SERIÁL: Ulice   díl: I/2716 - (1. série / 2716. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2717. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2500 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
IV/1811 televize zítra Nova International 13.55 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.35
I/2501 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.00 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.00
Nova Gold 11.30

Všichni vědí, že učitel výtvarky Ota Puklický je svéráz. I jeho matka Boženka je s tím jakžtakž srozuměna, i když mnohé věci pořád skousává jen těžko. Jenže zrovna dnes Ota provede něco, co Boženku Puklickou namíchne natolik, že s ním udělá krátký proces a vlepí mu pořádnou facku. Co Puklickou tak namíchne?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2716

David se Tereze a Otovi nabídne, že zařídí, aby se Otova máma dostala ve správný čas ke kabinetu. To ale nebude ani třeba. Puklická se sama vypraví za Otou, takže David bude jen Terezu s Otou varovat, že je nejvyšší čas začít s rozchodem. Ota se do toho tak položí, že Tereza bude jen koukat. Vzápětí mu to vrátí i s úroky... Co všechno šokovaná Boženka Puklická tajně vyslechne? Čím si Ota vykoleduje pořádnou facku? Proč bude Tereze líto nejen Puklické, ale dokonce i samotného Oty? Peter má padáka Jarda hned ráno pobaví Bedřicha a Matouše historkou, jak Kadlec předváděl o víkendu Mirince tatranského medvěda. Matouše ale bude zajímat úplně jiná věc. Jen co s Jardou osamí, bude vyzvídat, jestli pro něj má číslo na Alici. Jarda ho bude chvíli natahovat, pak mu číslo přeci jen předá, samozřejmě s náležitým komentářem. Víkendu bude mít plnou hlavu také Miriam. Bude ráda, že její rodina Petera tak skvěle přijala. Dokonce je Jarda s Lenkou pozvali na Vánoce. Boženka Puklická bude ráda za Miriam. Zároveň se jí ale zeptá, jestli takové setkání nebude vadit Ivaně, pokud by ji přeci jen na Štědrý večer pustili z vězení... Co dnes Kadlece srazí na kolena? Kdo mu bude největší oporou? Pravda pro Lumíra Lumír zajde za Tondou, aby mu řekl, jak se rozhodl. Ten bude brát za hotovou věc, že Lumír místo poradce u developera vezme. Hned to s ním bude chtít oslavit, ale Lumír ho překvapí. Nabízené teplé křeslo odmítne. Tonda se ho pokusí ještě přesvědčit, aby si to rozmyslel, ale Lumír si bude stát za svým. To bude zjevně čárou přes rozpočet i pro samotného Tondu. Lumírova volba udiví také Jardu s Bedřichem. Tohle by do něj přeci jen neřekli... Co na Lumírovu rozhodnutí řekne Nyklová? Co všechno se Lumír dozví od Pavla Millera? Jak to vypadá mezi Pavlem a Světlanou po společném víkendu?


Podobné seriály

Chlupatá rota (26)
Kočka služebnice / Superizér Kočka Šklíba, pes Fígl a morče Bingo mají jako Chlupatá rota...
dnes 06.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Špinavá práce II (13)
Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se po kolena ve věcech, kter...
dnes 07.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Slovácko sa nesúdí (5/12)
Divadlo Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1975). Dále hra...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 17. 7. 2019 Svátek má Martina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz