SERIÁL: Agresivní virus   díl: Brooklyn, New York - (2. série / 1. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

74% 1004 hlasů
7.4 10 1004
seriál / thriller, horor, science fiction USA, , 58 min.
< Předchozí díl14. z 39 dílůNásledující díl >
(The Strain   episode: BK, N.Y.)

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


Setrakian chce zjistit, zda se mu podařilo zabít Pána, ale odpověď ho příliš nepotěší. Jeho pátrání ho zavede k Antikům, kteří chtějí spolu s ním proti Pánovi bojovat.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Do sledovania tohto seriálu som sa pustil z dôvodu chváli tretej série. No a keďže každá jedna na seba nadväzuje, neostávalo mi nič iné, ako sa predchádzajúcimi dvomi skrátka prekúsnuť. V prvom rade som rád, že je prvotná séria v dabingu, lebo pokiaľ by mal môj interest, po odsledovaní niekoľkých epizód tak klesajúcu tendenciu, zrejme by som ju ani nedopozeral. Ono sa nedá povedať, že by táto upírina vyslovene nebavila, no niektoré epizódy boli dejovo deravé jak ementál, pričom samotnými krokmi v scenári, sa tvorcovia bohužiaľ nevyhli nástrahám nebezpečia v podobe nudy, ktorá je v takomto prípade, doslova dôvodom na odvrátenie zraku. Druhá séria snáď bude lepšia a záživnejšia, aspoň tak, ako tá prvá poslednými časťami, lebo inak som opäť zabil čas ...
Všechny komentáře k seriálu 6+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Brooklyn, New York

Na začátku dílu vidíme, jak malému Abrahamovi jeho babička vyprávěla příběh o stvoření Pána. Pánovo tělo původně patřilo muži trpícímu gigantismem, ale Pánovi se líbilo natolik, že do něj přesunul svou duši. Onen muž měl před proměnou hůl, kterou nyní Abraham Setrakian používá. Na konci minulé sezóny se Setrakian pokusil Pána zabít slunečními paprsky, ale Pán paprskům unikl. Setrakian se ho vyrazil hledat, ale narazil na jiného upíra, který ho dovedl k Antikům. Antikové jsou původní upíři, Pán je jeden z nich, ale vymkl se kontrole. Antikové nabízejí Setrakianovi spojenectví. Setrakian požaduje informace i knize Lumen, po které pátrá již velmi dlouho a která by mu mohla pomoci se zničením Pána. Setrakian se zatím o knize moc nedozví, ale cítí naději. Spojenectví bylo nakonec uzavřeno. Eldritch Palmer a Thomas Eichorst pokračují ve spolupráci. Eichorst má hned několik úkolů - musí najít nové tělo pro Pána, obstarat mu pár dětí, které by mohl přeměnit, a pověřit Kelly, aby se o ně postarala. Eichorst vybral slepé děti a na konci dílu je svěřil Kelly, které pán navrátil paměť a schopnost mluvit. Pán chce, aby ho Kelly dovedla k jejímu synovi a manželovi. Palmer mezitím obstarává prostory, kam by se Pán mohl přesunout a kde by mohl žít. Palmer se tak setká s mladou makléřkou, které nakonec nabídne práci jeho osobní asistentky. Eph a Nora mezitím zkouší přijít na metodu, jak se zbavit upírů a nákazy. Zatím mají dvě možnosti - vakcínu či lék, ale ani jedna nevypadá příliš věrohodně. Dvojice nakonec přijde na to, že by bylo nejlepší, kdyby mohli všechny upíry nakazit nějakou nemocí, která by zahubila jen je. Dvojice potřebuje pokusné králíky a ty najde ve straším manželském páru, který byl infikován.


Podobné seriály

M*A*S*H (209)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 07.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Hvězdná brána IV (17)
Absolutní moc Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyrá...
dnes 08.00
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
To je vražda, napsala VIII (15)
(Murder, She Wrote VIII) Případ zmizelého muže Bývalá učitelka a spisovatelka Jessica Fle...
dnes 09.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 13. 11. 2018 Svátek má Tibor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz