SERIÁL: Ulice   díl: I/2695 - (1. série / 2695. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2695. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2505 televize zítra Nova Gold 11.25 (skryté titulky)
Nova Gold 11.25
IV/1817 televize zítra Nova International 13.50 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.50
Nova International 23.35
I/2506 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.10 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.10
Nova Gold 11.20

Lumír se bude pomalu vzpamatovávat ze zemětřesení, které mu převrátilo život naruby. Dnes ráno naštěstí nebude muset řešit, co s načatým dnem. Udělá to za něj mol, na kterého Lumír doma narazí. Ihned se pustí do čistky v kuchyni, aby se nezvaných podnájemníků zbavil. Poté se vypraví na velký nákup. Bez auta to pro něj bude docela fuška.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2695

Když Lumír konečně dorazí do Ulice, bude ověšený taškami jak vánoční stromeček. Ovšem to nejhorší teprve přijde. Těsně před domem se setká s Miladou a jejím novým přítelem. Milada se s ním dá okamžitě do řeči, aby se pochlubila, jak se jí daří... Jak Lumír setkání s Miladou ustojí? Co všechno se od ní dozví? Díky komu se Lumír nebude cítit tak osaměle? A čím ho raní Světlana? Miriam poznává další Peterovu tvář Peterova emotivní zpověď Miriam zaskočila. Dlouho nebude moci usnout, takže ráno si trochu přispí. Zato Peter vstane docela brzy, a tak pro oba připraví královskou snídani. Kvůli včerejšku se bude cítit provinile, ovšem Miriam se přes to přenese s obrovským nadhledem. Pouze poznamená, že Peter nemusí pít, aby na něm poznala, že je nešťastný. Dokonce ji i napadne, jak mu pomoci. Navrhne mu, že za Alicí sama zajde. To Peter rezolutně zamítne. Vysmála by se jí stejně jako jemu. Přestože se bude zdát, že Peter je z nejhoršího venku, Miriam přes den kvůli němu hodně znervózní. Dokonce se za ním vypraví i na kriminálku... Proč? Co se stane? Co všechno Miriam prozradí o Peterovi i Alici Kadlecův kolega Herman? A o jaké překvapení se Peter ještě Miriam postará? Novinky ze Šumavy Anča se už nebude moci dočkat Emina příjezdu. Konečně zjistí, jak se jí doopravdy daří. Přestože ji Ema v posledních dnech stále ujišťovala, že je v pořádku, Anča je po jejím nedávném útěku z domova přeci jen ve střehu. A zřejmě oprávněně. Jen co se Ema objeví, Anča si o ni začne dělat starost. Podle Emy ale zbytečně. Své rozpoložení svede na cestu ze Šumavy, ovšem Anču tím moc neuklidní... Co se to s Emou děje? Díky komu konečně pookřeje? Co ji trápí asi nejvíc? A jakou obrovskou novinku se dozví od Miloše?


Podobné seriály

Krok za krokem (20)
(Step by Step) Zatímco kosmetička Carol a stavitel Frank se mají upřímně rádi, jejich děti...
dnes 18.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Hospoda (16)
Do hospůdky tři schůdky - z hospody tři schody. Český seriál (1995). Účinkují P. Nárožný, ...
dnes 18.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Cool Kids I (1)
(Cool Kids I) Smuteční hostina Hank, Charlie a Sid přišli o parťáka v domově důchodců. Na...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 7. 2019 Svátek má Magdaléna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz