fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Seznam dílů    

72% 96 hlasů
7.2 10 96
western, seriál USA, , 84 min., 2 série / 22 dílů
The Magnificent Seven

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...Ukázka
00:28Legenda znovu ožívá.
Sedm statečných je pokračováním ságy o příbězích sedmi odvážných mužů, kteří beze strachu bránili hranice starého Západu, kde neplatili žádné zákony.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Co se týče mého názoru na tento film, tak musím přiznat, že mi přišel mnohem slabší než ten první. Děj je dost podobný, zase se chrání vesnice – a je to ta původní, kam se jeden z nich oženil. Herecké obsazení je také jiné, vzhledem k tomu, že většina z původních v prvním díle padla. Prostě je to dost špatná kopie toho předcházejícího dílu.
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Sedm statečných

obrazek
Píší se sedmdesátá léta devatenáctého století. Bývalý voják konfederační armády a další bandité hrozí, že zmasakrují bezbrannou indiánskou vesnici, pokud jim indiáni nedají zlato z jejich tajného dolu. Fire Eagle - Ohnivý Orel, náčelník Seminolů, se vydá na cestu do města s malým vakem plným zlata, aby najal placeného zabijáka, který by ochránil jeho kmen. Tak začíná příběh mužů, kteří se náhodně dají dohromady, z nichž se stane "Sedm statečných". Začnou pronásledovat bandity Západu, získávají si tak obdiv místních obyvatel. Při tom se vzájemně učí jeden od druhého a tvoří si vlastní etický zákoník. Těch sedm tvoří jejich zahořklý velitel, bývalý nájemný zabiják, který hledá spásu; pistolník a lovec odměn; mladý a arogantní idealista, vychovaný na Východě; podvodník, který umí každého omámit sladkými řečmi; bývalý kněz, ze kterého se stal excentrický prorok; a nakonec jeden Ir, těžký piják a svůdce žen, který se specializuje na výbušniny. S každým dalším dílem roste jejich sláva díky vyprávění o přátelství, oddanosti a spravedlnosti.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 22. 11. 2019 Svátek má Cecílie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz