SERIÁL: Ulice   díl: I/2789 - (1. série / 2789. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 154 hlasů
5.1 10 154
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2790. z 4386 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/3757 televize zítra Nova 08.45 (skryté titulky), zítra Nova International 17.50 (skryté titulky)
Nova 08.45
Nova International 17.50
Nova International 09.35
Nova International 08.50
Nova International 13.35
Nova International 09.25
I/3755 televize zítra Nova International 08.50 (skryté titulky), so. 26.10. Nova International 11.50 (skryté titulky)
Nova International 08.50
Nova International 11.50
I/3756 televize zítra Nova International 09.35 (skryté titulky), čt. 24.10. Nova International 08.50 (skryté titulky)
Nova International 09.35
Nova International 08.50
Nova International 12.50
Nova International 08.35

Petera vytáhne brzy ráno z postele Jirka Herman. Jakmile mu řekne důvod, proč se za ním rozjel, Peter se okamžitě probere. Jeho parťák z kriminálky mu prozradí, že na něj bylo podáno trestní oznámení pro pokus o znásilnění Alice. Pro všechny kolegy z policie, kteří ho znají, je to hodně tučné sousto. Peterovi tím doslova vyrazí dech.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 123+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2789

Podle Hermana už Alice naprosto zešílela, když se pouští do něčeho takového. Zatímco on si bude myslet, že Alice se svým obviněním nemá šanci, Kadlec se na celý případ podívá realisticky očima vyšetřovatele. A nebude se mu to ani trochu líbit. Okamžitě vysype z rukávu případy, kdy policie uvěřila verzi oběti. Pokud nejsou důkazy, je to jen tvrzení proti tvrzení... Jak dopadne Alicin výslech? Byly Kadlecovy obavy oprávněné? Co trápí Miriam? A jak Jarda zareaguje na Kadlecovu informaci o vyšetřování? Terezino prozření Tereza se bude snažit co nejrychleji zmizet do školy, aby se vyhnula rozhovoru s Matějem. Ten by si s ní naopak promluvil velmi rád kvůli tomu, co mu včera prozradila. Ve škole se Tereza nevyhne rozhovoru s Davidem, jenž se jí zajde zeptat, jak to šlo o třídních schůzkách. To ale nebude pravý důvod, proč se za ní zastaví. Daleko více než prospěch studentů ho bude zajímat samotná Tereza. Opatrně začne vyzvídat, co se to s ní děje. Přizná, že se mu zdá v poslední době dost rozhozená... Jak z toho Tereza vybruslí? Čím ji zaskočí Roman? Co pro ni bude hodně těžké prozření? K čemu se přizná Gábině? A čím ji dorazí Matěj? Lumír se chlubí potomkem na cestě Světlana a Lumír prozradí Simoně svou velkou novinu - že spolu čekají dítě. Dokonce se už byli podívat i v porodnici, kterou jim doporučila Světlanina známá z jógy. Simona bude mít radost za ně za oba, že jim to konečně vyšlo. Nebude ale jediná, kdo se o Světlanině těhotenství dozví. Světlana to naznačí i Gábině, jež je přijde požádat o pohlídání Šímy... Kdo bude ještě Lumírovi gratulovat k potomkovi? Čemu Lumír neunikne na radnici? Co Světlaně navrhne Nyklová? A proč na Světlanu padne obrovský splín?


Podobné seriály

Čapí příběhy (9)
Birbonek Na komíně se v čapím hnízdě narodila mláďata a je jich všude plno. Zlobit rodiče...
dnes 06.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Špinavá práce V (4)
Opravář stavěče kuželek Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se ...
dnes 07.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Kouzelná školka
Pohádky a povídání pro nejmenší k podívání
dnes 08.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 22. 10. 2019 Svátek má Sabina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz