což z něj činí skutečný broušený klenot seriálové zábavy. Nejoblíbenější postavy: JD, Turk, Elliot a doktor Cox. „Ladies and gentlemen, allow me to present, Man Not Caring.“
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Scrubs: Doktůrci

Sitcom představí mladého doktora Johna "J. D." Doriana, který si hned v první pracovní den ve fakultní nemocnici Sacred Heart uvědomí, že ho ani dlouhá léta na fakultě nepřipravila na střet s realitou. Tváří tvář svérázným pacientům se cítí bezradný, ostatní lékaři ho urážejí a znepříjemnit život se mu snaží i zlomyslný údržbář. Zato jeho nejlepší kamarád a spolubydlící - chirurgický praktikant Chris Turk - mezi elitářské kolegy snadno zapadne. Je tu také krásná mladinká doktorka Elliot Reidová, která Johnovi padne do oka. Na tři začátečníky dohlížejí přísný a občas zákeřný primář Bob Kelso, pohledná vrchní sestra Carla Espinosová a mrzutý doktor Perry Cox, jemuž však v skrytu duše na svěřencích záleží. J. D. každou epizodu komentuje jako vypravěč, a tak máme možnost nahlédnout mu do hlavy a proniknout do jeho neuvěřitelných představ. Hrdinové zažívají lásky i problémy, musejí čelit rodinným povinnostem, nekonečnému papírování a neustálému proudu pacientů. V nemocnici plné nevypočitatelných existencí není o zábavu nouze, i když se občas mísí s tragickými situacemi, které k životu zkrátka patří. Seriál se natáčel na jednu kameru (na rozdíl od jiných sitcomů, jež jich používají několik). Pokud herci vymysleli nějakou lepší hlášku, než byla ve scénáři, mohli improvizovat. Hlavně Neil Flynn jako údržbář málokdy říkal to, co bylo napsané. Herec Zach Braff získal za roli Doriana tři nominace na Zlatý glóbus a seriál byl sedmnáctkrát nominován na cenu Emmy. V roce 2006 získali Scrubs: Doktůrci Peabody Award. Některých vedlejších rolích se v sitcomu ujaly slavné tváře, například Colin Farrell, Heather Grahamová či Brendan Fraser. Scenáristé pracovali s lékařskými poradci Jonathanem Dorisem, Jonem Turkem a Dolly Klockovou. (Jistá podobnost se jmény hlavních postav rozhodně není náhodná.) Seriál je lehce inspirován zážitky doktora Dorise z doby, kdy působil jako praktikant na interně a kamarádil s tvůrcem seriálu Billem Lawrencem. Prvních osm sérií Doktůrků se točilo v prostorách North Hollywood Medical Center, zrušené nemocnice na Riverside Drive v severním Hollywoodu, která byla v roce 2011 zbouraná. Písnička ve znělce se jmenuje Superman a nazpíval ji Lazlo Bane.


Podobné seriály

Poslední loď IV (7)
Hostina Zatímco posádka lodi Nathan James pátrá po ukradených vzácných semenech, setkává ...
dnes 06.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
M*A*S*H (248)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 07.10
NAHRAT
ZDARMA
Prima
13. okrsek (12)
Pod palbou Svérázný miliardář Gideon se tentokrát střetne s hackerem, který chce ve městě...
dnes 07.30
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 21. 9. 2019 Svátek má Matouš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz