SERIÁL: Ulice   díl: I/2735 - (1. série / 2735. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2736. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2505 televize zítra Nova Gold 11.25 (skryté titulky)
Nova Gold 11.25
IV/1817 televize zítra Nova International 13.50 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.50
Nova International 23.35
I/2506 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.10 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.10
Nova Gold 11.20

Lumír si užívá vánočních svátků. Na návštěvě u něj bude opět Světlana, kterou pohostí svým oblíbeným vánočním pokrmem - smaženým kaprem s bramborovým salátem. Jen co zasednou ke stolu, vyruší je Millerův telefonát.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2735

Přestože Světlana bude proti, Lumír Pavlovi slíbí schůzku. Ten na ni dorazí ve zuboženém stavu. Přizná, že dostal docela velkou nakládačku. Navíc se mu tahle vánoční příhoda může pořádně vymstít. Na policii se totiž dozvěděl, že by na něj Lumír mohl podat trestní oznámení. A to by znamenalo konec jeho kariéry v Bruselu... Na čem se s ním Lumír domluví? Co vzápětí vyděsí Světlanu? A jaké přání se Lumírovi spolní o druhém svátku vánočním? Klářina tajemství Adrianě to nedá. Od brzkého rána bude brouzdat po webu a pročítat příběhy lidí, kteří po letech našli své rodiče. Eddiemu se svěří, že to ale žádné veselé čtení není. Historky s dobrým koncem by mohla spočítat na prstech. Eddie se ji bude snažit povzbudit. Třeba zrovna ona bude výjimkou. Adriana si tím tak jistá nebude, ale přeci jen se vydá za dědou, aby se ho zeptala na máminu minulost. Jenže Vlastimil Pešek na tom bude úplně stejně jako ona. Ujistí ji, že o jejím otci nic neví. Vzpomene si však, že ve sklepě uložil Klářiny osobní věci. Třeba v nich Adriana něco najde... Co všechno v Klářině pozůstalosti Adriana objeví? Na jakou stopu se dostane? A co by Vlastimil Pešek raději nevěděl? Alicino rande Peter bude na Alici kvůli včerejšku pořádně naštvaný. Miriam by ale byla ráda, kdyby si s ní promluvil. Prozradí mu, že za ní ještě večer byla. Zároveň mu vyrazí dech zprávou, že ho Alice miluje. Peter to okamžitě popře, ale Miriam jako žena ví své. Nakonec ho přesvědčí, aby za Alicí přeci jen zašel. Ta si v první chvíli nebude jistá, s jakou za ní Peter přichází. Uleví se jí, když jí podá ruku ke smíru. Neopomene jí ale zdůraznit, aby se k Miriam chovala slušně. Alice bude chtít kvůli němu hned překopat celý svůj dnešní program... S kým Alice vyrazí na dnešní rande? Proč bude dotyčnému lhát? S čím se Miriam svěří Jardovi? A co zůstane Peterovi a Miriam utajeno?


Podobné seriály

Špinavá práce II (16)
Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se po kolena ve věcech, kter...
dnes 07.30
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Slovácko sa nesúdí (6/12)
Medicína Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1975). Dále hr...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Americký chopper III (6)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 09.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 7. 2019 Svátek má Magdaléna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz