SERIÁL: Ulice   díl: IV/1786 - (1. série / 1786. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl1786. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2503 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
I/2504 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.05 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.05
Nova Gold 11.25
IV/1815 televize po. 22.7. Nova International 13.55 (skryté titulky), po. 22.7. Nova International 23.30 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.30

Gábina s Terezou dnes musely zvládnout písemnou část přijímacích zkoušek. Bára se ujala role chůvy Gábinina Šimonka. Tereza zažila před odchodem na písemky šok. Sama nevěděla, zda Vojtu obejmout nebo praštit. Konečně jí totiž prozradil, že i on úspěšně prošel talentovkami. A přišel si pro ni, aby na testy vyrazili společně. Aby toho dnes nebylo na Terezu málo, po šoku s Vojtou a těžkých testech pro ni byla adrenalinovým zážitkem i rodinná večeře. Nebyl by to totiž Tomáš, aby svoji nespokojenost se synovým životem důkladně nerozmáznul, oslava neoslava. Alespoň večer proto Tereza chtěla prožít v poklidu o samotě s Vojtou. Dnes jí ovšem nebylo přáno ani to. Svou společností je poctil právě zničený Matěj, který potřeboval spláchnout konflikt s otcem. Simoně přece jenom svitla naděje, že i na ni čeká v podobě Jiřího princ na bílém koni. A protože jí Jiří opravdu imponuje, rozhodla se kvůli němu dokonce hubnout. Jen ji stále mírně mátlo jeho sice maximálně přátelské, ale jinak trochu odtažité chování. Jasno jí udělal samotný Jiří. Nechtěně jí dokázal, že i on se umí někdy obejít bez svého obvykle dokonalého gentlemanského chování. Jiří se sice odvázal a mnohonásobně překročil doporučenou hladinu alkoholu v krvi, ovšem ani dnes se nevyrovnal umu Pepana. Simona si i tak ale zopakovala, jak se pečuje o muže zmoženého alkoholem. A zároveň si začala dělat o Jiřího obavy.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPodobné seriály

Oggy a Škodíci VI (14, 15)
(Oggy and The Cockroaches VI) Již od stvoření světa jsou kocour Oggy a švábi Joey, Marky a...
dnes 06.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Ava Riko Teo
Oranžová žirafa, modrý medvěd a žlutý králík vás zvou na tvořivou cestu za dobrodružstvím....
dnes 06.15
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Máša a medvěd III
(Masha and the Bear III) Malinkatá "roztomilá" holčička a její dobrácký huňatý společník v...
dnes 06.25
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 20. 7. 2019 Svátek má Ilja
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz