SERIÁL: Ulice   díl: I/2757 - (1. série / 2757. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

50% 151 hlasů
5 10 151
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2758. z 4346 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/3714 televize zítra Nova 08.50 (skryté titulky), zítra Nova International 17.45 (skryté titulky)
Nova 08.50
Nova International 17.45
Nova International 14.55
Nova International 09.40
Nova International 11.00
I/3712 televize zítra Nova International 08.55 (skryté titulky), ne. 25.8. Nova International 13.20 (skryté titulky)
Nova International 08.55
Nova International 13.20
Nova International 09.25
I/3713 televize zítra Nova International 09.45 (skryté titulky), ne. 25.8. Nova International 14.05 (skryté titulky)
Nova International 09.45
Nova International 14.05
Nova International 08.50
Nova International 10.10

Namíchnutá Vilma Nyklová si ráno zajde pro Lumíra k němu domů. Ani se nebude zdržovat zvoněním, hned si odemkne vlastními klíči. Jen co vejde do bytu, bude jí jasné, proč Lumír nepřišel do práce. Typický pach alkoholových výparů bude hovořit za vše. Už to bude stačit, aby se Nyklová na nezdárného syna naštvala.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2757

Když ji navíc vyděsí rozespalý Hložánek, kterého omylem zasedne, Lumír to u ní bude mít spočítaný. Nemilosrdně ho požene do práce, přestože by mu prospěl ještě menší šlofík. Stejně jako Tonda bude mít kocovinu jak hrom. Matce však bude vzápětí tvrdit, že je v naprostém pořádku a klidně může začít rozvážet. Nyklová se tentokrát projeví jako přísná šéfka. Lumíra srovná do latě tak, že bude jen koukat... Jak Nyklová Lumíra vytrestá? Proč si bude dělat starost o Světlanu? A jakou zprávou Světlana Lumíra pořádně zaskočí? NENECHTE SI UJÍT: Chat se Světlanou Nyklovou Nemocný Peter Boženka se zastaví za Miriam, aby ji i Petera pozvala na zítřejší společnou oslavu svého a Mojmírova svátku. Hodně ji překvapí, když se od Miriam dozví, že se s Peterem od pátku neviděla. Okamžitě začne vyzvídat, jestli Miriam neuvažuje o společném bydlení a jestli se jí nestýská, když s Peterem není. Miriam přizná, že jí to takhle vlastně vyhovuje. Ona byla o víkendu u mladých, Peter na letišti. Aspoň se teď mohou na sebe těšit. Peter později vyzvedne Miriam ve škole. Budou mít v plánu návštěvu kina, ale Mojmír Kalina doporučí Peterovi něco úplně jiného... Co je s Peterem? Proč si o něj bude dělat starost Alice i Miriam? Jak Miriam Petera ještě nezná? A na čem se Miriam s Alicí domluví? Seznámení s Karlem Chmelarčíkem Adriana se vypraví do taneční školy, aby si oťukla mámina bývalého učitele tance a zřejmě i její lásku Karla Chmelarčíka. Hned při seznámení se stane něco, co ji utvrdí v tom, že je na správné stopě. Poučena z prvního setkání s Drbohlavem však Chmelarčíkovi neprozradí, proč ho vyhledala. Naopak se bude chtít přihlásit k němu do kurzu. Chmelarčík jí dá hned příležitost, aby mu předvedla, co všechno umí... Jak Adriana u Karla Chmelarčíka uspěje? S čím se svěří dědovi? A co plánuje dál?


Podobné seriály

Ulice (3713)
Možné je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2019). Režie: S. Sládeček
dnes 08.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Americký chopper IV (4)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 10.10
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Teorie velkého třesku V (4)
Relativita triviálních rozhodnutí Raj propadne depresím, že všichni kolem něj někoho mají...
dnes 11.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 22. 8. 2019 Svátek má Bohuslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz