SERIÁL: Ulice   díl: I/2746 - (1. série / 2746. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2747. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2505 televize zítra Nova Gold 11.25 (skryté titulky)
Nova Gold 11.25
IV/1817 televize zítra Nova International 13.50 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.50
Nova International 23.35
I/2506 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.10 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.10
Nova Gold 11.20

Přešlý Olda bude mít plnou hlavu Petry. Od úterka, kdy od něj odešla po hádce kvůli dítěti, se mu už neozvala. Bude to brát jako jasný důkaz toho, že jí ani trochu nechybí. Hynek to tak černě vidět nebude. Podle něj se takhle lidi nerozcházejí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2746

Hynek Oldovi nabídne, že by se zeptal Dáši, co s Petrou je. To však Olda rázně odmítne. Nechce vypadat jako nějaký chudák. Přitom právě teď by Petru u sebe potřeboval. Zítra ho čeká rozvod s Jitkou, což mu na náladě a optimismu rozhodně nepřidá. Všechno to na něj začne najednou padat... U koho Olda překvapivě najde oporu? Jak je to mezi Oldou a Petrou? Má jejich vztah ještě šanci? Další rána pro Maléřovy Veronika bude horko těžko tahat Rozinu a Filipa z postelí. Z Moravy se vrátili až pozdě v noci, takže toho tentokrát moc nenaspí. Veronika ale bude neoblomná. Do školy budou muset. Ve škole se Rozina pochlubí Viki a Lucii novými fotkami své oblíbené klisny. Holky budou jen koukat, jakého má Rozina koníčka. Ta u holek zaboduje i skvělým domácím sýrem. Jakmile přijde řeč na školní ples, holky začnou Rozinu přemlouvat, aby šla s nimi... Jak se Rozina rozhodne? S kým by na ples vyrazila nejraději? Jaké špatné zprávy se dozví Veronika s Martinem? A co to bude znamenat pro celou jejich rodinu? Světlana se stěhuje Lumír konečně dostane nazpět svůj řidičák. Ode dneška už může bez obav sedat za volant a začít dělat v pekařství závozníka. Nyklové se to ale moc zamlouvat nebude. Byla by raději, kdyby si Lumír našel lepší práci. Navíc bude mít i obavy, aby se zase něco nestalo. Lumír ji však ujistí, že teď už nic nehrozí. Pro jistotu totiž investoval do čidla na couvání. Jenže Nyklovou neuklidní ani to. Novinky bude mít i Světlana. Romaně se pochlubí, že našla útulný byt, který není ani nijak zvlášť drahý. Do začátku akorát. Teď ještě jen sehnat práci a dostat z Pavla peníze, které jí dluží... Na jakou práci má Světlana políčeno? Co na její stěhování řekne Lumír? A čím Lumír přidělá další starosti své matce?


Podobné seriály

Slovácko sa nesúdí (6/12)
Medicína Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1975). Dále hr...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Americký chopper III (6)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 09.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Helena (14)
Zrádné větry Helena má novou práci. Pracuje doma a nabízí zboží po telefonu. Dcera Lucie ...
dnes 11.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 7. 2019 Svátek má Magdaléna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz