SERIÁL: Ulice   díl: IV/1990 - (1. série / 1990. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl1990. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2503 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
I/2504 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.05 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.05
Nova Gold 11.25
IV/1815 televize po. 22.7. Nova International 13.55 (skryté titulky), po. 22.7. Nova International 23.30 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.30

Franta doufá, že se Bedřich s Lucií rozejdou. Ema by si ale přála opak. Jí je Lucie sympatická. Odmítá uvěřit, že je to pěkná mrcha. Když jí ovšem Franta naznačí, že by se po rozchodu s Lucií k sobě mohli vrátit Bedřich s Aničkou, Emu to zaujme. Jenomže Aniččin zájem už dávno nesměřuje k Bedřichovi, nýbrž k Pavlu Tesaříkovi, s nímž dnes vyrazí na další rande. A budou se dít věci! Jitka s Oldou si nějak nemůžou porozumět, i když se na střídačku každý z nich snaží. Ani jeden z nich netuší, proč mezi nimi poslední dobou vázne komunikace. Jitka by si moc přála, aby byl Olda zase jako dřív, kdy s ním byla zábava a neměl v jednom kuse špatnou náladu. Olda to ovšem vidí podobně. Co jim odešly holky, najednou nemají nic společného. Ale to nejhorší pro Oldu přijde teprve dnes, kdy se stane něco, s čím se dosud nesetkal. Co s tím? Jediné okamžiky, kdy Olda vyloudí svůj starý úsměv na tváři tak budou chvíle, kdy do fitka zavítá jeho sympatická klientka Iveta. Opravdu se Olda vrací do starých kolejí? Thea i Libuška teď mají většinu času úsměv na tváři. Thea se nastěhovala do pracovny ke Štěpánovi a Libuška bude nadšená z výletu do Francie, který absolvovala s Eliášem. Sestře přizná, že mezi ní a Eliášem je to teď celkem pohoda, ale něčemu vážnějšímu se po předcházejících zkušenostech se svou první velkou láskou bude stále bránit. Ke štěstí ji prozatím postačí, že díky mocnému vlivu Eliáše přestává být jejich syn nezvladatelným torpédem. Dnes ji Boris třeba překvapí něčím, co by u něj opravdu nečekala. Eliáš se zatím pomalu usazuje v Ulici. Dokonce si vyhlédne i případného parťáka pro své další kšefty. Podaří se mu na něj zapůsobit stejně jako na svého syna?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPodobné seriály

Oggy a Škodíci VI (14, 15)
(Oggy and The Cockroaches VI) Již od stvoření světa jsou kocour Oggy a švábi Joey, Marky a...
dnes 06.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Ava Riko Teo
Oranžová žirafa, modrý medvěd a žlutý králík vás zvou na tvořivou cestu za dobrodružstvím....
dnes 06.15
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Máša a medvěd III
(Masha and the Bear III) Malinkatá "roztomilá" holčička a její dobrácký huňatý společník v...
dnes 06.25
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 20. 7. 2019 Svátek má Ilja
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz