SERIÁL: Ulice   díl: I/2748 - (1. série / 2748. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

50% 151 hlasů
5 10 151
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2749. z 4346 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2538 televize zítra Nova Gold 11.20 (skryté titulky)
Nova Gold 11.20
I/3711 televize zítra Nova International 12.35 (skryté titulky), so. 31.8. Nova International 08.40 (skryté titulky)
Nova International 12.35
Nova International 08.40
I/3712 televize zítra Nova International 13.20 (skryté titulky), so. 31.8. Nova International 09.25 (skryté titulky)
Nova International 13.20
Nova International 09.25

Veronika by Rozinu na ples nejraději doprovodila, ale kvůli zakázce to nepůjde. Anča jí navrhne, že by opět zaúkolovala Frantu. To Veronika hned zamítne. Anče prozradí, jak Rozina zuřila, když se o jejich domluvě dozvěděla. Debatu jim přeruší Růža, jež přijde do práce, jako by se nechumelilo.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2748

Růža bude Anču i Veroniku přesvědčovat, že je v naprostém pořádku. Veroniku dost příkře odešle domů s tím, že je v pekařství zbytečná. Veronika to nebude nijak řešit. Sebere se a půjde domů šít, aby měla zakázku co nejdříve hotovou. Později dorazí domů ze školy i Rozina s Viki a Lucií, aby se společně zušlechtily na ples. Veroniku dceřiny nové kamarádky trochu zaskočí. Hlavně sebevědomou Lucii bude muset trochu rozdýchat. A jinak na tom nebude ani Filip, jenž bude kvůli holčičímu kralování v pokoji pořádně prskat... Čím Lucie překvapí Veroniku? Proč bude na Lucii nabroušený Filip? Co řekne na Rozininu proměnu Martin? A proč bude u Maléřových v noci pořádně dusno? Přepadovka u Světlany Lumír se ráno probudí celý rozlámaný. Spaní jen na matraci není nic pro něj. Světlaně to ale nepřizná. Jen podotkne, že je to nezvyk. Před jejími otázkami raději prchne do kuchyně připravit snídani. Také to ale bude mít háček. Nenajde rychlovarnou konvici. Světlana mu prozradí, že ji zatím nestihla koupit. Aby si mohli udělat ranní kávu, Světlana bude muset umýt jediný hrnec, který ve své skromné domácnosti má. Ani to však zamilované dvojici ráno nezkazí. Světlana se bude vypravovat na pohovor, a tak udělá Lumírovi nezvyklou módní přehlídku... Který model u Lumíra vyhraje? Jak Světlaně dopadne přijímací pohovor na obchodní komoře? A jaká nezvaná návštěva Světlanu přepadne? Adriana u Drbohlava Eddie přijde do Coolny promrzlý na kost. Adriana mu okamžitě udělá teplý čaj, aby se trochu zahřál. Přitom do něj bude opět hučet, aby byl důraznější a na majitele bytu si došlápl kvůli opravě kotle. Nabídne mu nocleh, ale Eddie odmítne, protože jde v noci na brigádu. Adriana ho přemluví, aby k ní zašel aspoň na večeři. Zároveň mu prozradí, že se chystá za Drbohlavem do realitky... Proč bude Eddie Adrianu před návštěvou Drbohlavovy realitky varovat? Jak Adriana pochodí? Je Drbohlav její otec?


Podobné seriály

Ava Riko Teo
Oranžová žirafa, modrý medvěd a žlutý králík vás zvou na tvořivou cestu za dobrodružstvím....
zítra 06.20
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Máša a medvěd II
(Masha and the Bear II) Malinkatá holčička a její dobrácký huňatý společník v ruském animo...
zítra 06.25
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Looney Tunes: Úžasná Show II (16)
(The Looney Tunes Show II) Kouzelný svět králíka Bugse a kačera Daffyho... Americký animov...
zítra 06.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 24. 8. 2019 Svátek má Bartoloměj
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz