SERIÁL: Ulice   díl: I/2752 - (1. série / 2752. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2753. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2500 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
IV/1811 televize zítra Nova International 13.55 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.35
I/2501 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.00 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.00
Nova Gold 11.30

Simona se pro jistotu zastaví doma, aby zjistila, jak na tom Markéta je. Ta bude mít ještě stále půlnoc, přestože by měla už pomalu vyrážet na pracovní pohovor. Simona ji hned začne tahat z postele a popohánět, aby pohovor stihla.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2752

Markéta se ani nestihne nasnídat. Jen se nalíčí a vystřelí z bytu. Simona na ni bude hodně naštvaná, protože jí samozřejmě neunikne důvod jejího zaspání. Dokonce bude mít strach, aby Markéta znovu nezahučela do starých kolejí a nezačala pařit ve velkém. Radost jí neudělá ani Jitčina poznámka, jak nepříjemné bylo pro Markétu i Jardu jejich nečekané setkání. Jakmile však Jitka naznačí, že by se Markéta zase mohla začít míchat Jardovi do života, Simona se Markéty okamžitě zastane. Jednou se spálila, vícekrát to už neudělá... Opravdu Simona Markétě tak věří? Jak Markétě dopadne pracovní pohovor? Proč si s Rudolfem zase půjdou po krku? A co na to Simona? Terezin průšvih ve škole Puklická si hned ráno zavolá Terezu na kobereček kvůli Weberově stížnosti. Bude ji samozřejmě zajímat i její verze. Tereza ji ujistí, že všichni dostali stejnou šanci. Lucii vyzkoušela v termínu, který předem avizovala, jenže její znalosti na výbornou nebyly. Puklická se jí zeptá i na údajné nadržování jiným studentům. Tereza jí tedy poví, jak to bylo s referátem, jenž zadala Lukášovi, a proč se tak rozhodla. Puklická na to nic neřekne, ovšem z jejího výrazu bude zřejmé, že z tohoto maléru Tereze nepomůže. Naopak to bude chtít řešit spolu s Weberem i třídním učitelem Lucie hned následujícího dne... Co všechno Tereze hrozí? Čím ji moc nepotěší Ota? Kdo zničenou Terezu povzbudí a uklidní? A proč se Tereza dost drsně obuje do Gábiny? Šokující zprávy od Evy Anču zarazí nepřijatý hovor od Evy. Okamžitě ji napadne, že si to Eva rozmyslela a Ema i nadále zůstává na Šumavě. Růža si však bude jistá, že Eva už necukne. Vždyť je to pro Emino dobro. Anča sebere odvahu a Evě zavolá nazpět. To, co se od ní dozví, ji hodně překvapí. Opět se potvrdí, jak nevyzpytatelná Eva umí být. Ovšem není sama. Bedřicha s Frantou zase nepříjemně zaskočí Boris. Přestože byli domluveni, že se s kapelou po dlouhé době sejdou na zkoušce, Boris nakonec nedorazí... Proč Boris nepřijde na zkoušku? Jak to bude dál s Emou? Proč se Anča chytne s Frantou? A co se děje s Růžou?


Podobné seriály

Chlupatá rota (26)
Kočka služebnice / Superizér Kočka Šklíba, pes Fígl a morče Bingo mají jako Chlupatá rota...
dnes 06.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Špinavá práce II (13)
Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se po kolena ve věcech, kter...
dnes 07.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Slovácko sa nesúdí (5/12)
Divadlo Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1975). Dále hra...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 17. 7. 2019 Svátek má Martina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz