SERIÁL: Spravedlnost   díl: I/1 - (1. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Videoarchiv    Seznam dílů    Podobné seriály    

72% 10 hlasů
7.2 10 10
seriál / thriller, krimi Česká republika,
1. z 3 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...ArchivElitní advokátní kancelář hájí klienta, který tvrdí, že jeho manželka zemřela nešťastnou náhodou. Obhajují vraha?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Psychologické kriminální drama přináší něco, co tu už velmi dlouho nebylo. Příběh klasicky začíná vraždou, avšak známe pachatele a děj už jenom postupně odkrývá okolnosti kolem toho. Tvůrci se zřejmě shlédli v tvorbě HBO a jejich seriálu ´Pustina´. Příběh s pomalejším tempem, avšak neskonale temným. Prostředí opět kolem dolů, jenom ne mosteckých, ale pro změnu ostravských. Nasnímané je to přes šedivý filtr, což jenom podtrhuje prostředí Ostravska. Případ každou další minutou složitější a komplikovanější, avšak se nakonec k jádru věci přesto všichni dostanou. Pachatel je od samého začátku znám, jen jde o to mu to potvrdit. Konec překvapí či udiví, ale takhle to v podstatě mělo být. Konečně přichází doba, kdy tvůrci dávají větší ohled na kvalitní scénář a kvalitní zpracování než na potřebu vůbec něco vysílat? Bylo načase. Jen neusnout na vavřínech.
Všechny komentáře k seriálu 5+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/1

Silně rozrušený Kevin O´Neil volá o pomoc: právě objevil v bazénu u svého domu manželku Kaitlin s rozbitou hlavou. Všude je plno krve a nehybné tělo se vznáší na hladině... Po zahájení vyšetřování je jako jediný podezřelý obviněn právě Kevin: zdá se, že měl dostatek času, aby ženu zabil a pak přivolal pomoc. Údajnou vražednou zbraní by mohla být golfová hůl, o níž Kevin tvrdí, že ji před nedávnem ztratil. Případ vyvolá značnou mediální pozornost a státní zástupce se už nemůže dočkat, až Kevina dostane za mříže. Kevin si tedy najímá elitní advokáty, aby dokázali jeho nevinu. Kancelář TNT&G, kterou vede Ron Trott, je vyhlášená svými tvrdými a nesmlouvavými metodami, dokonalou znalostí policejních a vyšetřovacích metod i vynikajícími výsledky. Nejprve je nutné docílit, aby nebyl Kevin zavřen do vězení - sám se přihlásí na policii a pak je z vazby propuštěn na kauci. Poté se advokáti, zejména Trott a jeho mladý spolupracovník Tom Nicholson, pokoušejí obrátit mínění poroty ve prospěch manžela. Jak se ukáže, jeho motivem nemohly být peníze - vše zdědí malá dcerka Grace - ani žárlivost, přestože Kaitlin měla nedávno avantýru s jedním z Kevinových spolupracovníků. Kevin svou ženu opravdu miloval a doufal, že se vše zase urovná. Při rekonstrukci události dojde doktor Palermo k závěru, že se mohlo jednat o nehodu: žena u bazénu uklouzla, rozbila si hlavu a když se pokoušela omámená vstát, uhodila se ještě jednou. Potom spadla do bazénu. Teď je nutné zjistit, jak to bylo ve skutečnosti...


Podobné seriály

Námořní vyšetřovací služba L. A. X (23)
Strážce V kaňonu Soledad je nalezeno ohořelé tělo. Podle kloubního implantátu je tělo ide...
dnes 06.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Vůně zločinu (1)
Vražedné peníze Čichač - pomocník ruské tajné služby s výjimečným darem dokonalého čichu ...
dnes 09.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Hříchy pro diváky detektivek (9/10)
Pravdivá lež Komisaře Kolína nevedou do luxusního hotelu zálety, ale pátrání po zmizelé d...
dnes 10.58
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 8. 12. 2019 Svátek má Květoslava
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz