SERIÁL: Ulice   díl: I/2699 - (1. série / 2699. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2699. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2499 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
IV/1809 televize zítra Nova International 13.55 (skryté titulky), zítra Nova International 23.25 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.25
I/2500 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.05 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.05
Nova Gold 11.30

Zraněná Simona bude vděčná za každou pomoc. S berlemi bude docela zápasit, navíc pohmožděné koleno o sobě bude dávat stále vědět. Jitka s Romanou v tom Simču nenechají. Hned ráno jí donesou nákup, aby nebyla hlady, a postarají se o ni. Zároveň si z ní budou i tak trochu utahovat kvůli Rudolfovi, protože Simona o něm začne okamžitě básnit.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2699

Až nyní, kdy je Simona sama handicapovaná, bude umět Rudolfa naplno ocenit. A to ještě nebude zdaleka tušit, jak se Rudolf vyznamená dnes. Simona totiž bude chtít poslat nemocné Markétě bylinky na kašel, které kdysi dostala od Amálie. Jenže se jí stane nehoda, po které se bez cizí pomoci už opravdu neobejde... Kdo ji zachrání? Jak je možné, že se Rudolf vloupá do jejího bytu? Jakých překvapení se dnes Simona od Rudolfa ještě dočká? Tereza učitelkou Tereze se stane podobný trapas jako na začátku školního roku, když nastupovala na učitelskou praxi. Opět si ji někdo splete se studentkou. Tentokrát to bude o to pikantnější, že se bude jednat o otce Tereziny nové studentky Sabiny Šámalové. Sabinin táta navíc přijde do školy kvůli Tereze, aby s ní dohodl podobný režim zkoušení, jaký má Sabina u ostatních pedagogů. Miriam nechápající Terezu okamžitě zasvětí. Sabina má kvůli koncertům dost absencí, takže ji zkouší vždy individuálně. To pro Terezu nebude problém. Pro jistotu se však na Sabinu zeptá i jejího třídního - Davida... Jakou vychytávku Tereze poradí David do hodiny? Jak si Tereza sedne s třídou tentokrát? A čím ji ani trochu nepotěší Bětka? Šárka a Martin Martin má na krku těžké rozhodování. Zůstat v dílně, nebo se vrátit na Moravu? Bedřich na něj nebude chtít nijak tlačit, zároveň by ale už rád věděl, na čem je. Martin přizná, že to s Veronikou probírají horem dolem, ovšem zatím bezvýsledně. Dětí se raději ani neptá. Je mu totiž naprosto jasné, co by mu na stěhování do Prahy Rozina s Filipem řekli. Martin přesto stále zvažuje všechna pro i proti, protože sehnat dobrou práci v současné době je umění... Jak to vidí Matouš s Bedřichem? Čím Martina překvapí Šárka? Co všechno o téhle sympatické servírce štamgasti od Henryho určitě nevědí? A co mají Martin se Šárkou společného?


Podobné seriály

Teorie velkého třesku II (15)
Mateřská kapacita Na návštěvu přijíždí svérázná Leonardova matka. Vyjde tak najevo, jak j...
dnes 14.45
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Americký chopper III (3)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 16.00
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Krok za krokem (16)
(Step by Step) Zatímco kosmetička Carol a stavitel Frank se mají upřímně rádi, jejich děti...
dnes 18.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 16. 7. 2019 Svátek má Luboš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz