SERIÁL: Ulice   díl: I/2747 - (1. série / 2747. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2748. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2505 televize zítra Nova Gold 11.25 (skryté titulky)
Nova Gold 11.25
IV/1817 televize zítra Nova International 13.50 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.50
Nova International 23.35
I/2506 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.10 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.10
Nova Gold 11.20

Olda nebude mít dobrý den hned od rána. Kvůli včerejší hádce s Petrou a následné debatě až do noci si zapomene nastavit budík, takže zaspí. Na poslední chvíli ho vzbudí esemeska od Moniky, která mu popřeje hodně štěstí u soudu.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2747

Nervózní, nevyspalý Olda se začne rychle vypravovat, aby soud stihl. Ještě než odejde z domu, stihne se zase pohádat s Petrou, která si vezme dost osobně Oldova slova, že se rozvádí kvůli ní. Samotnou ji to vzápětí bude mrzet, ovšem vzít zpět to již nepůjde. Olda se přiřítí k soudu na poslední chvíli, bez kravaty, neupravený. Na Jitčinu jemnou výtku zareaguje dost emotivně, takže ho Jitka raději nechá být. Zatímco Jitka už má Oldu přečteného, soudce se s ním seznámí až v soudní síni. A nic příjemného to rozhodně nebude. Napružený Olda ho během chvilky naštve... Proč se začne rozvod Farských komplikovat? Čím Olda namíchne soudce i Jitku? Co zaskočí Moniku a Lídu? A jaké překvapení bude na Oldu čekat doma? Rozina shání brigádu Veronika s Martinem budou rádi, že včerejší posezení v hospodě mělo úspěch. Filip uznal, že Rozina teď jejich podporu potřebuje. Martina napadne, že by mohl brát syna na kus řeči častěji. Veronika mu to schválí. Je jí jasné, že táta na Filipa platí víc než ona. Rozina překvapí rodiče, jen co vstane. Oznámí jim, že by si ráda na nový notebook přispěla, a tak se poohlédne po nějaké brigádě. Veronika s Martinem z toho nebudou dvakrát nadšení, přesto dceru podpoří. Jen budou mít jednu podmínku - nesmí kvůli tomu zanedbávat školu. Jenže najít si brigádu v patnácti není vůbec tak snadné, jak by se na první pohled zdálo... Co Rozině doporučí Viki? Čím Rozina překvapí Lucii? A čím Veronika potěší Simonu? Poprvé u Světlany Nyklová bude mít plnou hlavu starostí. Lumír poprvé vyráží do ulic coby závozník. Nyklová se bude strachovat, aby dobře dojel, nejen jako máma, ale i jako šéfka. Coby šéfka bude muset začít řešit i jednu velkou nepříjemnost. Klienti si budou stěžovat, že dostali méně pečiva, než si objednali. A aby toho nebylo málo, v práci se udělá slabo Růže. Všechny kolem však bude přesvědčovat, že je v naprostém pořádku... Co je s Růžou? Kvůli komu nesedí počty dodaného pečiva? A co Lumír řekne na Světlanino nové bydlení?


Podobné seriály

Slovácko sa nesúdí (6/12)
Medicína Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1975). Dále hr...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Americký chopper III (6)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 09.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Helena (14)
Zrádné větry Helena má novou práci. Pracuje doma a nabízí zboží po telefonu. Dcera Lucie ...
dnes 11.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 7. 2019 Svátek má Magdaléna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz