SERIÁL: Ulice   díl: I/2734 - (1. série / 2734. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

50% 151 hlasů
5 10 151
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2735. z 4346 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2537 televize zítra Nova Gold 11.20 (skryté titulky)
Nova Gold 11.20
I/2538 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), ne. 25.8. Nova Gold 00.25 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 00.25
Nova Gold 11.20
I/3711 televize ne. 25.8. Nova International 12.35 (skryté titulky), so. 31.8. Nova International 08.40 (skryté titulky)
Nova International 12.35
Nova International 08.40

Ivana si bude vychutnávat zbývající okamžiky na svobodě. Henry jí bude i nyní velkou oporou. A co víc - dokonce jí splní i jedno tajné přání. Jeho Santa pro ni totiž nechá na vánočním stromku tradiční punčochu, v níž Ivana najde dárek, o jakém už dlouho snila. Henry tím Ivanu dojme téměř k slzám.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2734

Šťastné okamžiky se budou krátit. Ivana se už dnes musí vrátit nazpět do vězení. O to více si ještě užije společné posezení se svými blízkými - Lenkou, Jardou, vnoučaty, Miriam, Peterem a samozřejmě i Henrym. Peter kvůli ní dokonce i zariskuje. Aby nepřišla pozdě, využije toho, že je stále ještě policistou, a šlápne kvůli ní na plyn. Sváteční pohoda však Peterovi a Miriam dlouho nevydrží. Alice totiž nepřekousne, že s Peterem přijde na vánoční setkání i Miriam... Co se mezi Miriam a Alicí přihodí? Jak se to podepíše na Peterovi? A proč Alice večer navštíví Miriam u ní doma? Miller si vyřizuje účty s Lumírem a Světlanou Lumíra ráno potěší Světlanin telefonát. Hned ji pozve k sobě na kávu, aby s ní mohl strávit další hezké chvíle. S hrůzou ale zjistí, že se podíval na zub cukroví, jež chtěl Světlaně ke kávě nabídnout. Zajde proto do pekařství, aby se po nějaké dobrotě poohlédl. Místo cukroví tam ke svému velkému údivu objeví matku, jež se z dlouhé chvíle pustí do vánočního úklidu. Nyklovou bude samozřejmě zajímat, jak se to Lumírovi se Světlanou rýsuje. Ten si ji trochu vychutná, ovšem zároveň přizná, že k němu Světlana přijde za chvíli na návštěvu. Pro Nyklovou to bude ta nejlepší zpráva dne. Dříve než Světlana však k Lumírovi dorazí opilý Pavel Miller, aby si s ním i se Světlanou vyřídil účty... Co všechno se u Lumíra odehraje? Proč na něj Pavel poštve policii? Jaký malér Lumírovi hrozí? Dárek od Amálie Libor o Vánocích naštěstí sám nezůstane. Svátky bude trávit s rodinou - synem Mikim, mámou Amálií, Vlastimilem Peškem a Adrianou. Zatímco Libor se bude činit v kuchyni, Vlastimil Pešek se začte do knihy o genealogii, kterou našel pod stromečkem. Ostatně tento dárek od Amálie zaboduje i u věch ostatních. Dokonce se společnými silami pustí do vytvoření Vlastimilova rodokmenu. A narazí na hodně zajímavé věci... Jak přišel Vlastimil Pešek ke svému domu? Čím Adriana pořádně zaskočí Mikiho? Na co všechno Adriana narazí v dědových dokumentech? A proč se zcela nečekaně objeví u Adriany Eddie?


Podobné seriály

Americký chopper IV (6)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
zítra 00.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Krok za krokem II (22)
(Step by Step II) Carol a Frankovi plyne život ve znamení problémů jejich dospívajících dě...
zítra 02.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Ava Riko Teo
Oranžová žirafa, modrý medvěd a žlutý králík vás zvou na tvořivou cestu za dobrodružstvím....
zítra 06.20
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 23. 8. 2019 Svátek má Sandra
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz