SERIÁL: Ulice   díl: I/2786 - (1. série / 2786. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 154 hlasů
5.1 10 154
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2787. z 4386 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/3757 televize zítra Nova 08.45 (skryté titulky), zítra Nova International 17.50 (skryté titulky)
Nova 08.45
Nova International 17.50
Nova International 09.35
Nova International 08.50
Nova International 13.35
Nova International 09.25
I/3755 televize zítra Nova International 08.50 (skryté titulky), so. 26.10. Nova International 11.50 (skryté titulky)
Nova International 08.50
Nova International 11.50
I/3756 televize zítra Nova International 09.35 (skryté titulky), čt. 24.10. Nova International 08.50 (skryté titulky)
Nova International 09.35
Nova International 08.50
Nova International 12.50
Nova International 08.35

Eddie se ráno promění k nepoznání. V obleku a hladce oholen předstoupí před Adrianu, aby mu uvázala kravatu. Zatímco Adriana bude z jeho nové vizáže nadšená, Eddieho pohled do zrcadla příliš nepotěší. Tohle bude ta největší oběť, jakou kdy udělal. Pokud chce ale uspět ve světě realit a udělat dojem na Drbohlava, nic jiného mu nezbývá.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 123+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2786

Adriana mu ještě zkrotí vlasy gelem, aby působil upraveným dojmem. Jenže to už bude na Eddieho přeci jen příliš. Nasadí si čepici a z domova zamíří rovnou do kadeřnictví. Zaskočenou Simonu požádá o pomoc, čímž se jí postará o pořádný šok. Simona vyřeší jeho problém novým účesem. Milého Eddieho ostříhá úplně nakrátko... Co na Eddieho proměnu řeknou jeho známí? Jak Eddie zaboduje u Drbohlava? Bude z něj realitní makléř? Rudolfovo překvapení Simonu ráno probudí Markétin telefonát. Ta bude jak na trní, protože v noci objevila na webu hezký byt k pronájmu přesně podle jejích představ. Simonu poprosí, aby se na něj zajela co nejdříve podívat. Ta jí slíbí, že to udělá přes poledne, dříve to bohužel nezvládne. Rudolfovi se Markétino chování nebude ani trochu líbit. Simona se jí však zastane. Jí samotné záleží na tom, jak a kde bude Markéta po návratu ze Sušice bydlet. A času na hledání jim už moc nezbývá. Rudolfovi to stejně nedá. Po Simonině odchodu do práce zavolá Markétě, aby jí vyčinil. Vadí mu, že Simonu nestále prohání. Navíc její narozeniny odbyla jen pouhou esemeskou. Markéta k tomu ale bude mít důvod... Jaký? Jak Simona své narozeniny oslaví? Co jí udělá velkou radost? A co chystá Rudolf? Matouš chce znát pravdu Miriam bude mít opět zablokovanou krční páteř. Ani to ji však nepřiměje, aby zavolala Peterovi, přestože právě on jí minule hodně pomohl. Starostlivé Božence Puklické vysvětlí, že Peter si žije svůj život, do kterého ona nepatří. Tak proč by mu měla telefonovat? Své problémy si vyřeší sama. Potíže, i když jiného rázu, bude řešit také Matouš. Do práce přijde pozdě a bez nálady. Chlapům okamžitě dojde, že příčinou je Alice... S čím se jim Matouš svěří? Co mu Jarda doporučí? Co všechno se večer Matouš dozví od Alice? A jak dopadne Alicino setkání s Peterem?


Podobné seriály

Čapí příběhy (9)
Birbonek Na komíně se v čapím hnízdě narodila mláďata a je jich všude plno. Zlobit rodiče...
dnes 06.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Špinavá práce V (4)
Opravář stavěče kuželek Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se ...
dnes 07.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Kouzelná školka
Pohádky a povídání pro nejmenší k podívání
dnes 08.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 22. 10. 2019 Svátek má Sabina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz