SERIÁL: Ulice   díl: I/2728 - (1. série / 2728. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2729. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2500 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
IV/1811 televize zítra Nova International 13.55 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.35
I/2501 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.00 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.00
Nova Gold 11.30

Ota s Davidem budou mít o přestávce plné ruce práce s dokončováním Otova vrcholného cukrářského díla - perníkového srdce pro mámu. Polevu a zdobení společnými silami už zvládli, teď budou finišovat se zabalením vánoční dobroty do celofánu. Jakmile se jim podaří i tento poslední krok, Ota zamíří se srdcem do ředitelny.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2728

Zprávy z ciziny i ze Šumavy Anča se Zuzanou se budou bavit na účet zamilovaného Franty, jenž je tento týden na výměnném pobytu v Holandsku. Středobodem jeho vesmíru je Skyler, takže rodiče jsou na vedlejší koleji. Podle toho vypadá i jeho kontakt s blízkými. Tohle ale Anču trápit nebude. Daleko víc jí bude ležet na srdci osud Emy a dění na Šumavě, kde opět začíná přituhovat... Co se děje na Šumavě? Proč bude Anča jak na trní čekat na zprávy právě tam odtud? A kdo a čím udělá naprosto nečekaně obrovskou radost Růže? Na návštěvě u Hejlových Jen co Simona zahlédne na ulici Veroniku, hned za ní vyběhne, aby ji na chvíli zdržela. Ráda by ji totiž představila Jitce a Romaně. Veronika se v kadeřnictví ale dlouho nezdrží, protože bude mít naspěch. Musí včas odevzdat jednu zakázku - sváteční prostíraní. Jakmile dámy její výtvor uvidí, okamžitě si ho u ní objednají též. Na oplátku jí nabídnou, že ji zdarma učešou a nalíčí na dnešní večer. Veronika s Martinem se totiž chystají na předvánoční návštěvu k Jardovi a Lence... Co Martin řekne na proměnu své ženy? Čím Veronika překvapí Lenku i Jardu? A jak se těm dvěma a jejich dětem žije v domečku? Božena Puklická svého syna samozřejmě okamžitě prokoukne, což záhy zjistí i Tereza, kterou si ředitelka chvíli na to odchytí ve škole. O Terezu dnes bude zájem také v Coolně. Zastaví se za ní Gábina, aby zjistila, co je to za fešáka, se kterým ji včera seznámila. Ostatně na tohoto sympaťáka Gábina narazí v Coolně i dnes. Ovšem to největší překvapení bude na Terezu tentokrát čekat doma... Smiluje se Božena Puklická nad svým nezdárným synem? Čím Terezu doslova odzbrojí její táta? Proč se dnes Roman Šámal opět zastaví v Coolně? A čím Terezu vykolejí Matěj s Bětkou?


Podobné seriály

Chlupatá rota (26)
Kočka služebnice / Superizér Kočka Šklíba, pes Fígl a morče Bingo mají jako Chlupatá rota...
dnes 06.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Špinavá práce II (13)
Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se po kolena ve věcech, kter...
dnes 07.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Slovácko sa nesúdí (5/12)
Divadlo Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1975). Dále hra...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 17. 7. 2019 Svátek má Martina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz