SERIÁL: Ulice   díl: IV/1372 - (1. série / 1372. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl1372. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2503 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
I/2504 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.05 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.05
Nova Gold 11.25
IV/1815 televize po. 22.7. Nova International 13.55 (skryté titulky), po. 22.7. Nova International 23.30 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.30

Simona byla od samého rána nabroušená na Sochora, který stále nechápal proč. Překvapené Renatě pak Simona líčila celkem idylická soužití s Pepanovým kámošem, až na jednu drobnost - nechce dobrovolně odejít. Navečer si Simona postěžovala na nového nechtěného nájemníka také Zajíčkovi, jenž jí poradil jednoduché řešení - výměnu zámku od bytu. To už si to k Henrymu ale přikvačil naštvaný Sochor, který se do Simony hned pustil kvůli její schůzce s chlapem a hnal ji domů. Jenže ta už měla jeho hlídání plné zuby a natruc zůstala. Doma se do sebe Simona se Sochorem pustili znovu. Vytočená Simona Sochorovi dokonce pohrozila, že na něj zavolá policajty. To se ho ovšem dotklo natolik, že celý ublížený odešel do noci. Lumír od rána básnil o Světlanině pátečním hrdinském činu. Té to bylo ale nepříjemné. Připomněl jí tím její noční můru - zabila člověka. Zároveň si Světlana celý incident vyčítala i kvůli Ingrid. Zatímco Lumírova manželka se doma utápěla v depresích, pan místostarosta na úřadě bájil o jejím i svém hrdinství a hned začal se starostou domlouvat, jak přestřelky využít v jejich prospěch. Střílečka v Miléniu byla na pořadu dne také v pekařství. Nyklová lačná dalších informací to nakonec nevydržela a vypravila se za synem, aby ho i se Světlanou pozvala na zítřejší oběd. Jenže Světlana neměla na jídlo ani pomyšlení. Obávala se totiž Vasilovy pomsty.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPodobné seriály

Profesionálové
Policejní služebna, muži zákona a vybrané zapeklité případy. Komediální seriál (2010). Hra...
dnes 22.30
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Oggy a Škodíci VI (16, 17)
(Oggy and The Cockroaches VI) Již od stvoření světa jsou kocour Oggy a švábi Joey, Marky a...
zítra 06.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Ava Riko Teo
Oranžová žirafa, modrý medvěd a žlutý králík vás zvou na tvořivou cestu za dobrodružstvím....
zítra 06.15
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 20. 7. 2019 Svátek má Ilja
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz