SERIÁL: Ulice   díl: I/2749 - (1. série / 2749. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

50% 154 hlasů
5 10 154
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2750. z 4386 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/3755 televize zítra Nova 08.50 (skryté titulky), zítra Nova International 17.50 (skryté titulky)
Nova 08.50
Nova International 17.50
Nova International 09.50
Nova International 08.50
Nova International 11.50
I/3753 televize zítra Nova International 08.55 (skryté titulky), so. 26.10. Nova International 10.15 (skryté titulky)
Nova International 08.55
Nova International 10.15
I/3754 televize zítra Nova International 09.45 (skryté titulky), so. 26.10. Nova International 11.00 (skryté titulky)
Nova International 09.45
Nova International 11.00

Rozina až ráno zjistí, jakou paseku jí nadrobily máminy lodičky, ve kterých vyrazila na ples. Veronika jí bude ošetřovat sedřené puchýře, aby mohla aspoň jakž takž chodit. Rozina však bude šťastná. Po dlouhé době si včera zase zatančila. A navíc ji Frantův kamarád přesvědčoval, aby s ním začala chodit do pokračovaček v tanečních.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 123+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2749

Veronika Rozinu potěší ujištěním, že taneční jí zaplatí, i když teď počítají každou korunu. Filip má fotbal, ona bude mít pokračovačky. Aspoň to bude spravedlivé. Jen co se děti vypraví na Moravu, zajde Veronika za Simonou, aby jí dala opravené kalhoty. Ta okamžitě začne rozvíjet teorii, jak by Veronika u nich v Ulici mohla začít podnikat... Co vymyslí? Čím Veroniku zpraží Růža? Jak si padnou do oka Maléřovi s farářem Rybou? A jakým vysvědčením se pochlubí Rozina s Filipem? Adriana ztrácí trpělivost Adriana hned ráno zavolá do realitky, aby si domluvila schůzku s Drbohlavem. Asistentka ho však na jeho příkaz opět zapře. Aby se Adriany slušně zbavila a rozmluvila jí další návštěvu jejich kanceláře, slíbí jí, že jí zavolá, až se šéf objeví. Drbohlavovy instrukce však budou jasné. Pro Adrianu tam nebude nikdy. Adriana ale bude tušit, že něco nehraje. Po pár hodinách čekání jí rupnou nervy a do realitky se přeci jen rozjede. Tam zase narazí na Drbohlavovu asistentku, která jí rovnou oznámí, že šéf je na jednání mimo kancelář. Pravda ale bude trochu jiná... Jaký poprask Adriana v realitce způsobí? Dozví se pravdu o Drbohlavovi? Co jí doporučí Eddie? A jakou rošádu Adriana vymyslí? Vysvědčení Franty a Emy Liškovi budou dost netrpělivě očekávat zprávy od dětí, jak jim dopadlo vysvědčení. Jenže Franta i Ema si tentokrát dají na čas. Přitom Miloš už Emě telefon vrátil, takže nebude jediný důvod, proč by jim nemohla zavolat rovnou ze školy. Jako první prolomí bariéru mlčení Franta, jenž se odvážně ukáže v pekařství. Zuzana i Anča se na něj hned vrhnou, aby zjistily, jaké známky nakonec dostal. Vzápětí konečně zavolá i Ema... Jak Frantovi a Emě dopadlo vysvědčení? Proč budou Liškovi volat po dlouhé době kurátora? A jakou kulišárnu vyvede Franta Bedřichovi?


Podobné seriály

Vlak dětství a naděje (2/6)
Malý muž a velká žena Stanislav Zindulka, Helena Růžičková a Žaneta Fuchsová v seriálu o ...
dnes 16.55
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Hospoda (45)
Do hospůdky tři schůdky - z hospody tři schody. Český seriál (1995). Účinkují P. Nárožný, ...
dnes 18.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Čapí příběhy (8)
Království za princeznu Na komíně se v čapím hnízdě narodila mláďata a je jich všude plno...
zítra 06.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 20. 10. 2019 Svátek má Vendelín
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz