SERIÁL: Ulice   díl: I/2774 - (1. série / 2774. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 156 hlasů
5.1 10 156
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2775. z 4391 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/3756 televize zítra Nova International 08.50 (skryté titulky), ne. 27.10. Nova International 12.50 (skryté titulky)
Nova International 08.50
Nova International 12.50
Nova International 08.35
I/3758 televize zítra Nova 09.00 (skryté titulky), zítra Nova International 17.50 (skryté titulky)
Nova 09.00
Nova International 17.50
Nova International 09.35
Nova International 14.20
Nova International 08.50
Nova International 10.10
I/3757 televize zítra Nova International 09.35 (skryté titulky), pá. 25.10. Nova International 08.50 (skryté titulky)
Nova International 09.35
Nova International 08.50
Nova International 13.35
Nova International 09.25

Markéta brzy ráno probudí Simonu, protože narazí na neřešitelný problém. Nebude moci najít žehličku. Tam, kde celou dobu bývala, budou Rudolfovy věci. Jenže rozespalá Simona si nebude moci vzpomenout, kam žehličku uložila. Napadne ji koupelna, ovšem vzápětí tuto variantu zavrhne.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 123+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2774

Simona nakonec vstane taky, aby Markétě pomohla s hledáním. A když už bude na nohou, připraví pro všechny i snídani. Markéta si dá tentokrát záležet, aby jí to slušelo a zároveň aby vyrazila v dostatečném časovém předstihu. Bude na ní vidět, jak moc o tuhle práci stojí. Simona se chvíli po ní vypraví do práce. Doma zůstane jen Rudolf, jenž se pustí do dalšího vybalování a ukládání svých věcí... Kvůli komu Rudolf uklízení přeruší? Proč bude později potřebovat první pomoc? Co se mu stane? A jak Markétě dopadne přijímací pohovor? Karlovo pozvání Karel dá svým tanečníkům do těla. Adriana mu to okamžitě v dobrém vpálí a nenásilně s ním zapřede další hovor. Karel ji pochválí, jaké pokroky za poslední dva týdny udělala. Za odměnu ji pozve do divadla na taneční vystoupení známé skupiny. Zaskočené Adrianě objasní, že s nimi půjdou ještě další tanečníci. Adriana jeho pozvání ráda přijme. A hned se zeptá Ivy, jestli jde také. Ta přizná, že Karel ji zval naposledy před rokem. Pak to vzdal. Adriana se jí mezi řečí zeptá i na Karlovo soukromí. Iva si to vyloží po svém. Adrianu ujistí, že ho může klidně sbalit. Už teď ho má celkem slušně omotaného kolem prstu... Prozradí jí Adriana, jak se věci mají? Co na její sobotní akci s Karlem řekne Eddie? Před čím bude Adrianu varovat? Jaké novinky se Adriana dozví od máminy kamarádky Venduly? A jak Eddiemu dopadne jeho setkání se sestrou? Pomůže mu? Anča nezi Růžou a Nyklovou Růža a Nyklová se po dlouhé době opět uvidí. Bude to náhoda, a tak se obě v první chvíli zarazí. Nyklová pak vykouzlí na tváři rozpačitý úsměv a dokonce na Růžu i zamává. Ta ale bude dělat, že ji nevidí, a rychle zapadne do Maxova krámku. Nyklové se to samozřejmě dotkne. Na Růžino chování si postěžuje Anče, která za ní bude mít namířeno... Co Nyklovou bude mrzet nejvíc? Čím Anču namíchne Růža? Co plánuje Franta? Podpoří ho Liškovi? A jaké novinky zavolá Ema ze Šumavy?


Podobné seriály

Americký chopper V (23)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 15.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Ulice (3758)
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2019). Režie: J. Wehrenber...
dnes 18.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Teorie velkého třesku VIII (23)
Koncepce mateřské přízně Na Sheldona a Leonarda se přijedou podívat jejich matky. Setkají...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 23. 10. 2019 Svátek má Teodor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz