SERIÁL: Ulice   díl: I/2794 - (1. série / 2794. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2795. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2505 televize zítra Nova Gold 11.25 (skryté titulky)
Nova Gold 11.25
IV/1817 televize zítra Nova International 13.50 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.50
Nova International 23.35
I/2506 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.10 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.10
Nova Gold 11.20

Martin se dnes zastaví na oběd doma. Zatímco bude v koupelně, dostane novou esemesku. Pípnutí mobilu přiláká Veroničinu pozornost. Před Martinem ale bude dělat jakoby nic a na novou zprávu ho sama upozorní. Martin ji jen rychle přelétne pohledem a tím to pro něj skončí. Veronika se k tomu už taky nebude vracet, i když by ji zajímalo, kdo Martinovi píše.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2794

Veronika začne popohánět děti k obědu, aby stihly dnešní generálku pašijových her. Po zkoušce se u Maléřových zastaví farář Ryba, jenž bude řešit nečekaný problém. Nemá Jidáše. Jeho představitel totiž náhle onemocněl. Zatímco Veronika bude s farářem Rybou probírat představení, Rozina vyrazí za spolužáky do Coolny... Co Veronika doporučí zoufalému Rybovi? Proč bude Rozina trnem v oku Lucii? Čím Dominik hodně zaskočí Rozinu? Jak se vybarví? Co se dnes stane mezi Martinem a Šárkou? A co vyvede Veronika? Eddieho první pracovní den u Drbohlava Eddieho čeká první den v novém zaměstnání. Adriana to bude ráno prožívat možná víc než samotný Eddie. Připraví mu svačinku do práce, vyzbrojí ho setem na odběr vzorků DNA, k tomu přibalí krabičku cigaret a zapalovač, třikrát ho poplive pro štěstí a vyšle do světa realitních makléřů. Ladislav Drbohlav už bude na Eddieho připravený. Bude si jistý, že Eddie jeho nabídku přijme, a tak pro něj již bude mít vyhotovenou i pracovní smlouvu. V ní však bude jedna nesrovnalost. Částka za odvedenou práci nebude odpovídat té, na které se spolu předem dohodli. Eddie na to Drbohlava okamžitě upozorní, přestože ve smlouvě bude uvedena vyšší částka... Proč dá Drbohlav Eddiemu vyšší plat? S čím u něj Eddie narazí? Před čím bude Eddieho varovat Drbohlavova asistentka Zora? Jak si Eddie v novém zaměstnání povede? A čím večer překvapí Adrianu? Večeře dvojčat s tátou Matěj se bude chtít s Terezou domluvit na detailech dnešní večeře s tátou. Ta ale bude mít trochu jiné starosti. Kromě ťukání esemesek do mobilu se bude snažit pohnout se svou diplomkou. Matějovi dojde velmi rychle trpělivost. Upozorní ji, že když se spolu dva lidi baví, je normální, že se při tom na sebe i dívají. Terezy se to dotkne. Zaklapne počítač a zaskočenému Matějovi oznámí, že jde psát diplomku do Coolny. Zároveň ho ujistí, že si večeři bere na starost. Matěj by ji v tu chvíli nejraději uškrtil. Jenže večer to bude ještě horší... Co všechno Tereza vyvede? Co bude divné Otovi a Davidovi? Proč Tereza prchne i před nimi? A jak dopadne dnešní večeře s tátou?


Podobné seriály

Slovácko sa nesúdí (6/12)
Medicína Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1975). Dále hr...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Americký chopper III (6)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 09.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Helena (14)
Zrádné větry Helena má novou práci. Pracuje doma a nabízí zboží po telefonu. Dcera Lucie ...
dnes 11.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 7. 2019 Svátek má Magdaléna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz