SERIÁL: Ulice   díl: I/2804 - (1. série / 2804. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2804. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2505 televize zítra Nova Gold 11.25 (skryté titulky)
Nova Gold 11.25
IV/1817 televize zítra Nova International 13.50 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.50
Nova International 23.35
I/2506 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.10 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.10
Nova Gold 11.20

Adrianu ráno probudí nepředstavitelný kravál. Naráz začnou vyzvánět hned tři budíky, jimiž si Eddie včera večer pojistil své vstávání. Ovšem ani to nepomůže. Zatímco Adriana bude úpět, Eddie si bude vesele spát dál. Adriana ho bude muset z postele doslova vykopat, aby nezaspal.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2804

Těžký úkol pro Nyklovou Vilma Nyklová bude stále řešit nový vývěsní štít. Narazí totiž na nečekaný problém. Co když Lumír bude chtít udělat z pekařství časem něco jiného? Pak by se štít musel předělávat, což jsou podle ní zbytečně vyhozené peníze. S Veroničinou pomocí nakonec i tento rébus vyřeší. Jakmile bude mít představu, jak by měl nový štít vypadat, rozjede se zadat jeho výrobu. Chvíli na to se po ní začne shánět naštvaný Lumír. Z rozvážky doveze nazpět plnou přepravku šátečků, protože to někdo špatně spočítal. Jakmile spatří za pultem Veroniku, strne. A nebude sám. Také Veroniku jeho přítomnost zaskočí... Jak Veronika zdůvodní nepřítomnost Lumírovy matky? Jaké zprávy doveze z Děčína Květa? S kým se Květa nečekaně seznámí v pekařství? Jakým nelehkým úkolem pověří Nyklovou? A koho bude mít Lumír za svědka na své svatbě? Brigáda u Růži Liškovi si dnes udělají brigádu u Růži. Zatímco Franta s Bedřichem u ní budou malovat, Anču s Emou čeká úklid. Franta si odpoledne aspoň trochu zpříjemní chatováním se Skyler. Ema ocení, že jim chození na dálku vydrželo, i když se už několik měsíců neviděli. Bude jí jasné, že to nemají jednoduché. Franta přizná, že jim to zatím klape. Přesto se obává rozchodu... Z čeho pramení Frantovy černé myšlenky? Jak brigáda u Růži dopadne? Proč to všechno? Proč budou Bedřich s Frantou litovat Emu? A proč se z těch dvou stanou dokonce i spiklenci? Eddie se bude vůči ní cítit provinile, protože Adriana si mohla dnes po dlouhé době přispat. Během snídaně u nich bude panovat citelné napětí, jež rozčísne jako první Eddie. Adriana mu prozradí, že zrovna přemýšlela, jak se mu omluvit za svůj včerejší výbuch. Jeho příčina se tím však nevyřeší. Eddie uzná, že Adriana má v lecčems pravdu. Hned jí proto navrhne, jak na vztahu zapracovat, aby u nich opět zavládla pohoda. Navíc se bude činit i v práci, aby jí udělal radost vytouženou trofejí... Co Eddie navrhne Adrianě? Jak moc bude v práci kvůli ní riskovat? Kdo ho přistihne? Čím překvapí Zoru? A proč bude Adrianě večer lhát?


Podobné seriály

Krok za krokem (20)
(Step by Step) Zatímco kosmetička Carol a stavitel Frank se mají upřímně rádi, jejich děti...
dnes 18.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Hospoda (16)
Do hospůdky tři schůdky - z hospody tři schody. Český seriál (1995). Účinkují P. Nárožný, ...
dnes 18.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Cool Kids I (1)
(Cool Kids I) Smuteční hostina Hank, Charlie a Sid přišli o parťáka v domově důchodců. Na...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 7. 2019 Svátek má Magdaléna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz