SERIÁL: Ulice   díl: I/2803 - (1. série / 2803. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2803. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2500 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
IV/1811 televize zítra Nova International 13.55 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.35
I/2501 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.00 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.00
Nova Gold 11.30

Tereza se probudí do nádherného dne. Jen co otevře oči, spatří Romana. Přestože usnuli až nad ránem, ani jednomu z nich to vadit nebude. Naopak budou rádi, že spolu mohou ještě chvíli být. Čas ale bude neúprosný. Tereza najednou zjistí, že má co dělat, aby dorazila včas do školy a ještě se před tím stihla doma převléknout.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2803

Roman se nabídne, že ji zaveze domů i ke škole. To Tereza ráda přijme. Doma se jen mihne, ovšem i to bude stačit Matějovi, aby měl po náladě. Svou sestru prostě v poslední době nepoznává. Zatímco Matěj si bude přát, aby Tereza dostala co nejdříve rozum, Bětka jí bude fandit. Šťastná Tereza zavolá hned po hodině Gábině, aby jí poreferovala, jaké nádherné chvíle s Romanem zažila... Kdo Terezu právě při tomto telefonátu vyruší? Jak Tereza s Romanem zvládnout nečekané setkání před Sabinou? Při čem Terezu nachytá Puklická? Co s Romanem hodně zamává? A s čím se Tereza svěří Bětce? Adrianin výbuch Přestože si Eddie nařídí budík, nebude mu to nic platné. I tentokrát bude k neprobuzení. Ani Adriana si s ním nebude vědět zpočátku rady. Ale protože ví, jak je pro Eddieho důležité nezaspat, od šetrného způsobu buzení přejde k dost drsné metodě. Na spokojeně spícího Eddieho vychrstne sklenici vody. Eddie bude okamžitě při vědomí. Chvíli mu však bude trvat, než se vzpamatuje ze šoku, který mu Adriana způsobí. Další šok zažije Eddie v práci s Drbohlavem... Čím šéf Eddieho zaskočí? Co mu prozradí Zora? Jak dopadne dnešní setkání Eddieho a Markéty? Jaký důvod bude mít Adriana k žárlivosti? A proč se Adriana a Eddie neskutečně pohádají? Světlanin svědek Lumír byl i tentokrát se Světlanou na ultrazvuku, ale moc spokojený se domů nevrátí. Vše bude naštěstí v pořádku, jenže Lumír se nedozví pro něj naprosto zásadní věc. Jak vlastně jejich potomek vypadá? Světlana to bude brát opět s nadhledem. Pro ni bude důležité, že miminko se vyvíjí, jak má. Však se taky Lumír snaží, aby se malé mělo jako v bavlnce. Tentokrát Světlaně odmítne udělat normální kávu, protože se dočetl, že kofein je pro děťátko jed... Jakou dobrou zprávu se dozví Nyklová? Proč kvůli ní poleze Veronika na štafle? Čím Světlana potěší Romanu? A co se nebude ani trochu líbit starostlivému Lumírovi?


Podobné seriály

Chlupatá rota (26)
Kočka služebnice / Superizér Kočka Šklíba, pes Fígl a morče Bingo mají jako Chlupatá rota...
dnes 06.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Špinavá práce II (13)
Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se po kolena ve věcech, kter...
dnes 07.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Slovácko sa nesúdí (5/12)
Divadlo Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1975). Dále hra...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 17. 7. 2019 Svátek má Martina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz