SERIÁL: Ulice   díl: I/2802 - (1. série / 2802. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2802. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2503 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
I/2504 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.05 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.05
Nova Gold 11.25
IV/1815 televize po. 22.7. Nova International 13.55 (skryté titulky), po. 22.7. Nova International 23.30 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.30

Jen co se Rozina objeví ve škole, vyslechne si další uštěpačné poznámky od spolužaček. Budou se jí posmívat kvůli kozičkám. Rozina zprvu nebude mít tušení, o čem holky mluví. Až Viki ji upozorní, že Lucie dala nový status na facebook.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2802

Fotku, na které zachytila Rozinu v podprsence, sice stáhla, ovšem dalším snímkem ji znovu zesměšní. Rozina se do Lucie hned po hodině rázně pustí. Doporučí jí, aby si svou žárlivost vyřešila jinak a ji už konečně vynechala. Zjevně trefí do černého, i když Lucie bude tvrdit, že neví, o čem Rozina mluví. Viki jejich debatu rázně utne, aby to už nechaly být... Na čí stranu se Viki přikloní? Jak dopadne dnešní Rozinino rande s Dominikem? A co se Martin dozví od Filipova trenéra? Jak vyřeší Filipovu šikanu ve fotbalovém oddílu? Matěj si podává Terezu Bětka Matějovi ráno doporučí, aby Terezu nechal být. Jenže to Matěj prostě nedokáže. Jakmile se sestrou osamí, drsně se do ní pustí kvůli Romanovi. Rád by jí otevřel oči, aby se konečně vzpamatovala. Bez obalu ji přirovná k Hance Petříkové, která před pár lety svedla jejich tátu a rozvrátila jim rodinu. Navíc se Terezy zeptá, jestli chce ona to samé udělat Romanovým dětem. Protože jedno je podle něj stoprocentně jisté. Její románek praskne. A bude to obrovský průšvih... Jak na to Tereza zareaguje? Proč Matěj do sestry tak šije? Jak Tereza ustojí dnešní setkání se Sabinou? A jak se Terezin ranní rozhovor s Matějem promítne do jejího vztahu s Romanem? Eddieho průšvih v práci Jen co se Adriana vrátí domů z úklidu ve fitku, hned začne budit tvrdě spícího Eddieho. Tomu se nebude chtít ani trochu vstávat. Rozespale Adrianě řekne, že mu ještě nezvonil budík. Adriana ho ale rychle probere k životu konstatováním, že budík mu zvonil už dávno. Jakmile Eddie zjistí, kolik je hodin, bude v tu ránu na nohou. Ale ani sprint do práce ho nezachrání. Do realitky dorazí pozdě... Proč si Drbohlav podá Eddieho i Zoru? Čím Eddie Zoru mile překvapí? A proč na něj začne Adriana žárlit?


Podobné seriály

Oggy a Škodíci VI (14, 15)
(Oggy and The Cockroaches VI) Již od stvoření světa jsou kocour Oggy a švábi Joey, Marky a...
dnes 06.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Ava Riko Teo
Oranžová žirafa, modrý medvěd a žlutý králík vás zvou na tvořivou cestu za dobrodružstvím....
dnes 06.15
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Máša a medvěd III
(Masha and the Bear III) Malinkatá "roztomilá" holčička a její dobrácký huňatý společník v...
dnes 06.25
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 20. 7. 2019 Svátek má Ilja
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz