SERIÁL: Terapie


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

67% 21 hlasů
6.7 10 21
drama, seriál Česká republika, , 30 min., 2 série / 80 dílů

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Dita televize zítra HBO 12.35, zítra HBO 13.00
HBO 12.35
HBO 13.00
HBO 11.20
Sandra televize po. 31.8. HBO 12.25
HBO 12.25
Linda televize po. 31.8. HBO 12.55
HBO 12.55

Pětačtyřicetidílné drama Terapie se běžným seriálům vymyká svou formou, obsahem i autenticitou problémů, o nichž vypráví.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu No nečekala jsem, že by v české produkci mohl vzniknout seriál jako je tento, ale teď už je jasné, že se to povedlo a dost dobře. Navíc zde uvidíme nemálo dobrých herců a pak herců, kteří se do teď skrývali trochu v ústraní, ale tady se docela solidně vyšvihli. Zkrátka se zkuste podívat na tenhle seriál a přesvědčte se sami z0že sme ti zvládli.
Všechny komentáře k seriálu 10+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Terapie

Seriál Terapie je výjimečný svou psychologickou hloubkou, propracovaností postav i neobvyklým dějištěm. Téměř celý se odehrává v pracovně psychologa Marka Pošty, kterého během jednotlivých dnů v týdnu navštěvuje několik různorodých pacientů. Každé pondělí dochází do psychologovy pracovny vyzývavá Sandra, která se hned v úvodním díle přizná, že je do Marka zamilovaná. V úterý absolvuje terapii bývalý voják z Afghánistánu, u kterého postupně vycházejí najevo jeho válečná traumata. Ve středu se psycholog setkává s mladičkou gymnastkou Lindou, jež předstíranou suverénností maskuje své sebevražedné sklony. Ve čtvrtek jej navštěvuje manželský pár,, který se hádá kvůli zvažovanému potratu a jehož neshody souvisejí se špatnou komunikací. Každý pátek hrdina navštěvuje svou starší kolegyni, s níž konfrontuje své pochybnosti a rodinné starosti. Ditu zosobnila známá slovenská herečka Kamila Magálová. Psychologovu choť, s níž prožívá manželskou krizi, ztělesnila Klára Melíšková. Jejich dospívající dceru, s níž si otec rovněž moc nerozumí, si zahrála Berenika Kohoutová.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 27. 8. 2015 Svátek má Otakar
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz