SERIÁL: Ulice   díl: I/2747 - (1. série / 2747. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

50% 154 hlasů
5 10 154
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2748. z 4386 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/3751 televize zítra Nova International 08.50 (skryté titulky), ne. 20.10. Nova International 12.45 (skryté titulky)
Nova International 08.50
Nova International 12.45
Nova International 08.40
I/3753 televize zítra Nova 09.10 (skryté titulky), zítra Nova International 17.45 (skryté titulky)
Nova 09.10
Nova International 17.45
Nova International 09.35
Nova International 14.20
Nova International 08.55
Nova International 10.15
I/3752 televize zítra Nova International 09.40 (skryté titulky), pá. 18.10. Nova International 08.50 (skryté titulky)
Nova International 09.40
Nova International 08.50
Nova International 13.35
Nova International 09.25

Olda nebude mít dobrý den hned od rána. Kvůli včerejší hádce s Petrou a následné debatě až do noci si zapomene nastavit budík, takže zaspí. Na poslední chvíli ho vzbudí esemeska od Moniky, která mu popřeje hodně štěstí u soudu.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 122+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2747

Nervózní, nevyspalý Olda se začne rychle vypravovat, aby soud stihl. Ještě než odejde z domu, stihne se zase pohádat s Petrou, která si vezme dost osobně Oldova slova, že se rozvádí kvůli ní. Samotnou ji to vzápětí bude mrzet, ovšem vzít zpět to již nepůjde. Olda se přiřítí k soudu na poslední chvíli, bez kravaty, neupravený. Na Jitčinu jemnou výtku zareaguje dost emotivně, takže ho Jitka raději nechá být. Zatímco Jitka už má Oldu přečteného, soudce se s ním seznámí až v soudní síni. A nic příjemného to rozhodně nebude. Napružený Olda ho během chvilky naštve... Proč se začne rozvod Farských komplikovat? Čím Olda namíchne soudce i Jitku? Co zaskočí Moniku a Lídu? A jaké překvapení bude na Oldu čekat doma? Rozina shání brigádu Veronika s Martinem budou rádi, že včerejší posezení v hospodě mělo úspěch. Filip uznal, že Rozina teď jejich podporu potřebuje. Martina napadne, že by mohl brát syna na kus řeči častěji. Veronika mu to schválí. Je jí jasné, že táta na Filipa platí víc než ona. Rozina překvapí rodiče, jen co vstane. Oznámí jim, že by si ráda na nový notebook přispěla, a tak se poohlédne po nějaké brigádě. Veronika s Martinem z toho nebudou dvakrát nadšení, přesto dceru podpoří. Jen budou mít jednu podmínku - nesmí kvůli tomu zanedbávat školu. Jenže najít si brigádu v patnácti není vůbec tak snadné, jak by se na první pohled zdálo... Co Rozině doporučí Viki? Čím Rozina překvapí Lucii? A čím Veronika potěší Simonu? Poprvé u Světlany Nyklová bude mít plnou hlavu starostí. Lumír poprvé vyráží do ulic coby závozník. Nyklová se bude strachovat, aby dobře dojel, nejen jako máma, ale i jako šéfka. Coby šéfka bude muset začít řešit i jednu velkou nepříjemnost. Klienti si budou stěžovat, že dostali méně pečiva, než si objednali. A aby toho nebylo málo, v práci se udělá slabo Růže. Všechny kolem však bude přesvědčovat, že je v naprostém pořádku... Co je s Růžou? Kvůli komu nesedí počty dodaného pečiva? A co Lumír řekne na Světlanino nové bydlení?


Podobné seriály

Premiér
Sitcomový seriál „Premiér“ je politická satira z prostředí vysoké politiky, který paroduje...
dnes 20.05
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Teorie velkého třesku VIII (13)
Optimalizace úzkosti Sheldona trápí, že se mu nedaří dělat sebemenší pokroky v práci. Roz...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Neviditelní (6/13)
Eda sepisuje petici pro coming out vodnické komunity. Jeho dcera Johana udělá nečekané roz...
dnes 21.10
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 16. 10. 2019 Svátek má Havel
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz