SERIÁL: Ulice   díl: I/2694 - (1. série / 2694. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

50% 151 hlasů
5 10 151
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2694. z 4346 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/3714 televize zítra Nova 08.50 (skryté titulky), zítra Nova International 17.45 (skryté titulky)
Nova 08.50
Nova International 17.45
Nova International 14.55
Nova International 09.40
Nova International 11.00
I/3712 televize zítra Nova International 08.55 (skryté titulky), ne. 25.8. Nova International 13.20 (skryté titulky)
Nova International 08.55
Nova International 13.20
Nova International 09.25
I/3713 televize zítra Nova International 09.45 (skryté titulky), ne. 25.8. Nova International 14.05 (skryté titulky)
Nova International 09.45
Nova International 14.05
Nova International 08.50
Nova International 10.10

Profesorka Hejlová a i její syn Jarda se už stihli přesvědčit o tom, že major Kadlec je muž mnoha tajemství. Navenek působí uzavřeně, i když sympaticky, a není jednoduché za tuto masku proniknout. Jenže i Kadlec je jenom člověk, kterého dokáže ledacos zasáhnout. Co se mu vlastně stane a čím bude konfrontována Miriam? S Kadlecovu skrytou tváří se seznámíte už dnes večer v Ulici.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2694

Podle bulváru je Lumír politickou mrtvolou. Pro Nyklovou tu bude obrovská rána nejen kvůli Lumírovi, ale i kvůli lidem. Nyklová by byla ráda, kdyby syn na radnici ještě zabojoval. Lumír ji však vrátí na zem. Oznámí jí, že už je dobojováno. Zachrání ho až příchod Světlany, která Nyklové objasní, jak čestně se Lumír zachoval... Na co všechno si společně zavzpomínají Lumír, Světlana a Nyklová? Jak zvládne Světlana loučení se svými blízkými? A jak Světlanin odlet ustojí Lumír? Kdo mu pomůže, když mu bude nejhůř? Jedna rána za druhou, Libor to schytá ze všech stran Amálie bude plná dojmů ze včerejšího společného odpoledne s Adámkem. Hned začne básnit, jak to Liborovi a Libušce s malým klučinou slušelo. Podle ní na to Vlastimil kápl, když se jich zeptal, jestli neplánují vlastní dítě. Liborova prudká reakce ji pořádně zaskočí. Netušila, že je to pro něj tak ožehavé téma. Libor jí vysvětlí, že on by dítě na rozdíl od Libušky chtěl. Zároveň ji požádá, aby o tom už nemluvila. To ale nebude jediná podpásovka, kterou dnes Libor schytá. Vzápětí se dozví od Růži, že jí volali ze zdravotní pojišťovny, aby si ověřili, jak je s jeho lékařskou péčí spokojená. Dokonce si ji prý pozvali kvůli šetření k sobě na pobočku. Pro Libora to bude nepříjemné novinka, zvláště když ji dá Růža do souvislosti s negativními komentáři na jeho adresu na webu... Co Libor Růže doporučí? Proč se dnes za Libuškou zastaví Jakub? Při čem ty dva nachytá Libor? Čím Libora namíchne Eliáš? A jak se tohle všechno podepíše na vztahu Libora a Libušky? Kadlec na dně Kadlec přijde do práce s obrovskou krabicí. Kolegovi vysvětlí, že jsou to Aliciny věci, které si u nich dnes vyzvedne. Zároveň mu prozradí, že se od něj odstěhovala. A bude kvůli tomu pořádně naštvaný. Podle něj to je jen nějaká Alicina hra. Hermana ujistí, že on za ní ale nepoběží. Ten bude jedině rád. Už dlouho si myslí, že Peter toho udělal pro Alici ažaž. Kdyby se jen o zlomku dozvěděli jeho nadřízení, okamžitě by letěl. To je jasné i Kadlecovi, jenž doufá, že právě tohle zůstane u něj v práci utajeno. Raději se vrhne na nový případ. Jenže ten se na jeho psychice podepíše daleko víc, než by si přál... Nechá Peter Alici jen tak odejít? Opravdu s ním hraje jen nějakou hru, jak si mylí? Jakou Peterovu tvář ještě nezná Miriam? Co všechno jí dnes prozradí?


Podobné seriály

Americký chopper IV (4)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 10.10
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Teorie velkého třesku V (4)
Relativita triviálních rozhodnutí Raj propadne depresím, že všichni kolem něj někoho mají...
dnes 11.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
My z konce světa (6/13)
Zkouška Televizní seriál o tom, jak se žije na horách dětem, dospělým, bernardýnům a všem...
dnes 11.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 22. 8. 2019 Svátek má Bohuslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz