SERIÁL: Ulice   díl: I/2756 - (1. série / 2756. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2757. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2505 televize zítra Nova Gold 11.25 (skryté titulky)
Nova Gold 11.25
IV/1817 televize zítra Nova International 13.50 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.50
Nova International 23.35
I/2506 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.10 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.10
Nova Gold 11.20

Hynek bude žít svou svatbou. Oldovi barvitě vylíčí, jak ji o víkendu plánovali s Dášinými rodiči. Nikdy by netušil, že dát dohromady stavební menu a zasedací pořádek může být tak obrovský problém. Olda ho nepříjemně zaskočí zprávou, aby si začal hledat jiného svědka.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2756

Hynek bude stále doufat, že se to do dubna s Petrou nějak urovná, ale Olda bude po pátku hodně skeptický. A než riskovat dusno, to raději na svatbu nepůjde vůbec. Po obědě se Olda ještě zastaví za Jitkou, aby se spolu domluvili ohledně rozvodu. Další stání se blíží, takže je nejvyšší čas dohodnout, co u soudu budou říkat... Čím Olda Jitku roztrpčí? Co jí navrhne? A o jaké překvapení se mu postará Mára? Nová stopa pro Adrianu Adriana si znovu nechtěně vzpomene na svého potenciálního otce Drbohlava. Děda před ní totiž zmíní, že byt po Liborovi pronajme přes realitku. Adriana ho bude v žertu varovat, aby to hlavně nedával realitce Drbohlava. Moc do smíchu jí ale nebude. Dědovi přizná, že s pátráním po otci končí. Zkušenost s Drbohlavem jí bohatě stačila. Děda ji kupodivu začne povzbuzovat, aby to nevzdávala. Určitě by ji to časem mrzelo. Navíc Drbohlav přece není jediná stopa. Děda Adrianu nasměruje na Klářina bývalého učitele tance. Třeba by si vzpomněl na jména jejích kamarádek. Adrianě tím vrátí naději, že by tátu přeci jen mohla najít. Hned se pustí do hledání nových indicií v mámině pozůstalosti... Jaká další tajemství z máminy minulosti Adriana odhalí? Proč si bude Pešek vyčítat, že vnučku od hledání táty neodradil? Jakými novinkami ho Adriana rozčílí? A jaký objev učiní Eddie? Lumírova milostná korespondence Lumír se vrátí do pekařství pořádně nabroušený. Matce hned vylíčí, jak se chytil s taxikářem, jenž mu nedal přednost na nepřehledné křižovatce. Nyklová ho nechtěně naštve ještě víc svými "moudrými" radami. Lumír před matkou raději prchne do kanceláře s výmluvou, že se pustí do papírování. Místo toho se ale pohrouží do psaní důvěrného mailu Světlaně. Jenže ani na to nebude mít dostatek klidu. Nyklová se přiřítí do kanceláře, aby s ním probrala jednu objednávku. A hned se bude zajímat, komu to Lumír píše. Ten mail raději spěšně odešle ve snaze ochránit své soukromí před zvědavou matkou... Jaký trapas se Lumírovi stane? Proč za ním navečer přijde domů Tonda Hložánek, aby ho povzbudil? Co mu bude závidět? A čím Lumíra i Tondu překvapí Světlana?


Podobné seriály

Špinavá práce II (16)
Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se po kolena ve věcech, kter...
dnes 07.30
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Slovácko sa nesúdí (6/12)
Medicína Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1975). Dále hr...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Americký chopper III (6)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 09.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 7. 2019 Svátek má Magdaléna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz